Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER: antttiiii@hotmail.com / Randoh / hardstyle

Soovitatud postitused

suu kinni lubi

/// pilte tglt ei tohiks kuhugile ise copyda ilma omaniku loata.

kui reiti ta laeb siis laeb, kui sina selle siia copyd on see autoriteedi rikkumine

seega vea see pilt maha ja kohe k u k k.

[mitte midagi ülbet]

miks tema peaks ennast jõgevamaale vedama kui sinul on temaga probleem,

lenda võrru siis ja näita mida sa suudad, võta kogu oma liivakast kaasa ja vaatame mis saab, nkn kõik kes tuleks on [spoiler=name]manraynori

sarnased :D:D:D

Kui te antti pole siis olete nagunii tema sarnane 18 nolk kes arvab, et tema ongi maailm. Mine kasvata veits kotikarvu vms.

Ma ei hakka kütusele raiskama jälle pappi, et mingile nolgile pasunasse anda ja endale krimka selle eest saada ka veel. Asi muudmoodi ei lähene siis kohus, muud midagi, mul pole mitte midagi kaotada :D

 

Pealegi võrru jõuaksin siis poevad oma urgu nagunii ning paar päeva sealt välja ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hey jällegi, miks peaksin mina end võrru vedama mingisuguse sitavarese pärast, tule parem ise jõgevale, tulistan sind oma aadressiga jne. Ning kui ma ei eksi siis rate.ee se oma pilte laadides annate oma autoriõigused rate.eele nagunii, võin ka eksida. Ning kui sa lähed sellega menti et su pildi siia toppisin siis kuidas seletad seda, miks ma selle siia toppisin? Tamiil on tamiil muud midagi :D

 

Tulevikus väänatakse sulle nagunii kongis peeruvahele.

 

Annti sa võiksid oma MSNi pmida mulle nway, vestleks sinuga veidi.

 

Muide tsiteerin ka su vangla juttu siinpool, et asi polegi seal selline, et lähed saad "peeruvahele".

Kõik käib seal nii, kui tahad siis ka võid saada.

Vastu tahtmist ei tee seal küll keegi kuna mul sõber istus 6a. kinni teatud asja eest ja eks paljud pärast uurisid pärisid tema käest ning ka see filmides tuntud asi "seebi korjamine" on ka puhas jama.

Kõik käib seal teistmoodi, sa vaatad liiga palju filme poiss.

 

Tore oleks kui te sõimate PM teel üksteist kuna see teema on suht rämps minu arust.

Tahad võrru minna? Mine aga kes keelab tõesti aga mina näiteks sinuga küll puntti ei tuleks just sinu suhtumise pärast teistesse inimestesse siin foorumis kes pole midagi sinule halba teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide tsiteerin ka su vangla juttu siinpool, et asi polegi seal selline, et lähed saad "peeruvahele".

Kõik käib seal nii, kui tahad siis ka võid saada.

Vastu tahtmist ei tee seal küll keegi kuna mul sõber istus 6a. kinni teatud asja eest ja eks paljud pärast uurisid pärisid tema käest ning ka see filmides tuntud asi "seebi korjamine" on ka puhas jama.

Kõik käib seal teistmoodi, sa vaatad liiga palju filme poiss.

 

Tore oleks kui te sõimate PM teel üksteist kuna see teema on suht rämps minu arust.

Tahad võrru minna? Mine aga kes keelab tõesti aga mina näiteks sinuga küll puntti ei tuleks just sinu suhtumise pärast teistesse inimestesse siin foorumis kes pole midagi sinule halba teinud.

