Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Usume Andrus Veerpalu!

Soovitatud postitused

VIP

http://www.facebook.com/pages/Usume-Andrus-Veerpalu/194487653920408 Pange meeldib sellele lehele ja Jagage sammuti ! See on uskumatu paari tunniga on üle 27 000 "Like"

Sammuti postimees on selle ajaga 15 000 fänni facebookis kaotanud :)

 

 

Postimees kaotab kõik ma fännid (okei toimetajad ja töötajad jäävad alles) :D

Elagu Andrus ! Ja elagu meie Eestlaste kokkuhoidmine . Homme siis 100000 pooldehoidu kukub nigu niuhti! Jagage!


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu, et 100k. Ise usun, et kutt kasutas dopingut kuna kõik proovid kinnitavad seda! Mida siin edasi rääkida ja uskuda? Kutt valetab ja kõik usuvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Lugege kõik see läbi ja saate aru, mis teema on!Hoiame Andrusele pöialt.Isegi kui ta süüdi jääb, siis minu silmis on ta ikka läbi aegade üks parimaid Eesti sportlasi!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ei usu, et 100k. Ise usun, et kutt kasutas dopingut kuna kõik proovid kinnitavad seda! Mida siin edasi rääkida ja uskuda? Kutt valetab ja kõik usuvad.

 

Nojah 50k tuleb kohekohe:D

Suhteliselt absurdne värk küll minujaoks, see süüdistus. Läbi ajaloo on kõik korras ja siis sportlas karjääri lõpus kasutaks midagi? Ebaloogiline.

 

"Järeldus kõlas: kasvuhormooni süstimine ei paranda sportlikke tulemusi, pigem vastupidi: sportlased väsivad kiiremini, suurenenud on vigastuste oht"


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise ka usun, et see on ikka pläma, mida räägitakse.

Minu silmis jääb ta kõvaks meheks ikkagi. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no vandenõuteooriaga pole siin jah midagi pistmist....lihtsalt see tehnoloogia on alles kasutusele võetud ju, ja uute asjadega eksitakse alatasa ju


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

usun ka veerpalusse:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See üritus on Bullshit.

Mida see annab, et inimesed arvavad, et Andrus Veerpalu ei kasutanud dopingut? (Karta on et inimesed tahavad uskuda seda, et ei kasutanud, kuna vastaseljuhul on Andrus Veerpalul kriips peal nii medalil kui ka tulevikus)

Kui kasutas, siis tuleb maksta rängalt.

Kui ei kasutanud, siis on kõik korras.

Thats the life.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mida see annab? Dopingu kasutamine on sportlasele üks kõige suuremaid süüdistusi, ma avan, et isegi kui ta jääb süüdi, teab ta, et Eest inimesed usuvad teda. Teine asi, kui ta tõesti kasutas dopingut, siis on ta ikka nii hea näitleja, et oleks pidanud sellega tegelema hakkama. Usun Veerpalu igati, ja tõenäoliselt jäängi uskuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun Andrusesse !

Huvitav on see, et norras(või oli rootsis) on koondises üle poolte astma haiged või tugeva alergiaga see on suhteliselt kahtlane ja FIS ei võta midagi ette kuna seal nende omad mehed ees otsas. Ma loodan, et FIS'is tuleb lähiajal väiksed muudatused kuna see on ebanormaalne mis seal toimub.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Usun Andrusesse !


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.