Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

BMXiga abi vaja

Küsimus

Probleem on selles, et kui bmxiga väntan siis vahepeal nagu väntaks tühja ilma ketita, lihtsalt vänt läheb sitaks kiirelt alla nagu ei haakuks vms. Mitu korda juba väga valusalt põlve vastu stemi ära löönud ja tahaks korda saada. Ei saa aru milles asi, enne talve oli korras aga nüüd ratta välja tuues on selline jama. Vahepeal käib nagu hammasrattast mingi raks ka läbi v selline prõks ja talla all väikest nõksu tunda. aga peamine asi ongi selles, et vänt läheb kiirelt alla ja hoogu ka ei tule, ehmatab ka veits :D

Loodan kiiret abi, esialgu kuskile parandusse ei torma.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

24 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mul endal ka teeb kusagil väntade juures kahtsalt häät teatud kohas kui väntan ja samuti ma vätan hästi-hästi korra "ilma" ketita :D.

Mul endal kett küll KMC aga need lülid vms sitaks kõverad :D

Sorri aga aidata küll ei oska, ma ise harjunud :D ja ei sega eriti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nagu ei saa aru, et kett lõdva oleks alles pingutasin veits aga kes teab. Sõber rääkis, et vaba perses, aga kui keegi tark siit viitsib seletada, siis mis see on ja palju vahetus maksaks?

 

Soeta omale mysticust shadowi interlock, see ei ole mingi jama pask, küsi kerdilt või kelleltki mis viga, ja osta uus jupp vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ma ei ole just kõige targem nende juppide koha pealt, aga kui ma sinna sellise jutuga nagu eelnevalt mainitud sisse läheksin, siis kas nad saaksid aru, milles probleem ja pakuksid head lahendust? Muidugi loodan, et see jääb normaalsesse hinnaklassi, kui Jonathan sul öelda on, siis palju umbes see värk maksta võiks?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Seda tühja vänta või mis iganes a mõtled nimetatakse skipiks ja see on esimene märk sellest et sul on kassett (rumm) õhtupoole jalutamas, ma soovitan sul see lahti võtta juhul kui sul on kasstt rumm siis seal on 4 pisikest naga mis käivad all ja vaata ega neist ükski ära pole vajunud juhul kui on proovi ta uuesti ülesse saada nagu teised. Vastasel juhul juhtub sul nagu mul endal, üks hetk on nii pikk skip et käid näoga vastu maad. Soovitan soetada endale Shadow Rant V2 taga rumm, tõsiselt hea asi.

Loodan et on abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma ei ole just kõige targem nende juppide koha pealt, aga kui ma sinna sellise jutuga nagu eelnevalt mainitud sisse läheksin, siis kas nad saaksid aru, milles probleem ja pakuksid head lahendust? Muidugi loodan, et see jääb normaalsesse hinnaklassi, kui Jonathan sul öelda on, siis palju umbes see värk maksta võiks?

 

Ma ei tea kas on keti viga or not, aga mine mysticusse, võta bmx kaasa, küll nad aitavad sind, või mine extreme sporti või kuskile, kuigi extremes tahavad sitaks pappi, et parandada.

http://mystic.ee/?page=2&item=138b988e78ff326ce445f142f1f7dd99&q= - vaata shadow interlock v2

see keti link, aga ei pruugi selles asi olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Seda tühja vänta või mis iganes a mõtled nimetatakse skipiks ja see on esimene märk sellest et sul on kassett (rumm) õhtupoole jalutamas, ma soovitan sul see lahti võtta juhul kui sul on kasstt rumm siis seal on 4 pisikest naga mis käivad all ja vaata ega neist ükski ära pole vajunud juhul kui on proovi ta uuesti ülesse saada nagu teised. Vastasel juhul juhtub sul nagu mul endal, üks hetk on nii pikk skip et käid näoga vastu maad. Soovitan soetada endale Shadow Rant V2 taga rumm, tõsiselt hea asi.

Loodan et on abi.

 

Ainus vend kes midagi jagab!

 

Türa teised oinad, kui te ratastest mitte munnigi ei jaga, siis hoidke suu kinni. Rumm skipib ja te räägite siin ketist? WTF is this shit?

Üldiselt pöördu sellise mure puhul sahtel.ee või foorum.freedown.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ainus vend kes midagi jagab!

 

Türa teised oinad, kui te ratastest mitte munnigi ei jaga, siis hoidke suu kinni. Rumm skipib ja te räägite siin ketist? WTF is this shit?

Üldiselt pöördu sellise mure puhul sahtel.ee või foorum.freedown.ee

 

Ta ju ei öelnud, et tal hub skipib........

Kurat vbl on, et kett tuleb maha vms.......

Ja ailar, bmxi edasi tahad sõita, hoia end vaos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
1. ma ei sõida bmxi.

2. kui sul on ütlemist helista mu numbrile 5236999

Millest sa aru ei saa, kui vänt käib tühja siis on tirr (Kasset) kutu. Siin pole üldse mingit muud varainti, mine lähimasse ratapoodi.

Bmx-il tirr ja kasett kaks eri asja ju. (vb mõtlesidki nii aga sulud jätsid teise mulje) Teema algataja võikski ära mainida kumbaga tal tegu. Ja eks rattapoe variant parim jah. Nt eelnevalt pakutud mysticusse minekut karta ei tasu, nad harjunud nkn selliste probleemidega tegelema ja aitavad hea meelega.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ta ju ei öelnud, et tal hub skipib........

Kurat vbl on, et kett tuleb maha vms.......

Ja ailar, bmxi edasi tahad sõita, hoia end vaos.

 

Tõsiselt postcount ftw?? Kui sa ikka midagi ei tea siis pole mõtet postitada ju. Teema algatajal rummu määre on arvatavasti paksemaks muutunud talvega, see tavaline asi. Vaja lihtsalt määre ära vahetada ja seda saab igas rattapoes lasta teha.

Ning Mystic pole mingi rattatöökoda minuteada, pigem vii Veloplussi ratas, seal tõsised mehaanikud, kõike suudavad parandada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Aitäh vastuste eest eks lähimal ajal viin ratta kuskilt mysticust läbi ja küsin milles asi. Aga kui te räägite et võtke rumm lahti ja mingi nagad, siis pmst kui ma ise saaksin selle ära teha peaksid need mysticu tüübid isegi tasuta ära putitama. Igaljuhul suured tänud, enne ma midagi uisapäisa soetama ei hakka, kui professionaal oma pilguga üle vaadanud ja vea leidnud.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Aitäh vastuste eest eks lähimal ajal viin ratta kuskilt mysticust läbi ja küsin milles asi. Aga kui te räägite et võtke rumm lahti ja mingi nagad, siis pmst kui ma ise saaksin selle ära teha peaksid need mysticu tüübid isegi tasuta ära putitama. Igaljuhul suured tänud, enne ma midagi uisapäisa soetama ei hakka, kui professionaal oma pilguga üle vaadanud ja vea leidnud.

 

Viisin just endal sammuti kassett rummu mehaaniku juurde, Järve Hawaii (ei soovita tegelt aga kuna oli vaja siis sai nii tehtud) igatahes ise kahtlen, et saad seal midagi tehtud kuna vaja ka määre arvatavasti ära vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

tal on keskjooks putsis...


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.