Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Inimestele kes PINe teevad

Soovitatud postitused

Teie, kes neid pinne "teete" olete täpselt samasugused scammerid nagu need, kes mille scammivad. Ei ole mitte mingit vahet, kas scammid inglast või eestlast. Varas oled ikkagi.

Minuarust tuleks pinnide müük ära keelata.

Ja ei ole veel hinnaga rahul? Hea, et teil üldse neid müüa lastakse.

 

vat see on õige jutt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ütleb poiss, kes pole kunagi PIN'ne teinud ?

 

Kui oled siis vabandust, aga kui mitte, siis ma ei köhiks oma seisukohta välja siin, kuna AUSALT see on raskemaks muutunud. Mõelge, inimesed. Üha rohkemad teevad ise endale PIN'ne! Ja ega neid chattegi palju pole, kus saab seda äri teha. Varsti riputatakse chat'i reeglitesse ka üles, et ärge sellist juttu kuulake, et saatke RS numbrile 82023 vms... Siis on nendel lõpp, et PIN'ne teevad. Ning hinda võiks ikka tõsta suts. Las need teevad PIN'ne edasi, kes teevad. Siin foorumis müüakse pin'ne küll ja küll.. pole vaja kõigile seda guide anda.

 

+ Miks sa sellist juttu siis räägid ? Mine osta välismaa foorumitest siis. Ma usun, et eestlaste käest osta on väheke turvalisem ja siin on MM'id ka olemas, keda võib usaldada! Rs2Eesti ftw! :)

 

 

sulle niipalju et mis need eestlased ikka paremad on samasugused scammerid nagu kõik teised... ja btw ka välismaa foorumites on olemas mmid ja neid seal kõvasti rohkem kui siin foorumis... ja noh minu ei ole tõesti vahet kelle käest ma pin ostan... aga teistel ma arvan et on kas nad maksavad 4m või 1.3m !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teie, kes neid pinne "teete" olete täpselt samasugused scammerid nagu need, kes mille scammivad. Ei ole mitte mingit vahet, kas scammid inglast või eestlast. Varas oled ikkagi.

Minuarust tuleks pinnide müük ära keelata.

Ja ei ole veel hinnaga rahul? Hea, et teil üldse neid müüa lastakse.

 

täitsa pooolt selle jutuga =]


Penspinning forever!! (H)

woowowwks4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.