Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

-plastikuhvo- SCAMMER

Soovitatud postitused

Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.

Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama:)

Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php?62245-gg-hacked&highlight=

 

hahahhaa , tundub , et sa ei lugenud seda teemat lõpuni , tegemist oli siis pildiga mis näitab vaataja IP'd :D:D:D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen suhelnud Sveniga samuti 1-2a, võin kinnitada, et pole tema msn ega rsn

 

ÜliMega raske on neid teha.

 

Lisage RS ärifoorumisse hoiatav teema, et inimesed, kellel on 50+ tehingut peavad PM saatmisel kopeerida MSN teksti.

Siis on Fakeritel siin foorumis kriips peal.

Kellel on 50+ teingut ja saadab kellegile PM sisuks: PM-sin või Tahtsid PM

 

Miks?

Kuna tänu tema 50+ tehingutele lasti inimene üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu:)

Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!:)

 

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PM saatmine võiks kehtida jah kõigile, aga kellel on alla 50 tehingu, siis nad tavaliselt lihtsalt teevad uue kasutaja foorumisse või võtavad vana kasutaja kasutusele ja kõik on jälle chill.

Aga 50+ tehingud peaks nagu kindlasti kahjutasu hüvitama enda lollusest, kui see reegel peaks käiku minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu:)

Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!:)

 

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!

 

Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.

kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?

ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Markk - Kõik peaksid hüvitama kahjutasud kui see asi käiku läheb:) Kõik tänu kellele on nii üle saadud, siis kõik hüvitavad, KUI LÄHEB KÄIKU! Rõhutan seda.

Soulja - Palju arvama hakanud, muidugi uskusin, kuna ma sain just nüüd ühelt vennalt ka RSGP-d 0.22 EA, võin ka tema msni tõestuseks tuua + võib ise öelda:) Kuna poisil oli kiirelt raha vaja, sain teiselt vennalt 0.25 ea, võin samamoodi tõestuse tuua, soovid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Markk - Kõik peaksid hüvitama kahjutasud kui see asi käiku läheb:) Kõik tänu kellele on nii üle saadud, siis kõik hüvitavad, KUI LÄHEB KÄIKU! Rõhutan seda.

Soulja - Palju arvama hakanud, muidugi uskusin, kuna ma sain just nüüd ühelt vennalt ka RSGP-d 0.22 EA, võin ka tema msni tõestuseks tuua + võib ise öelda:) Kuna poisil oli kiirelt raha vaja, sain teiselt vennalt 0.25 ea, võin samamoodi tõestuse tuua, soovid?

 

no mina juba arvan sellepärast mis sa kunagi korda saatsid.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

banhammer tuleb siit ?

tal on eelnevaid asju ka ju.

ja kui sa ütled et aaa mina ei ole selline ma muutunud, siis toome sama näite, mati aka mati00 aka yakuza, tema sai ka siit ju scammi eest banned, eelnevalt oli temakohta ka siin teema, kuid ta väitis et on muutunud ja korralik, huj oligi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hell - Mille põhjal sa järeldad ,et banhammer? Ei scämminud ja banhammer? Tõesti kui te ei tea midait siis hoidke suud kinni, pole vaja postcounti juurde teha.

Ma ei lasknud teda üle, saatsin PM-i kuna lisati ja lubati müüa odavalt RSGP-d, tglt oli scämmer kes lisas. Lihtne, ning vanad teemad on ca 4-5 aastat vanad + need summad on kinni makstud, mida veel vaja?

 

Spämmige palju tahes, varsti on niivõinaa teema lukus + enamused warned:)

Ilusat õhtut teile!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hell - Mille põhjal sa järeldad ,et banhammer? Ei scämminud ja banhammer? Tõesti kui te ei tea midait siis hoidke suud kinni, pole vaja postcounti juurde teha.

Ma ei lasknud teda üle, saatsin PM-i kuna lisati ja lubati müüa odavalt RSGP-d, tglt oli scämmer kes lisas. Lihtne, ning vanad teemad on ca 4-5 aastat vanad + need summad on kinni makstud, mida veel vaja?

 

Spämmige palju tahes, varsti on niivõinaa teema lukus + enamused warned:)

Ilusat õhtut teile!:)

 

sina raudselt tegidgi endale fake msni, ja saatsid selle "nn" pmi kolmandale isikule.

only u know how many difference msn's u has. so stfu, it's ur fault, and u will pay money back.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuhvo viska jutt ülesse mida rääkisite msnis(see kes küsis pm)!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sina raudselt tegidgi endale fake msni, ja saatsid selle "nn" pmi kolmandale isikule.

only u know how many difference msn's u has. so stfu, it's ur fault, and u will pay money back.

