Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pöördumine foorumirahva poole.::

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Proovigem teema juurde jääda ikka, et see samamoodi kinni ei läheks, nagu Stenka oma läks... Oma probleeme palun lahendage PM teel.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Markk, ma küsisin täpsemat kuupäeva. Ja sina alustasid, mitte mina :)

 

OT: Jään huviga ootama.

 

Vaata oma kõige esimest postitust ja mõtle uuesti kes alustas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna Stenka teema pandi kinni, siis mina otsustasin uue teema teha. Ning ma sügavalt loodan, et siin teemas ei hakata trollima nagu tema teemas. Palun olge mõistlikud. Ausalt öeldes ma ei teagi kust alustada...

Inimesed, miks te peate sellised siin olema, miks te ei võiks olla mõistlikud ning normaalselt suhelda, ilma, et keegi lubaks kellelegi sisse sõita ja niisama sõimata. Miks te ei võiks olla üleüldse korralikud ning advekaatsed? Foorumi kuulsus ju sõltub teist, inimesed. Mõelge, kui kedagi kutsutakse siia, ning tema keeldub ütlemisega "Pff, siin mingi trollid koos" jne. Või lihtsalt võiks nagu sellistele trollidele perm ip bann ära panna.. Jah ma saan aru, et teid, moderaatoreid, on vähe ning te ei jõua kõigiga tegeleda, kuid sellele on ainuke lahendus: Võtta uusi moderaatoreid. Samas ma saan aru, et juhtkond ei usalda eriti palju foorumlasi, et võtta kedagi uut juhtkonda, kuid kuskilt peab ju see usaldusväärsus tulema. Viimasel ajal on aktiivsus siin foorumis tõeliselt palju tõusnud ning on palju liikmeid, seega oleks ju vaja rohkem moderaatoreid. Loodan, et juhtkond võtab sellega midagi ette ning ei sulge seda teemat ilma vastamiseta. Loodan ka saada normaalset vastust, mitte mingisugust paari sõnalist.

 

Päikest.

Ma ei tea kas nutta või naerda, kuid hetkeks ei tee ma veel midagi. Ma loodan, et sa oled päriselt ka nii hea inimene ja tahad maailma parandada, ning, kui see kõik on tõsi, siis ma soovitan sul netikaabli välja tõmmata ja wifi välja lülitada. Mine helista oma headele sõpradele ja veeda aega sellest peldikust eemal, mis on saanud meile kõigile halvaks harjumuseks- internet ongi selline.

Kui suudad igapäevaselt seda sitta seedida kiiremini, kui tavainimene, siis pole viga seda kasutada, kuid, kui sa oled tõesti nii hellahingeline, siis ma soovitaks ausalt, siiralt, ennast mitte rikkuda ja lihtsalt dc ja naudi seda, mis päriselt olemas on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei tea kas nutta või naerda, kuid hetkeks ei tee ma veel midagi. Ma loodan, et sa oled päriselt ka nii hea inimene ja tahad maailma parandada, ning, kui see kõik on tõsi, siis ma soovitan sul netikaabli välja tõmmata ja wifi välja lülitada. Mine helista oma headele sõpradele ja veeda aega sellest peldikust eemal, mis on saanud meile kõigile halvaks harjumuseks- internet ongi selline.

Kui suudad igapäevaselt seda sitta seedida kiiremini, kui tavainimene, siis pole viga seda kasutada, kuid, kui sa oled tõesti nii hellahingeline, siis ma soovitaks ausalt, siiralt, ennast mitte rikkuda ja lihtsalt dc ja naudi seda, mis päriselt olemas on.

 

Ei no ma saan aru, et internet ja trollid käivad käsikäes, kuid trollid peaksid ka ju piire tajuma..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei no ma saan aru, et internet ja trollid käivad käsikäes, kuid trollid peaksid ka ju piire tajuma..

 

Nüüd juba teine jutt jah?:D:D:D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea, et sa teema uuesti üles võtsid, ma ei saa aru jah miks minu teema lihtsalt kinni pandi, aga tore, et siia lõpuks vastati.

Ise ma kasutan seda " report " nupukest päris palju, soovitan teistelgi teha seda. :P

 

sa kyll modeks ei saa.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nüüd juba teine jutt jah?:D:D:D:D:D:D

 

Katsu olla väheke onju?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igasugune offtopic sai warnitud ja neid ei olnud vähe.

