Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SCAMMER: antttiiii@hotmail.com / Randoh / hardstyle

Soovitatud postitused

Nuh teeksin väikese kokkuvõtte temast.

 

http://www.emug.ee/foorum/topic/15320/

 

Algul ajab suure suuga, et pole tema msn , siis järsku kargavad mingid vanad välja , et on küll sinu msn.

Siis kuskilt tuleb mängu anti/revo sõber ja ütleb , et see tema msn , algul räägib , et ei tea midagi sellest msnist ja ähvardab modedele kaevata.

 

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=454837

 

Lasi kellegilt iPhone üle , no tulge mõistus appi.

Lasta kellegilt üle iPhone?Rando on mingi Anti sõber, soovitaksin kõigil kellel tegemist nende vendadega või üle saanud kontakteeruda nende teiste tegelastega kes üle saanud ja mis infot neil nende kohta on.

Ja kas nemad on raha tagasi saanud või kuidas asi on lahenenud.

Lüües nende nimesi googlesse ja msne tuleb ikka väga kahtlaseid lehti ja tehinguid.Nende vendadega kindlasti mittemingit tegemist teha ja kannatajatel politsei poole p66rduda.

 

See oleks siis minu soovitus nende vendade puhul.

 

 

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1859456 , arvatavasti on siis see sama tüüp rando aka RandoH

 

http://www.rate.ee/users/aNtttii ja see on siis anti aka Hardstyle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, see anti on ikka selline pizzaface....

 

 

ANTI VASAKUL JA RANDO KIIK PAREMAL.

 

Mõtlesin, et võiks võrru ekskursioonile minna kõigi ohvritega, mingi paari autoga, oleks keegi käpp? Käite üksiti sõpradel kaitseväes külas jms :P

Ning siis seda ekskursiooni digitaalselt jäädvustada väikeseks mälestuseks kui ka hoiatuseks.

1bf016858712.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorumlased highij, uustulnuk ja serello on Antti 'd või kes nad ka ei oleks.

Igaljuhul banned kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorumlased highij, uustulnuk ja serello on Antti 'd või kes nad ka ei oleks.

Igaljuhul banned kõik.

 

Muide need pole mu kasutajad olnud :D:D:D:D...

 

---------- Post added 28-02-11 at 14:48 ----------

 

Lol, see anti on ikka selline pizzaface....

 

 

ANTI VASAKUL JA RANDO KIIK PAREMAL.

 

Mõtlesin, et võiks võrru ekskursioonile minna kõigi ohvritega, mingi paari autoga, oleks keegi käpp? Käite üksiti sõpradel kaitseväes külas jms :P

Ning siis seda ekskursiooni digitaalselt jäädvustada väikeseks mälestuseks kui ka hoiatuseks.

1bf016858712.jpg

 

Autoriõigustest oled kuulnud käbarik ?

Võin su selle eest mentti juba pista, et topid vööraid pilte netti.

Kuule pizzafeiss ma teen sust endast pizza ka muide tule nüüd võrru kõva mees ma juba ootan sind kuradi arvutifriiki.

Väike nerd187 oled muud ei midagi, ainult plärad, et mendis edeneb kõik mis seal edeneb kõik su valed on seal kasutaja on sinu käest mis seal ikka sul infod olemas ennem sa isegi mulle raha ei saatnud kui infod sul kontrollitud, rahaga ka hilinesid nädal aega, et ära paugu siin onju ?

Mingi väike pläruvend oled uurid reidis mind nagu väike pede kus mul pole pilti isegi ja nahhui vahid päevas ~50 korda sa oled loco vend mida sa uurida sealt proovid nuhk.

Käid juba mu elule vaikselt närvidele peab su kohta ka avalduse tegema, et rikud autoriõigusi ja topid vööraid pilte internetti.

Mine uuri mis trahvi sa selle eest saada võid, trahvi? Isegi reaalset vangistust võid saada.

Ja mind muide ei koti, kui kinni kukun... Kuna seda ei juhtu.

Sinu süüdistus on ka nagu lehmakomm pmst söö ära ja situd välja ja vso.

kirjutaks veel midagi aga sa liiga taun, et aru saada millest ma räägin :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide need pole mu kasutajad olnud :D:D:D:D...

 

---------- Post added 28-02-11 at 14:48 ----------

 

 

Autoriõigustest oled kuulnud käbarik ?

Võin su selle eest mentti juba pista, et topid vööraid pilte netti.

Kuule pizzafeiss ma teen sust endast pizza ka muide tule nüüd võrru kõva mees ma juba ootan sind kuradi arvutifriiki.

Väike nerd187 oled muud ei midagi, ainult plärad, et mendis edeneb kõik mis seal edeneb kõik su valed on seal kasutaja on sinu käest mis seal ikka sul infod olemas ennem sa isegi mulle raha ei saatnud kui infod sul kontrollitud, rahaga ka hilinesid nädal aega, et ära paugu siin onju ?

