Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prica Roleplay [ Unique Gamemode ]

Soovitatud postitused

Ei soovita seda serverit, kuna see omanik (Martinike) Võiks oma SAMPi serverid maha lasta, ja ennast ka maha lasta, tuleks eestile kasuks.

 

Mis parata, vähemalt ma ei ole sinusugune emo, kes üritab ennast maha lasta.. :) Laps, sul on uneaeg käes, kobi teki alla.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota, sa logid sisse vahvlisse sellepärast. et postitada sellist teksti ? Ennem kui teiste üle kohut mõistad, tundub, et sinu #s4 Gaming Servers-ist ei tulnud ka midagi välja. Mida sa ise kritiseerid teisi, kui iseendaga ka hakkama ei saa. Erinevalt sinust, teised üritavad, mitte ei hädalda. See, et sa ei austa inimesi, paneb mind mõtlema, miks sa üritad kõvat meest rääkida. Miks sa ei suuda midagi mõelda ka ilma agressiivse käitumisega või laiema vaatenurgaga ?

Või oled taas keegi, kes pole Martini serveris oma tahtmist saanud, ning sellepärast peab käima foorumite vahel mölisemas ?

Kui Martin oleks näiteks 19, ning füüsiliselt ning ka vaimselt sinust tugevam, kas sa räägiks temaga samamoodi ? Ei, kuna sa oled kindel, et oled parem kui Martin, seega arvad, et ta on su käe all ning suudad kontrollida teda. Kuidas elus hakkama saad, kui kasutad juba oma närve inimeste peale, kellega pole sa isegi päriselus kokku puutunud ? Mõtle ennem, mida sa räägid.

 

Tänades,

Kevin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tunnen ise nii mõndagi täisealist samp mängijat, või kes on mänginud täisealisena samp-i.

Ja ütlen, sa oled seda väärt, et logida sisse ning vastata sulle.

Ja tõesti, ma tunnen häbi su poolest. Võiksid elada oma viha välja millegi muu peale, näiteks mine välja ja ma ei tea, käi jooksmas, teeb kasu sulle.

Moraalitunne... Mul vähemalt on see, võrreldes sinuga. Mul niigi nii mõnd sõpra, kes käituvad sinuga samamoodi, ning kõik neist on saanud sellise suhtumisega 2 päevaga töölt vallandatud, koolist kõrvaldatud või siis paar isegi lastekodu viidud. Mõistan, kui sul polnud õnnelik lapsepõlv, mõtled et nüüd oleks end kõva venna moodi välja näidata, aga kuule... tunned sa isegi Martinit ? Tead üldse midagi temast? Kui tead, siis tõsiselt, ma pean ütlema, et oled haige inimene narrimaks teda.

 

Ja lõpeta see solvamine siin, arvad, et suudad aidata millegiga?

Ja ise tahad rääkida, et oled normaalne inimene... Lõpeta nüüd see negatiivselt vaatamine ning mine kurat naudi oma elu, niipalju kui sul seda on ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa ahv põrkad siin? Targuta vähem, kõva moraali kirjutaja oled siin omastarust? Midagi targemat pole teha kui mingi vahvlis istuda ja targutada? Oss vend oled. Kui martin oleks 19, ei mängiks ta sampi, kui pelaks siis lasku tõesti end õhku.

 

Ma vaatan, et mõnel siin tõsised probleemid.

Mis Martini server lasi sinu serverilt rahva üle, et kuri oled?

Või siis oled niisama Netihero?

Aga jamh.

 

Ning sa võiks ''tarka'' mängides vähemalt oma õigekirja jälgida.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol. Isegi Madis on ju täisealine, Kevin samamoodi. Pigem võiksid sa ise ennast õhku lasta, Mutiny. Ajah, sa oled niikuinii liiga noor ning ema loeb sulle igapäev sõnad peale, et tulega ei mängita.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loom, lapsikumalt ei suuda suruda pikk kõrv? Kuule, lugupeetud sitakott Artur, ei tegele selliste asjadega nagu SAMPi serverite tegemisega, seega hoia oma mokk maas, enne kui paiste läheb.

 

Ja mida sa siin saavutada üritad praegu kuradi türastunud interneti kangelane?

Sind on vist väga palju koolis pekstud, et siia foorumisse tuled enda närve välja elama, debiil.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei, mees ausalt, lõpeta see lolli mängimine. Sellega sa midagi eriti siin ei saavuta. Sa ei tunne Arturit ega ka Madist, rääkimata Laurist, mida sa tuled nendega mölisema ? Oled märganud, et siin teemas oled sa igatahes vihatud. Kas sul koolis endal ka samamoodi siis ? Ja nüüd soov ka netis sama olukorda valmistada, kuid selle asemel õnneks oled kaitstud anonüümselt. Ära muutu "troll"-iks. Ei soovita. Pole mõtet isegi rääkima hakata, kui eesmärki pole su mõttel. Kui tõsiselt nii väga on vajadust rääkida, räägi oma vanematega, kes ei tea su interneti tegemistest.

 

Ma annan sulle respekti, kui sa postitad siia süü, miks ei meeldi Martini server. :)

Kuid hetkel oled sa lihtsalt lapsik... Tähelepanuvajadused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, debiilik ära targuta. http://www.youtube.com/watch?v=isfn4OxCPQs Ma see suurem.

 

 

Ennem targutasid,et mida nii hilja inimesed istuvad vahvlis nagu elu poleks . Ise postitad kell 3 öösel video mis on ammu ammu viral ja ütled et see sa seal videos ? Masendav vend oled.


ewtflogo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom, lapsikumalt ei suuda suruda pikk kõrv? Kuule, lugupeetud sitakott Artur, ei tegele selliste asjadega nagu SAMPi serverite tegemisega, seega hoia oma mokk maas, enne kui paiste läheb.

 

Sul kõik sitakotid. E-thug? Tore, et sa tunnistad, et selline rasvapall oled. :D

Hakka modeks kuskil, saad välja elada neid piinamisi siis, mis sulle IRL tehtud on. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis.. Me ootame rahvast vägagi serverisse.. Avamispäev hakkab lähenema!

Et teada saada täpsemalt, kuna avamispäev on - külastage meie foorumit aadressil http://www.foorum.prica.eu ja uurige lähemalt ise.

 

Soovib Parimat,

Prica.eu Meeskond

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule, lugupeetud sitakott Artur, ei tegele selliste asjadega nagu SAMPi serverite tegemisega, seega hoia oma mokk maas, enne kui paiste läheb.

 

 

Hmm Misajast käivad komad Selliste sõnade ees nagu Lugupeetud, Ei, Enne?

Ok Jamh kui lause korrekselt vormistada siis võib koma Lugupeetud ja Enne ette panna. Kuid

mingi 5-6 klassis juba õpiti, et koma ei tohi panna sõnade Ei ning Ja ette.

Ning 1 lauses ei tohi olla üle 1 Koma (v.a loendis)

 

Nii, et jamh. Soovitan kõigepealt algkool läbida ning siis suureks meheks saada.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulge uudistama!

Vaadake foorumis ringi ja avastate, et paljud grupeeringud on veel ilma liidrita! Võimalus saada grupeeringu liidriks ja võimalus ka teha oma grupeering!

Varsti varsti on avamine ja ka Prica sünnipäev.

Tulge mängima tänapäeva serveris ja tehke seda parimas seltskonnas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.