Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Revo Pehlak Vahvlis nimega Hell

Soovitatud postitused

VIP
Vaevalt, et see kuidagi siia puutub, aga vaadake, mis ma leidsin. http://revopehlak.wordpress.com/

 

Revo: tööjuures isegi ei naerdud mu kiilaka soengu üle, vaid 1 isegi näitas pöialt.

 

Ma ei tea, ei tasu huiata ta skinhead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas inimestel nii raske lihtsalt mõni sõna Google.ee'sse kirjutada? Ma saanud aru mitmetest scammeritest sedasi et googeldan natuke, leian mõne topicu ja saadan msnis linki ja kohe paneb tüüp bloki peale ja deleteb, KORRAS success, ei saanud scammi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks ta ikka ole võrumaa killer omast arust... netihiiro ühesõnaga, minuteada on tal neid foorumi kasutajaid päris mitu ja ta saab mingi moderaatoriga läbi kes teda pidevalt unbannib või laseb tal banni evadeda.

 

Võrumaalt vast jah, aga modega ta küll läbi ei saa arvan. IP muutmine kodus kaabelmodemiga on lithne, lihtsalt lähed sinna kaabelmodemi sätestamise kohta sisse ja vajutad "renew" ja saad uue IP. Aga need IP-d on ikkagi kõik nii sarnased, et kõik moded siin foorumis kes näevad kasutajate IP-sid peaksid aru saama, et see jälle Revo on. Ei aita tal ka uuendamine, uuendagu palju tahab, ikkagi on aru saada et see tema on jälle ja jälle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võrumaalt vast jah, aga modega ta küll läbi ei saa arvan. IP muutmine kodus kaabelmodemiga on lithne, lihtsalt lähed sinna kaabelmodemi sätestamise kohta sisse ja vajutad "renew" ja saad uue IP. Aga need IP-d on ikkagi kõik nii sarnased, et kõik moded siin foorumis kes näevad kasutajate IP-sid peaksid aru saama, et see jälle Revo on. Ei aita tal ka uuendamine, uuendagu palju tahab, ikkagi on aru saada et see tema on jälle ja jälle!

phm oleneb mis internett tal on , Kui Go siis muutub terve ip ära :)

igastahes võiks teema lukku panna .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.