Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

-plastikuhvo- SCAMMER

Soovitatud postitused

VIP

Olen plastik teinud äri kokku 300m eest ..ei usu et scammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
scammer jääb scammeriks ...

 

Ja idioot jääb idioodiks.

 

 

Igaks juhuks mainin ,et Idioodi all mõtlesin ma sind, vaevalt su üleval korrusel asuv protsessor selle lause ise oleks läbi suutnud töödelda.

 

 

Mis enamus teist on siin vanuses 13? Elate hetkes, kus keha peale hakkavad kasvama karvad ja noku venib natuke pikemaks ning olete hirmul ja elate oma viha läbi foorumi välja? Mida te mölisete. Inimesed muutuvad igapäev. See et TEIE kuradi silmakirjalikud nolgid selleks suutelised pole, ei tähenda ,et kõik teiesugused on. Inimene võib muutuda ülepäeva. Narkarist saab usklik ja usklikust saab narkar. Miks mitte ei võiks endisest petturist saada ausat inimest?

 

Kui inimene petab siis arvatavasti omakasu pärast. Aga uhvo suudab ju kasumit teenida paremini kui mingisugune 11 aastane emotukaga piidrist scammer. Küsige talt palju ta suudab ausal teel plekki kokku ajada. Ma usun ,et kui see pole juba ületanud siis varsti ületab selle piiri, mis ta scammides KOKKUVÕTTES kokku ajas. Ta ei ole kuradima uhkeldaja ega mingi faking diiva, kes käib iga 5 minuti tagant uhkustamas ,et ''a'la sain tra 10 euri jälle bljaaa ostan 4 walterit ja lähen panen pidu..'' Ta on tagasihoidlik ja mõistlik inimene, ei uhkelda ega rahmelda. Tõmmake tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja idioot jääb idioodiks.

 

 

Igaks juhuks mainin ,et Idioodi all mõtlesin ma sind, vaevalt su üleval korrusel asuv protsessor selle lause ise oleks läbi suutnud töödelda.

 

 

Mis enamus teist on siin vanuses 13? Elate hetkes, kus keha peale hakkavad kasvama karvad ja noku venib natuke pikemaks ning olete hirmul ja elate oma viha läbi foorumi välja? Mida te mölisete. Inimesed muutuvad igapäev. See et TEIE kuradi silmakirjalikud nolgid selleks suutelised pole, ei tähenda ,et kõik teiesugused on. Inimene võib muutuda ülepäeva. Narkarist saab usklik ja usklikust saab narkar. Miks mitte ei võiks endisest petturist saada ausat inimest?

 

Kui inimene petab siis arvatavasti omakasu pärast. Aga uhvo suudab ju kasumit teenida paremini kui mingisugune 11 aastane emotukaga piidrist scammer. Küsige talt palju ta suudab ausal teel plekki kokku ajada. Ma usun ,et kui see pole juba ületanud siis varsti ületab selle piiri, mis ta scammides KOKKUVÕTTES kokku ajas. Ta ei ole kuradima uhkeldaja ega mingi faking diiva, kes käib iga 5 minuti tagant uhkustamas ,et ''a'la sain tra 10 euri jälle bljaaa ostan 4 walterit ja lähen panen pidu..'' Ta on tagasihoidlik ja mõistlik inimene, ei uhkelda ega rahmelda. Tõmmake tagasi.

 

Mida vittu? Oled mingi isa tal? PAned mingis faking rs scammimise teema all siin tarka? Srsly endal pole selle teksti üle mark veits? Pugejas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle tundub veider, et kõik kes hetkel plastiku kallal võtavad, on liitunud peale 2010 aastat. Minu teada, plastik sellel ajal üldse enam ei mänginud ja need kasutajad ei teaks neist asjadest mitte midagi. Veider, et need on siin teemas just need kõige targemad. Kas teile endale ei tundu veider?

Mees kes on eelmisel kuul liitunud, tuleb rääkima asjadest, mis toimusid 2007 aastal, mis mõttes noh.

Mõlemad osapooled on osaliselt süüdi, kuid idiootsus on väita, et plastik peaks selle summa nüüd kinni taguma, kuna olid mõlemad süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja idioot jääb idioodiks.

 

 

Igaks juhuks mainin ,et Idioodi all mõtlesin ma sind, vaevalt su üleval korrusel asuv protsessor selle lause ise oleks läbi suutnud töödelda.

 

 

Mis enamus teist on siin vanuses 13? Elate hetkes, kus keha peale hakkavad kasvama karvad ja noku venib natuke pikemaks ning olete hirmul ja elate oma viha läbi foorumi välja? Mida te mölisete. Inimesed muutuvad igapäev. See et TEIE kuradi silmakirjalikud nolgid selleks suutelised pole, ei tähenda ,et kõik teiesugused on. Inimene võib muutuda ülepäeva. Narkarist saab usklik ja usklikust saab narkar. Miks mitte ei võiks endisest petturist saada ausat inimest?

 

Kui inimene petab siis arvatavasti omakasu pärast. Aga uhvo suudab ju kasumit teenida paremini kui mingisugune 11 aastane emotukaga piidrist scammer. Küsige talt palju ta suudab ausal teel plekki kokku ajada. Ma usun ,et kui see pole juba ületanud siis varsti ületab selle piiri, mis ta scammides KOKKUVÕTTES kokku ajas. Ta ei ole kuradima uhkeldaja ega mingi faking diiva, kes käib iga 5 minuti tagant uhkustamas ,et ''a'la sain tra 10 euri jälle bljaaa ostan 4 walterit ja lähen panen pidu..'' Ta on tagasihoidlik ja mõistlik inimene, ei uhkelda ega rahmelda. Tõmmake tagasi.

 

mis sa oled ta boyfriend ve?

 

u took my words.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtne ja loogiline: Laske alati saata pmina msn!

Ja usun et tegemist oli fakeriga.

 

---------- Post added 02-04-11 at 05:17 ----------

 

Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.

kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?

ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks

 

Paljud on müünud ja väga paljud on ostnud ka 0.25 ea. Ära ürita panna tarka.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida vittu? Oled mingi isa tal? PAned mingis faking rs scammimise teema all siin tarka? Srsly endal pole selle teksti üle mark veits? Pugejas.

 

Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.

 

kuule hoia suu kinni, näed veits taregem välja ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noo ull õun nii ta on, aga paljud on eelnevalt banned saand ja uue kasutaja teinud.. aga see kohe kindlasti täiesti välistatud et plastik scammis..

 

teeb siis sellest ka omad järeldused, kui sa ise oled olnud scammer ja banni saanud. Siis tundub mulle suhteliselt mõttetu, tulla ja hakata teise kallal võtma, kui ise oled täpselt samasugune, täielik idiootsus, sulgege teema, mõlemad eksisid! Problem solved.

Hetkel on siin täiesti mõttetu spamm, millest pole kellelegi mingit abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.