 

No bljaa, sa oled ikka eriline supilontrus... Eriline geroi hüppas välja kuskilt päinurmest ja kukub nüüd nõudma ja tegutsema, mida sa breigid tõesta ennast usaldusväärsena ja siis kuku kaagutama. Uhvo on siin ärisid küll ja veel teinud, pole kellegil temaga probleemi olnud (uue kasutajaga siis mis minevik see minevik). Ilmselgelt oli siin jubelihtne petuskeem, ma kirjutan selle siia sulle aga ma kahtlen ,et su tossu numbri suurune IQ sellele pihta saab.

 

Nimed siis ennem

 

Kulli - Ohver

Plastikuhvo - Ohver keda kasutati kurjalt ära scammi eesmärgil

Scammer - Tüüp kes selle plaani ellu viis.

 

''Scammer'' ütleb kasutajale ''Kulli'', et kohe saadan sulle PMi ja olen ''Plastikuhvo''. Õigele kasutajale ''Plastikuhvo'' samal ajal kiirelt ütleb ,et ta on kasutaja ''Kulli''(Scammer väidab ,et ta on selles kontekstis kasutaja ''Kulli'') ja saada mulle palun PM ning ma olen nõus ette käima. Õige kasutaja ''Plastikuhvo'' saadab PMi kasutajale ''Kulli'' lootuses äri teha ning ''scammer'' blokeerib ta ära. Ning ütleb kasutajale ''Kulli'' ,et PM on saadetud. Ja ,et äri võib jätkuda. Kasutaja ''Kulli'' sai PMi ja arvab ,et asi on õige ning viskab raha ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

msni proofi tal pole, ja scammer on "ebuddyga sees" see tähendab et tal on wlm originaal msn, im just sayn' ma üritan lihtsalt lahtisi otsi kokku viia muud ei midagi.

mati tegi kh palju ärisi.

nagu meie kallis kolleeg : imelik ütles ; Once scammer, always scammer!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hell - Mida veel, äkki ma olen süüdi ka mõnes riigi raha kadumises? Äkki lähed ja õpid eradetektiiviks? Sobiks sulle:):D

Aga ma kohe baari minema, sulle aga ilusat RS-i/vahvli sisest õhtut Hell,

 

sulle edu raha laiaks löömisel mis sa varastasid sellelt inimeselt.

häbi võiks ka natuke sul olla, tegemist on siin sinu pmiga, ja muu ei loe. ise oled kõva spammer igas teemas et kuidas said nii loll olla et lasid seda 3 inimese trikki teha, ja lihtlabaselt keegi küsib et saada "zezima" le pm, ja kõik ?

sa oleks pidanud ütlema et saada mulle pm, saadan vastu, ja pmi saatmisvorm on ka tehtud moderaatori poolt väga puust ja punaseks, dumby asemel annaksin sulle 24h et kahjud korvata vastasel juhul ban, sest sina oled siin süüdi, sinu vahvli kasutaja on antud hetkel kaasosaline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaadates seda rs acci siis tegemist on vibkas13 nimelise inimesega

 

Kontrolli fakte, Vibukas13 OLIminu kasutaja, mille müüsin 5 kuud tagasi maha. Ning, selle praegune display nimi pole ammugi mitte Vibu Bank, vaid WinLive Pro. Seega ära hakka huiama ja postcounti koguma, kui midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma võin sulle kümneid MSNe visata, kes on scammerid ja usu või ära usu aga nad on kõik eBuddyga sees. Fakk see eBuddy midagi näitab? Vb oli kooli arvutis või raamatukogus ja ei hakanud MSNi alla laadima? Võibolla oli kodus ja kasutas lihtsalt seda ,et enda õige MSNiga samal ajal sees olla.

 

Pealegi kui sa üritad siin mingeid inglisekeelseid tsitaate lisama hakata siis palun proovi vähemalt õigekiri paika saada (isegi kui need olid ennem valesti kirjutatud). See sinu 5nda klassi inglise keele oskus ja vigaste lausete toppimine ei muuda mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja vaevalt kõik su võlad on tasutud , nahhui sa üldse scammid kui neid tagasi pärast maksad.

ja sina ära üldsegist muretse meie postcounti pärast.

tahad teemat lukku , et meie postcounti ei saaks? vaevalt.

kiiresti lukku , et midagi välja ei tuleks.


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja vaevalt kõik su võlad on tasutud , nahhui sa üldse scammid kui neid tagasi pärast maksad.

 

Kahetsusest ja südametunnistusest oled kuulnud? Sorry, miks ma küsin 2. klassis ei räägita sellistest asjadest veel.

 

Mida te paugute ja haugute, üks targem kui teine. Kui juhtkond leiaks ,et asi on banni väärt siis oleks ta juba banned ju. Aga kindlasti olete te kõik targemad ja paremad, kui need kelle kätte on antud jõud otsuseid langetada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oii, sa oled palju inimesi scamminud.

 

Sina pole????See pole nali:D kui keegi arvab, et aprill vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.