Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Euro on Eestile rängem kui maavärin Jaapanile

Soovitatud postitused

Hey, suht huvitav jutt, olen kahe käega poolt, väga õiget juttu ajab see mees:)

Enne kui keegi mingit paska tootma tuleb, lugege see läbi, pikk aga toob ülevaate mis ma selle teemaga öelda tahan.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/martin-helme-euro-on-eestile-rangem-kui-maavarin-jaapanile.d?id=42734569

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusjuures jah, väga õiget juttu ajab see mees.. Lugesin veel eile läbi, kuna Valdo Randpere avaldas seda facebooki leheküljel ja laimas.. Lugedes kommentaare, paljud kahetsevad nüüd :/

Mõni päev tagasi ajasin juttu ühe mehega, kes mainis, et ennem inimesed jagunesid kolmeks grupiks: Vaesed, kesmise sissetulekuga inimesed ja rikkad... Ta mainis, et seda keskmist juba peaaegu ei ole ja lõpuks jäävadki vaesed ja rikkad...

Kusjuures ma märkasin, et kasutades euro raha, ma raiskan seda väga palju.. Tundub, et paar euri nii väike raha, aga tglt selle eest saab osta vorsti, saia... mina olen paraku nõus kahte eurot välja käima ükskõik mis poes ükskõik mille eest ja ma ei jälgi enda rahakotti nii hoolikalt nagu siis kui meie kallis kroon veel elas :P Arvutada oskan küll, aga ikkagi tundub, et see on nii üliväike raha.. nagu 50 senti mille eest sai osta nätsu putkast.. Vaatasin, et vanemad ka enam ei jälgi oma rahakotti, meil endal rahaprobleemid aga järsku üleeile vanaema ütles, et tahab väga midagi magusat, ta läks poodi ja ostis magusat 20 euro eest... see oli üllatus minu jaoks, kuna kroonide ajal ta ei tahtnud isegi küpsist eriti koju osta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures jah, väga õiget juttu ajab see mees.. Lugesin veel eile läbi, kuna Valdo Randpere avaldas seda facebooki leheküljel ja laimas.. Lugedes kommentaare, paljud kahetsevad nüüd :/

Mõni päev tagasi ajasin juttu ühe mehega, kes mainis, et ennem inimesed jagunesid kolmeks grupiks: Vaesed, kesmise sissetulekuga inimesed ja rikkad... Ta mainis, et seda keskmist juba peaaegu ei ole ja lõpuks jäävadki vaesed ja rikkad...

Kusjuures ma märkasin, et kasutades euro raha, ma raiskan seda väga palju.. Tundub, et paar euri nii väike raha, aga tglt selle eest saab osta vorsti, saia... mina olen paraku nõus kahte eurot välja käima ükskõik mis poes ükskõik mille eest ja ma ei jälgi enda rahakotti nii hoolikalt nagu siis kui meie kallis kroon veel elas :P Arvutada oskan küll, aga ikkagi tundub, et see on nii üliväike raha.. nagu 50 senti mille eest sai osta nätsu putkast.. Vaatasin, et vanemad ka enam ei jälgi oma rahakotti, meil endal rahaprobleemid aga järsku üleeile vanaema ütles, et tahab väga midagi magusat, ta läks poodi ja ostis magusat 20 euro eest... see oli üllatus minu jaoks, kuna kroonide ajal ta ei tahtnud isegi küpsist eriti koju osta :D

 

Sama asi, mis meil :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See mees väljendab asja õigesti !

 

5+!!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures jah, väga õiget juttu ajab see mees.. Lugesin veel eile läbi, kuna Valdo Randpere avaldas seda facebooki leheküljel ja laimas.. Lugedes kommentaare, paljud kahetsevad nüüd :/

Mõni päev tagasi ajasin juttu ühe mehega, kes mainis, et ennem inimesed jagunesid kolmeks grupiks: Vaesed, kesmise sissetulekuga inimesed ja rikkad... Ta mainis, et seda keskmist juba peaaegu ei ole ja lõpuks jäävadki vaesed ja rikkad...

Kusjuures ma märkasin, et kasutades euro raha, ma raiskan seda väga palju.. Tundub, et paar euri nii väike raha, aga tglt selle eest saab osta vorsti, saia... mina olen paraku nõus kahte eurot välja käima ükskõik mis poes ükskõik mille eest ja ma ei jälgi enda rahakotti nii hoolikalt nagu siis kui meie kallis kroon veel elas :P Arvutada oskan küll, aga ikkagi tundub, et see on nii üliväike raha.. nagu 50 senti mille eest sai osta nätsu putkast.. Vaatasin, et vanemad ka enam ei jälgi oma rahakotti, meil endal rahaprobleemid aga järsku üleeile vanaema ütles, et tahab väga midagi magusat, ta läks poodi ja ostis magusat 20 euro eest... see oli üllatus minu jaoks, kuna kroonide ajal ta ei tahtnud isegi küpsist eriti koju osta :D

Euro toob magusa isu peale ;).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohati ma nõustun, sest olen vägagi euroskeptiline, kuid tõdema peab seda, et Eesti riigieelarve koosneb 16% ulatuses eurorahadest ja väikeriik nagu Eesti, ilma loodusressurssiteta ja erilise rikkuseta, ei oleks oma arengus nii kaugel, kui ta hetkel seda on. Kuid ükski liit pole igavene, kas või tuues näite lähiajaloost: Nõukogude Liit :). Kui EL kukub, siis tuleb otsida teine liit, kuhu saada liikmeks, kui just ei ole eesmärgiks langeda Vene Föderatsiooni mõjusfääri (Y).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.