 

 

taha saab su sõber ikka, aga seda enam ei kutsuta seebiviskamiseks, seda kutsutakse homoseksualismiks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle pakkus ka eile acci eest 200€ lubas ette anda, küsisin panka "Krediidipank" noh, siis raha tuleb homme, nii siis ütlesin, et siis saad acci, kui raha kontol näen, ajas, et ahh ma tahan kohe acci saada, ütlesin, et las vanemad saadavad siis swedilt swedile, tuleb kohe, siis ütles, et elab vennaga, ja vend tal 24/7 ära "turva" kuskil. Aga õnneks ma scammi ei saand, mitu lauset reetis, et ta scammer, lihtsalt tahtsin näha, kui ajuvabat juttu ta ajama hakkab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide tsiteerin ka su vangla juttu siinpool, et asi polegi seal selline, et lähed saad "peeruvahele".

Kõik käib seal nii, kui tahad siis ka võid saada.

Vastu tahtmist ei tee seal küll keegi kuna mul sõber istus 6a. kinni teatud asja eest ja eks paljud pärast uurisid pärisid tema käest ning ka see filmides tuntud asi "seebi korjamine" on ka puhas jama.

Kõik käib seal teistmoodi, sa vaatad liiga palju filme poiss.

 

Tore oleks kui te sõimate PM teel üksteist kuna see teema on suht rämps minu arust.

Tahad võrru minna? Mine aga kes keelab tõesti aga mina näiteks sinuga küll puntti ei tuleks just sinu suhtumise pärast teistesse inimestesse siin foorumis kes pole midagi sinule halba teinud.

No ma ei tea kui te anttit mõtlete siis 900kr on küll piisav põhjus tema peale pissed olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea kui te anttit mõtlete siis 900kr on küll piisav põhjus tema peale pissed olla.

 

Võin sulle väikese nõuande anda:

Otsi see inimene siis parem üles aja näost näkku asju. Kuna sa rääkisid, et sul on asi politseis siis ütlen sulle seda, et politsei uurib uurib kui asja ei anna nad lõpetavad selle asja kuna nad ei tegele virtuaalsete asjadega. Runescapes on selge reegel kasutajate trademine keelatud. Nad pole kahjuks runescape politsei. Mul sõbra tuttav pettis mingilt eestlaselt hiljuti ~4000 EEK, mitte alla selle vaid summa oli kuskil üle 4000 EEK natuke ja see kes petta sai läks politseisse talle anti suht väikene võimalus seda raha tagasi saada. Politsei uuris kutsus petta saajat enda juurde uusi andmeid andma jne kuid lõpuks tuli välja, et nad ei saa sellega lõpmatult tegeleda ja selleks ajaks on määratud ka siiamaani 3 kuud siis. 3 Kuud uurimisest möödub ja midagi ei toimu lõpetatakse see.

Jutt pole välja mõeldud vaid mul vend on politseinik ja küsisin tema käest. Ma ei tea kas jutt sai täpne kui kuskil sinna kantti selle politsei looga.

 

Otsi siis ta parem üles ja oled pissed ta peale või mis iganes aga tore oleks, kui sa oma rämpsu siia foorumisse ei tooda. Selgelt on näha siin terves teemas, et inimesed tulevad sõimavad teenivad postcount ja muud ei midagi. See teema ei vii kuhugi. Nagu aru saada on need inimesed "pohhuisitid".

 

Igastahes edu sul seal võrus käimisega.

 

Soovitaks ka sul selle pildi maha võtta seni kuni veel pildi autor vms pole sinu kohta avaldust teinud.

Rohkem ma siia teemasse oma nina ei toppi selgelt selgitasin põhjuse ka.

 

Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TrAp. ongi ju [email:201do3ni]antttiiii@hotmail.com[/email:201do3ni] ju ? Eile kui santa rotti sain ta pepu andis talle minu msni ja tahtsid veel sanatasid scammida :D Mõttetud lohhid :P

 

Võta teatavaks mu MSN on [email:201do3ni]Trappp@live.com[/email:201do3ni].

Pole minu asi, et petta said. Käid siis tuntud scammerile ette?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et suudan ära tõestada, et tegu on trap'ga. Proof tuleb õhtal pärast trenni.