Loodetavasti iga järgnev postitus jääb teemasse ja ma rohkem warnima ei peaks.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tore kui asi aktiivseks muutub !


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rõõm kuulda, et modesi on juurde tulemas.

Loodan, et siis ikka ka mõistlikud ja aktiivsed.

 

Soovin tulevastele modedele jõudu ja vastu pidamist siin foorumis!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvli foorumis võiks ropendamise ära keelata, sest see ajab juba päris vihale. Olgu ropendamist ei keela ja kasuta, aga mitte nii, et iga teema postituses kolmas sõna on roppus. Siiamaani on silma hakand foorumi liige Mod M oma terava kõnepruugiga, kes absoluutselt igal pool kuhu postitab peab ALATI ropu sõna hulka lisama. Mitte ühtegi postitust ei suuda ilma roppuseta kirjutada. Võibolla siin need tüübid, kes palju ropendavad arvavad, et see on lahe, kuid ei ole.

Võibolla oled sa täiesti normaalne tüüp, aga ütlen ausalt ära, et pooli postitusi ma ei viitsi läbigi lugeda, kui näen, et see on puhtalt roppust täis.

Mida ma ikka loen lausetest, kus pool lauset on suvaline iba ja teine pool roppus. Korralike ja tarki lauseid on üpris vähe ja kui on, siis need on eeskujulike moderaatorite või liikmete poolt.

Ma ei tea kuidas teile tundub, aga kui te loete lauset mis on niimodi, "Türa, kuradi munnivähk nahhui sa jälle mölised kao nahhui siit vitupea" siis pole just eriti targa inimesega tegu.

 

Kindlasti ei käi jutt kõigi kohta, aga eks iga üks saab aru, kui tunneb ennast puudutatuna


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvli foorumis võiks ropendamise ära keelata, sest see ajab juba päris vihale. Olgu ropendamist ei keela ja kasuta, aga mitte nii, et iga teema postituses kolmas sõna on roppus. Siiamaani on silma hakand foorumi liige Mod M oma terava kõnepruugiga, kes absoluutselt igal pool kuhu postitab peab ALATI ropu sõna hulka lisama. Mitte ühtegi postitust ei suuda ilma roppuseta kirjutada. Võibolla siin need tüübid, kes palju ropendavad arvavad, et see on lahe, kuid ei ole.

Võibolla oled sa täiesti normaalne tüüp, aga ütlen ausalt ära, et pooli postitusi ma ei viitsi läbigi lugeda, kui näen, et see on puhtalt roppust täis.

Mida ma ikka loen lausetest, kus pool lauset on suvaline iba ja teine pool roppus. Korralike ja tarki lauseid on üpris vähe ja kui on, siis need on eeskujulike moderaatorite või liikmete poolt.

Ma ei tea kuidas teile tundub, aga kui te loete lauset mis on niimodi, "Türa, kuradi munnivähk nahhui sa jälle mölised kao nahhui siit vitupea" siis pole just eriti targa inimesega tegu.

 

Kindlasti ei käi jutt kõigi kohta, aga eks iga üks saab aru, kui tunneb ennast puudutatuna

 

Gotta say - you have ur point.

Ei tundnud küll end sellest puudutatuna, aga siiski hakkan siin õigustama vms.

Ütle mulle ausalt, kunas oli viimane päev, mil sa ei kuulnud(ega näinud) mitte ühtegi nn. roppu sõna, olgu see siis kas ema- või võõrkeeles. Päris ammu vist?

Isiklikult, kui ma kipun "ropendama" siis see on rohkem nagu parasiitsõnana ( mitte, et ma midagi jube halvasti mõtleks ).

Kuigi vahest harva on jah vaja paar sõna öelda...

Aga tõsi ta on, et mõni siinne tainas ei taju biiti ja paneb vahel veits hullu - sel juhul tuleb loota ainult report nupu peale.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ropendamist siit ära ei saaks täielikult 100%-liselt. Juba foorumi keskmine kasutajate vanus ütleb seda ära. Kahjuks ei ole nii palju mõistlike inimesi, nagu oleks vaja...

 

 

Ja neile, kes muretsesid, et ma banned olin - Olin lihtsalt väikesel 24h puhkusel, kuna sain siin teemas warned. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetud trollid on siin, üksköik mida teed, ikka on keegi kes üritab ära panna/söimab/kommenteerib.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.