Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Inimestele kes PINe teevad

Soovitatud postitused

Ma olen vastu sest niikui nii te pole ise nende eest midagi maksnud ja teiseks ei soovitagi enam pinne sebida kuna kui saate nendest foorumitest banni v ip banni sis läheb asi edasi võimudele ja võite saada vangla karistuse see oli mingi 2 nädakat tagasi lehes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei mäleta aga oli juttu sellest et brittidelt on hakatud foorumites ja chattides raha scammima ja nüüd kuna paljud on selle pärast menti läind antud asi võimudele ja kui kuskil saadakse ip ban sis seel läheb otse võimudele ja nad hakkavad asja uurima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma arvan,peale pikka mõtlemist,et peaks vist ära keelama.

Kättesaamine on raskem,probleeme tekkib rohkem,scammitakse nendega palju jne.Ainult pahandust tuleb.

Mina kui 1 PINide tegijates nõustun PINide müümise siin ära keelata :eek:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo aga keegi voiks teha pinnide tegemis opetuse siis saavad koik ju tasuta äkki neid :)

 

Siis ei saa enam neid keegi, kui kõik hakkavd tegema. Kõik saavad teada, mis värk tegelikult on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi voiks vahemalt pool opetust ja siis loppu pead nagu ise nuputama valja

Kogun 100 pinni ja saan umbes yle 3000 päeva membut :D

Kuule, see et sul raha pole, ei ole teiste mure. Ausõna , keegi ei hakka mingile rüütel 112 le mingit õpetust andma.


Vahetan või shren kellegagi stakerit. Kui oled huvitatud siis :

MSN: [email:3o0jmhzs]bmxratas789@hotmail.com[/email:3o0jmhzs]

PM. MC Lux

Või positata teemasse ja jäta oma msn: http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=16099

 

Kui sul on hot siis võid saata kirja ka [email:3o0jmhzs]poiss128@hot.ee[/email:3o0jmhzs].

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat minu arust tehkem kõik ennast krediitkaardiga membuks ja PBP scammerid pangu ennast põlema.VOT nii :P


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pinnide "saamine" raskemaks muutunud?

Pinne on saadud alati sama summa eest, miks peaks nende hind suuremaks minema??

Pinne ostetakse ja eestlastel on see kahjuks võimatu praegu. See, et mingil scammerite karjal neid varastades raskusi tekib ei muuda ju hinda.

Haige tegevus siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seda pole nii raske saada sest mõned helistavad ja müüvad edasi.

Ei ole poolt.Mõtetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et su eesti keele õpetaja oleks praegu päris pahane, kui ta su viimast postitust loeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol... mida nüüd kui te ise niigi neid tasuta saate siis ma ei näe põhjust miks neid müüa mingi 4m ea... ja btw välismaa foorumist saaks ikka 1-1.3m eest nii et peaks ikka idioot olema kui ostaks teie käest 4m eest....

 

Seda ütleb poiss, kes pole kunagi PIN'ne teinud ?

 

Kui oled siis vabandust, aga kui mitte, siis ma ei köhiks oma seisukohta välja siin, kuna AUSALT see on raskemaks muutunud. Mõelge, inimesed. Üha rohkemad teevad ise endale PIN'ne! Ja ega neid chattegi palju pole, kus saab seda äri teha. Varsti riputatakse chat'i reeglitesse ka üles, et ärge sellist juttu kuulake, et saatke RS numbrile 82023 vms... Siis on nendel lõpp, et PIN'ne teevad. Ning hinda võiks ikka tõsta suts. Las need teevad PIN'ne edasi, kes teevad. Siin foorumis müüakse pin'ne küll ja küll.. pole vaja kõigile seda guide anda.

 

+ Miks sa sellist juttu siis räägid ? Mine osta välismaa foorumitest siis. Ma usun, et eestlaste käest osta on väheke turvalisem ja siin on MM'id ka olemas, keda võib usaldada! Rs2Eesti ftw! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah , mina olen ka ostnud Ollu käest guide, kuidas PINe hääkida nondelt kiimas torujüridelt :) Mina pole mitte kui midagi saanud. Mõtetu raharaisk oli :S Aga jah, miks peaks praegu PINide hinda kõrgemale tõstma ? Siis ei ostaks enam mitte keegi pini, sest e-kullaga saan membuks teha kokkuvõtes sama raha eest siis. JA KURDAN SELLE ÜLE, ET MITTE KEEGI PRAEGU PINNE EI MÜÜ. AINULT SCAMMERID MÜÜVAD.

 

Kui keegi oleks nii lahke ja saadaks mulle lehe, kus saab välismaalt pine osta. Tänan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oled siis vabandust, aga kui mitte, siis ma ei köhiks oma seisukohta välja siin, kuna AUSALT see on raskemaks muutunud.

 

Kurat küll. Teil on scammimine raskemaks läinud, buhuu.

 

Unustage ära see hindade tõstmine, ei lähe läbi nkn. Ainult närvidele käib see jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teie, kes neid pinne "teete" olete täpselt samasugused scammerid nagu need, kes mille scammivad. Ei ole mitte mingit vahet, kas scammid inglast või eestlast. Varas oled ikkagi.

Minuarust tuleks pinnide müük ära keelata.

Ja ei ole veel hinnaga rahul? Hea, et teil üldse neid müüa lastakse.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.