Mingi väike pläruvend oled uurid reidis mind nagu väike pede kus mul pole pilti isegi ja nahhui vahid päevas ~50 korda sa oled loco vend mida sa uurida sealt proovid nuhk.

Käid juba mu elule vaikselt närvidele peab su kohta ka avalduse tegema, et rikud autoriõigusi ja topid vööraid pilte internetti.

Mine uuri mis trahvi sa selle eest saada võid, trahvi? Isegi reaalset vangistust võid saada.

Ja mind muide ei koti, kui kinni kukun... Kuna seda ei juhtu.

Sinu süüdistus on ka nagu lehmakomm pmst söö ära ja situd välja ja vso.

kirjutaks veel midagi aga sa liiga taun, et aru saada millest ma räägin :D:D

 

osta musklit kiddo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide need pole mu kasutajad olnud :D:D:D:D...

 

---------- Post added 28-02-11 at 14:48 ----------

 

 

Autoriõigustest oled kuulnud käbarik ?

Võin su selle eest mentti juba pista, et topid vööraid pilte netti.

Kuule pizzafeiss ma teen sust endast pizza ka muide tule nüüd võrru kõva mees ma juba ootan sind kuradi arvutifriiki.

Väike nerd187 oled muud ei midagi, ainult plärad, et mendis edeneb kõik mis seal edeneb kõik su valed on seal kasutaja on sinu käest mis seal ikka sul infod olemas ennem sa isegi mulle raha ei saatnud kui infod sul kontrollitud, rahaga ka hilinesid nädal aega, et ära paugu siin onju ?

Mingi väike pläruvend oled uurid reidis mind nagu väike pede kus mul pole pilti isegi ja nahhui vahid päevas ~50 korda sa oled loco vend mida sa uurida sealt proovid nuhk.

Käid juba mu elule vaikselt närvidele peab su kohta ka avalduse tegema, et rikud autoriõigusi ja topid vööraid pilte internetti.

Mine uuri mis trahvi sa selle eest saada võid, trahvi? Isegi reaalset vangistust võid saada.

Ja mind muide ei koti, kui kinni kukun... Kuna seda ei juhtu.

Sinu süüdistus on ka nagu lehmakomm pmst söö ära ja situd välja ja vso.

kirjutaks veel midagi aga sa liiga taun, et aru saada millest ma räägin :D:D

 

Hey jällegi, miks peaksin mina end võrru vedama mingisuguse sitavarese pärast, tule parem ise jõgevale, tulistan sind oma aadressiga jne. Ning kui ma ei eksi siis rate.ee se oma pilte laadides annate oma autoriõigused rate.eele nagunii, võin ka eksida. Ning kui sa lähed sellega menti et su pildi siia toppisin siis kuidas seletad seda, miks ma selle siia toppisin? Tamiil on tamiil muud midagi :D

 

Tulevikus väänatakse sulle nagunii kongis peeruvahele.

 

Annti sa võiksid oma MSNi pmida mulle nway, vestleks sinuga veidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hey jällegi, miks peaksin mina end võrru vedama mingisuguse sitavarese pärast, tule parem ise jõgevale, tulistan sind oma aadressiga jne. Ning kui ma ei eksi siis rate.ee se oma pilte laadides annate oma autoriõigused rate.eele nagunii, võin ka eksida. Ning kui sa lähed sellega menti et su pildi siia toppisin siis kuidas seletad seda, miks ma selle siia toppisin? Tamiil on tamiil muud midagi :D

 

Tulevikus väänatakse sulle nagunii kongis peeruvahele.

 

Annti sa võiksid oma MSNi pmida mulle nway, vestleks sinuga veidi.

 

Mingis mõttes on ka sul vale arvamus sellest, et võid vööraid pilte üles panna.

Ei taha küll mingit tüli tekitada kuid nendel kes pildi peal on peaks õigus olema ka pöörduda võimude poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige tegu menti anda tegelt, aga jahm. Lihtsam varjant on mitte ette anda, kahtlase jutuga homod lihtsalt /block ja delete:).

 

suu kinni lubi

/// pilte tglt ei tohiks kuhugile ise copyda ilma omaniku loata.

kui reiti ta laeb siis laeb, kui sina selle siia copyd on see autoriteedi rikkumine

seega vea see pilt maha ja kohe k u k k.

[mitte midagi ülbet]

miks tema peaks ennast jõgevamaale vedama kui sinul on temaga probleem,

lenda võrru siis ja näita mida sa suudad, võta kogu oma liivakast kaasa ja vaatame mis saab, nkn kõik kes tuleks on [spoiler=name]manraynori

sarnased :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.