Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Usume Andrus Veerpalu!

Soovitatud postitused

VIP

Mul on isiklikult täiesti suva. :D See, et tohutud fännihordid üles astuvad, ei vabasta Veerpalut potensiaalsest dopinguohust. Sellegi poolest on hea näha, et paljud usuvad Veerpalut. Viimane võib enda sõnul, käsi piiblil vanduda, et pole illegaalseid "võtteid" karjääri jaoks kasutanud.

 

Uudiseid lugedes peetakse kõrgete hormooninäitude põhjuseks vahetult peale rasket füüsilist koormust võetud proovid. Lisaks peetakse põhjuseks aineid(söögid, joogid), mis on küll täiesti legaalsed ja tavalised, kuid võivad ajutiselt/pikemas perspektiivis tõsta hormoonitaset. Kasutatud meetod on üsna uus ning ka see võib ju teatud tingimustes võssa näidata.

 

Kui selgub, et Andrus on süüst puhas, siis on kõik hästi. Kui pole, olen vähemalt mina küll pettunud. Vahet pole, kui hästi ta ise trenni teinud on. Minu jaoks on ausus saja-protsendiline termin.

 

~ Oru

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaegu, et 67 000 like. Ma ei ole aru saanud sellest poindist, mis mõte sellel on?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaegu, et 67 000 like. Ma ei ole aru saanud sellest poindist, mis mõte sellel on?

 

Ongi noh. Pärast lähevad Raekojale laulma ka. :D Sellist asja ei pikeeri kuskil põhja ringkonnakohtu ees ümber.

Vähemalt on eestlastel ühtekuuluvustunnet. Nüüd peaks seda kuhugi mujale suunama kui Veerpalule.

 

On täiendavaid uudiseid tulnud? Kui aju ei peta, siis see "selgumise" hetk pidavat tulema paari kuu pärast alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun, et sa oled idioot. Kuna ennem kui tarka panned tuleb uurida üldse millega tegu on.

 

Ise usun, et ta on puhas. Tehnoloogia areneb meie teadmisest kiiremini..

 

ise kah saad aru mida sa väidad? ja mida sa ise öelda üritad...

minu arust asi veits liiga suureks aetud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
andrus sucks!

 

Ur dead.

 

Ise "Likesin" teda juba siis, kui number oli juba 20.000 kandis. Päris usinalt kasvanud see arv. Postimehel taas langeb neid fänne


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no tra kui ta poleks doppingut kasutanud ei oleks näitajad positiivsed ju.

ja kes teab ju siis kasutas ka eelmistel võistlustel doppingut , kuna sellest ainest saadi alles mingi 2009 vms teada.

nüüd kardetakse , et kasutas ka Oslos doppingut ja võetakse kõik medalid tagasi.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
andrus sucks!

 

Wow sa oled nüüd nii äge, said +1 punkti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no tra kui ta poleks doppingut kasutanud ei oleks näitajad positiivsed ju.

ja kes teab ju siis kasutas ka eelmistel võistlustel doppingut , kuna sellest ainest saadi alles mingi 2009 vms teada.

nüüd kardetakse , et kasutas ka Oslos doppingut ja võetakse kõik medalid tagasi.

 

2009 ei saadud alles seda teada, loe ja uuri enne kui postitad mingit paska kokku. Eelmise aasta suvel aga hakati seda aga teistmoodi testima. Medaleid ei saa kuidagi tagasi võtta.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma arvan et siin on igal ühel oma arvamuse avaldamine lubatub, ise likesin, kuid ei arva asjast midagi, see karjäär on andruse jaoks läbi, edu kontorirotina, gf.

Sa oled vist veits....

Mees on 40 aastane. Varsti vaata, et pensionile minek. No shit, et karjäär läbi ?.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2009 ei saadud alles seda teada, loe ja uuri enne kui postitad mingit paska kokku. Eelmise aasta suvel aga hakati seda aga teistmoodi testima. Medaleid ei saa kuidagi tagasi võtta.

 

No kui nad hakkavad Vinguma , et võibolla kasutas ka varem doppingut siis võetakse kohe eelmise 8 aasta proovid.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.