 

Proof millest?

Tead mis iba sa mulle PMid? Mõtle peaga idioot... Sa pead täis hälvik lihtsalt olema sesmõttes, et sa ütled ma lisasin sind eile msn kuigi sa pole oma msn mulle isegi õelnud. Su proof on naljakamast naljakam ma tahaks ka naerda irv...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proof millest?

Tead mis iba sa mulle PMid? Mõtle peaga idioot... Sa pead täis hälvik lihtsalt olema sesmõttes, et sa ütled ma lisasin sind eile msn kuigi sa pole oma msn mulle isegi õelnud. Su proof on naljakamast naljakam ma tahaks ka naerda irv...

 

Ehhee, sa ütled mulle hävik ja loed nii mööda? :D Loe oma pmid uuesti läbi? Kas ma ütlesin, et sina mind oma õige msniga lisasid? :D Sa lisasid mind oma liba msniga, minu msni said oma "tiimikaaslaselt" :D Ahh ei viitsi sinuga praegu mingit jura ajada, pärast on proof olemas ja las siis teised otsustavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehhee, sa ütled mulle hävik ja loed nii mööda? :D Loe oma pmid uuesti läbi? Kas ma ütlesin, et sina mind oma õige msniga lisasid? :D Sa lisasid mind oma liba msniga, minu msni said oma "tiimikaaslaselt" :D Ahh ei viitsi sinuga praegu mingit jura ajada, pärast on proof olemas ja las siis teised otsustavad.

 

Postita vähemalt selline pilt kus sa oled saatnud PMiga mulle oma MSN aadressi.

See on kõik mis ma soovin ja kui sult seda pilti ei tule võid seda offtopicut siin üksinda ajada, mina warniga ei hakka riskima ja stickin reeglitega.

PEACE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võin sulle väikese nõuande anda:

Otsi see inimene siis parem üles aja näost näkku asju. Kuna sa rääkisid, et sul on asi politseis siis ütlen sulle seda, et politsei uurib uurib kui asja ei anna nad lõpetavad selle asja kuna nad ei tegele virtuaalsete asjadega. Runescapes on selge reegel kasutajate trademine keelatud. Nad pole kahjuks runescape politsei. Mul sõbra tuttav pettis mingilt eestlaselt hiljuti ~4000 EEK, mitte alla selle vaid summa oli kuskil üle 4000 EEK natuke ja see kes petta sai läks politseisse talle anti suht väikene võimalus seda raha tagasi saada. Politsei uuris kutsus petta saajat enda juurde uusi andmeid andma jne kuid lõpuks tuli välja, et nad ei saa sellega lõpmatult tegeleda ja selleks ajaks on määratud ka siiamaani 3 kuud siis. 3 Kuud uurimisest möödub ja midagi ei toimu lõpetatakse see.

Jutt pole välja mõeldud vaid mul vend on politseinik ja küsisin tema käest. Ma ei tea kas jutt sai täpne kui kuskil sinna kantti selle politsei looga.

 

Otsi siis ta parem üles ja oled pissed ta peale või mis iganes aga tore oleks, kui sa oma rämpsu siia foorumisse ei tooda. Selgelt on näha siin terves teemas, et inimesed tulevad sõimavad teenivad postcount ja muud ei midagi. See teema ei vii kuhugi. Nagu aru saada on need inimesed "pohhuisitid".

 

Igastahes edu sul seal võrus käimisega.

 

Soovitaks ka sul selle pildi maha võtta seni kuni veel pildi autor vms pole sinu kohta avaldust teinud.

Rohkem ma siia teemasse oma nina ei toppi selgelt selgitasin põhjuse ka.

 

Edu.

Soovitused võid endale hoida. Pilt on ning jääb. Kettale salvestatud ka kui kunagi vaja...

 

 

Teemat kustutada? Miks? Et järgmised "kliendid" teda googlest ei leiaks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.