Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NASA: päikesetorm võib hävitada kogu tsivilisatsiooni aluseks oleva tehnoloogia

Soovitatud postitused

" Eestlased kolivad vanaema juurde "

 

muhaha , kolisin vanaisa juurde , vanaisa küll teises kohas, aga ilma netita , telekata ja moblata ei näe tglt üldse enam nagu põnevust?

 

Üks küsimus , kas autod sõidavad edasi? uuemad kindlasti mitte, aga vanemad nagu mosse , golf?

Vanades vene masinates elektroonikat pmst polegi :D. Ja vanad diiselmootoritega masinad võivad sul kasutatud mootoriõliga ka sõita kui vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm, olen kuulnud palju teooriaid, niburu, erinevaid komeetide kokkupõrkeid jne.

NASA't ei saa alatihti uskuma jääda kuna nad on ju siiski redneckid kes kõike ülepaisutavad.

teadlased on tavalised nohikud kes koolis tuupides välismaailmast eemale jäeti, nad hakkasid normaalsetele inimestele ulmelisi jutte maailma lõpust rääkima. Ma võibolla isegi usun seda aga kunagi ei saa seda tõsiselt võtta. võtke elust viimast aga jääge normaalsuse piiridesse, me ei saa varsti "runescapet mängida issand jumal arvutid lähevad putsi nagu meie elud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm, olen kuulnud palju teooriaid, niburu, erinevaid komeetide kokkupõrkeid jne.

NASA't ei saa alatihti uskuma jääda kuna nad on ju siiski redneckid kes kõike ülepaisutavad.

teadlased on tavalised nohikud kes koolis tuupides välismaailmast eemale jäeti, nad hakkasid normaalsetele inimestele ulmelisi jutte maailma lõpust rääkima. Ma võibolla isegi usun seda aga kunagi ei saa seda tõsiselt võtta. võtke elust viimast aga jääge normaalsuse piiridesse, me ei saa varsti "runescapet mängida issand jumal arvutid lähevad putsi nagu meie elud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,

 

NASA ei paisuta midagi üles, meedia paisutab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm, olen kuulnud palju teooriaid, niburu, erinevaid komeetide kokkupõrkeid jne.

NASA't ei saa alatihti uskuma jääda kuna nad on ju siiski redneckid kes kõike ülepaisutavad.

teadlased on tavalised nohikud kes koolis tuupides välismaailmast eemale jäeti, nad hakkasid normaalsetele inimestele ulmelisi jutte maailma lõpust rääkima. Ma võibolla isegi usun seda aga kunagi ei saa seda tõsiselt võtta. võtke elust viimast aga jääge normaalsuse piiridesse, me ei saa varsti "runescapet mängida issand jumal arvutid lähevad putsi nagu meie elud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,

 

NASA pole kunagi rääkinud mingist Niburust, nad ei mõtle asju välja. Kui NASA ikkagi nõnda hoiatab, siis on ikka mingi tõepõhi ka sellel all.

Ning teadlased ei ole kaugeltki nohikud. Pigem on need inimesed, kes just ei viitsi õppida, kuid kellel on hea loogiline mõtlemine, heade ideede välja mõtlemine. Ma võtaks küll kohe vastu võimaluse töötada NASAs, kuid see ei muuda fakti, et ma pole viimased 10 aastat kodus õppinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nibirul on vahe see, et NASA pole konfirmeerinud seda, NASAt tuleb usaldada, mitte kuulujutte, ja see päikesetorm pole kuulujutt, vaid tõeline hoiatus, kui NASA leiab et maa poole tuleb hiigelkomeet, kas teie olete siis ''ah pole midagi, jälle mingi vale'', kui valitsusel kõik häirekellad käivad?

 

---------- Post added 09-05-11 at 14:05 ----------

 

no,need ennustused on tehtud mingi nõidade poolt jne

 

NASA-s pole nõiad, vaid profesionaalsed teadlased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nibirul on vahe see, et NASA pole konfirmeerinud seda, NASAt tuleb usaldada, mitte kuulujutte, ja see päikesetorm pole kuulujutt, vaid tõeline hoiatus, kui NASA leiab et maa poole tuleb hiigelkomeet, kas teie olete siis ''ah pole midagi, jälle mingi vale'', kui valitsusel kõik häirekellad käivad?

 

---------- Post added 09-05-11 at 14:05 ----------

 

 

NASA-s pole nõiad, vaid profesionaalsed teadlased.

 

tõsi jutt, naasas on väga profesionaalseed teadlaseed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma saan aru, et oht on olemas, kuid mida me ikka teha saame? Ise ma selle peale nii väga ei soovigi mõelda ja mida see mõtlemine ikka annab, tuleb nautida igat päeva täiel rinnal ;)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

meedia paneb kindlalt pool juttu juurde

ja kui see oleks nii tõsi ,sii juba ammu asjad liiguks igas riigis

tehakse kõik oleks parem ja lihtsam ,aga miks siis midagi ei liigu ,sest kedagi ei koti

on see paha või hea ,kes seda teab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavai, laenud peale ja elust viimast võtma!

 

Oleks viimane aeg panka röövida ja Aston Martin osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.