Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

ma ütlen ausalt, et mind ei huvita need focalid, flowid ja depthid eriti. ma teen niigi ebarealseid signatuure, see tähendab et ma ei keskendu alati sellistele signatuuride kindlatele reeglitele. lightingu ma püüan alati korraliku teha (kuigi see alati ei õnnestu). ülejäänud värgid nagu flow ja asjad lisan siis kui vajadust tunnen.

no hard feelings.

 

tnx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eluu küvaaa signa:D


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ütlen ausalt, et mind ei huvita need focalid, flowid ja depthid eriti. ma teen niigi ebarealseid signatuure, see tähendab et ma ei keskendu alati sellistele signatuuride kindlatele reeglitele. lightingu ma püüan alati korraliku teha (kuigi see alati ei õnnestu). ülejäänud värgid nagu flow ja asjad lisan siis kui vajadust tunnen.

no hard feelings.

 

tnx

 

No täpselt samaasi, aga ikka tümitatakse mind sellega, et lisa light. depthi vms. :D


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No täpselt samaasi, aga ikka tümitatakse mind sellega, et lisa light. depthi vms. :D

 

siiski tuleks sul ära õppida nende kasutamine, et oma stiil leida. mina olen selle leidnud :D

sa ei kavatse ju jäädagi tegema tavalisi smudge/c4d signatuure? isegi kui jääd, siis sul on siiski vaja teada kuidas tekitada depth, flow või lighting.

 

---------- Post added 27-06-11 at 18:05 ----------

 

mikromulk.png

 

---------- Post added 27-06-11 at 18:06 ----------

 

sdd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lahe, peast teed need kõik? Damn, proovi või õpi digital paintingut, et nnagu.. kui juba seda stiili teed siis proovi mitmekesisemalt, see must valge viskab kaa ju millalgi üle :)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga ilusad on : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lahe, peast teed need kõik? Damn, proovi või õpi digital paintingut, et nnagu.. kui juba seda stiili teed siis proovi mitmekesisemalt, see must valge viskab kaa ju millalgi üle :)

 

Peast ikka, inspiratsiooni on muidugi jalaga segada :D

Nagu ma sulle juba ükskord ütlesin, siis see digital painting ei kõida mind. Mulle meeldib rohkem horror ja koomiksi teema + digital painting on vägagi raske, seda on isegi paremad apparel disainerid õelnud. Mis puutub must-valgesse siis särkide puhul on nii, et kvaliteetsema trüki puhul määrab hinna värvide kogus. Ühe-kahe värviline disain särgile panna tuleb kõige odavam. Igastahes, edaspidi püüan värvidega teha ning ehk saan isegi mõnele välismaa firmale teha midagi, kuna seal (enamasti USAs vist) on see trüki teema palju odavam ja võimalusi on kõvasti rohkem.

 

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kenad


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mees, sul on annet! Millega tegid, läheb kasutusse ka?

 

Teist silma võiks ka hästi natuke näha olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud. Illustratoriga teen, läheb müüki jah paari nädala pärast vist... pole päris kindel veel. mysticule meeldis igastahes see.

 

ma tahtsin ise kah kaks silma panna, aga see tagumine nägi lihtsalt kuidagi ebarealne välja ja siis ma kustutasin ära selle üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.