Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Te skilled vennad eriti ahneks ära läind, kõik küsivad raha vist juba, tasuta ei saa vist isegi peksa enam.

 

Venomi signa pealt nii palju, et muidu kõik super, ainult need täpid veits häirivad seal all paremas nurgas, oleks võind mingi muu lahenduse leida.

 

Kuule, ma tegin kunagi ikka väga rämedalt tasuta signasi teistele. Ei usu, et eestis minust rohkem teistele sige keegi üldse teinud on...

veidi ajab närvi kah ikka, kui mingi täielik amatöör hakkab oma 5min signasi müüma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha.. 5 mintsi ja müüvad? Ma teen/tegin enamus signasid kuskil 4-5h vahel vb isegi rohkem.

Sa tee üks ülimalt kena pilt T-särgile, lase see peale panna (idfk how) telli ära, pane selga, lase end pildistada selles särgis, pane pilt siia üles ja siis ma ütlen Proo 10/10 :D

Ei keep it up.. kahju, et extGFX laiali läks.

 

//Techno


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Haha.. 5 mintsi ja müüvad? Ma teen/tegin enamus signasid kuskil 4-5h vahel vb isegi rohkem.

Sa tee üks ülimalt kena pilt T-särgile, lase see peale panna (idfk how) telli ära, pane selga, lase end pildistada selles särgis, pane pilt siia üles ja siis ma ütlen Proo 10/10 :D

Ei keep it up.. kahju, et extGFX laiali läks.

 

//Techno

 

yo techno

 

mul tegelikult kaks enda disainiga särki on juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tänan

 

ceuz, sa mõtled teist särki ehk ikka? kui jah, siis seda ma muutsin veidi.

mikromulk-coolguy3000.png

 

see läheb ühele eesti triki-tõukeratturite tiimile aga kui keegi sellest huvitatud peaks olema, siis võib minuga ühendust võtta. 14euri on hind umbes, mitte rohkem.

 

 

 

mul on ka wacom bamboo pen, peaks olema pen...

veidi väike on ainult, ma üritan harilikupliiatsiga paberile enne ikka sketsi ette teha ja siis pole probleemi üle tegemisega enam eriti. kohe arvutis peast tegema hakata ei soovitaks, võtab liialt palju aega.

 

see särk läheb kuidagi väga hästi peale

väiksed muudatused ja läheks ostmiseks,hetkel sellist raha pole ,aga osta tahaks küll:D

kui suurem raha tuleb siis võtan ühendust:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nägu on mingi pirni kujuga vms, kohati ümar, kohati terav, ei ole päris kena vaatepilt, silmad ei sobi kulmudega ka kokku vms. Polegi päris kindel, aga näo kuju on küll veits mööda minuarust, kael on nagu liiga kitsas, nägu liiga ümar. Ei oska seletada väga.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Peakuju vist ongi see mis mind häirib, liiga pirn on tõesti :D Nina on kah jah altpoolt veits kahtlane tõesti. Alles õpin naisi joonistama, mehi on mitu korda lihtsam teha :D

 

Pea kuju imo muudab seda pilti veidi imelikumaks.. Ja ninapeal need kriipsud ka pole imo hea lahendus :O Ja see triip mis viib vasaku kulmuni. See ka imo ei klapi

 

Tänks kriitika eest aga see ''triip'' mis kulmuni viib on nina piirjoon, peabki olema nii sest tegu on koomiksi stiiliga.

suvaline näide googlest:

marvel-comics-women-1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei,mul selle mehe kohta pole midagi,kui tellimiseks läheb siis see tõukerattas minema sealt ja selle kirja asemel midagi muud,mis seal all on:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei,mul selle mehe kohta pole midagi,kui tellimiseks läheb siis see tõukerattas minema sealt ja selle kirja asemel midagi muud,mis seal all on:D

 

niimoodi küll ei saa. kui ma olen korra selle spetsiaalselt kellegile teinud, siis ma ei hakka seda muutma ju kellegi teise jaoks enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.