Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pöördumine foorumirahva poole.::

Soovitatud postitused

VIP
Ma kipun arvama, et üheks uueks moderaatoriks on Stan.

Mis te arvate?

 

Stan all the way, 2 käe ja 3 jalaga poolt!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sina oled üks neist.

 

Ma ei ole troll, üritan lihtsalt kuidagi "korrastada" seda foorumit.

Oleks mul ... nvm


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma kipun arvama, et üheks uueks moderaatoriks on Stan.

Mis te arvate?

 

Stan all the way, 2 käe ja 3 jalaga poolt!

 

Tore, et keegi midagi sellist pakub :D

Kuid kahtlen, et ma piisavalt aktiivne siin foorumis olen, et moderaatoriks saada/hakata. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tundub, et foorumi normaalseks saamine ei tule välja, kui juba scammereid unbannitakse... Näiteks revo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lugesin esimese pikema teksti läbi ja täitsa prii, et võiks rahvas natuke normaalne olla. 6a nolk on kindlalt foorumis, et sõidab kõigile sisse.

foorumi saaks normaalseks sama moodi nagu osad on alustanud, ehk, kaotanud Runescape osa.

minu seisukoht on aga, et ega foorumit ennem normaalseks ei saa, kui nolkidel mõistus pähe ei tule.

koffer foorumis on kord majas,keegi ei ropenda, ei sõima,ei paugu, probleemid lahendatakse ps-ide teel, teemasi ei solgita - normaalnme rahvas koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

18+ vanusepiirang juhtkonnas + idkaardiga identifitseerimine :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
oleks väga positiivne kui oleks id kaardiga audentimis süsteem.

 

Aga mida mina siis antud olukorras ette võtma peaksin siis? Mul ID-Kaart puudub. Mul ei ole seda veel vaja läinud, seega pole nagu teinud ka seda endale.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ma ei tea, kas kuskil on mainitud, aga id kaart on eesti vabariigis kohustuslik dokument.

 

Sellest kuulen ma küll esimest korda.. :D

Aga noh, probleeme nagu tekkinud ei ole veel selle puudumisega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kohustuslik peale 16.a on see, aga ise olen poolt, kuigi ise ei usaldaks vahvli administraatori kätte oma id kaardi andmeid, kuna see lekib, sest juhtkonnas pole just kõige targemad inimesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei tea, kas kuskil on mainitud, aga id kaart on eesti vabariigis kohustuslik dokument.

 

Ei tea kust sinu andmed pärinevad, kuid kindlasti mitte usaldusväärsest allikast.

 

EV piisab täiesti passist või id-kaardist, kui üks nendest on olemas, siis teist pole põhimõtteliselt vaja, ainult siis, kui soov kuskile reisida mis pole EL liikmeriikides.

Üks neist peab tõesti olema, kuid ID-kaart pole kohustuslik, kui on pass olemas.

E: Jutt käib siis 18 ehk täisealisest, alaealisel pole kumbagi vaja, piisab täiesti õpilaspiletist.

 

Teemasse: Ise samuti ei usaldaks foorumi juhtkonnale oma isikukoodi, neid teades on see vaid ajaküsimus millal see välja jagatakse, kui keegi nende sõpradest soovib.

Juhtkond pole siin foorumis küll enda usaldust välja teeninud minu silmis. 18+ peab kindlasti olema, kuid soovituslik oleks näost-näkku kohtuda, lambikaid isiklikult ei võtaks.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea kust sinu andmed pärinevad, kuid kindlasti mitte usaldusväärsest allikast.

 

EV piisab täiesti passist või id-kaardist, kui üks nendest on olemas, siis teist pole põhimõtteliselt vaja, ainult siis, kui soov kuskile reisida mis pole EL liikmeriikides.

Üks neist peab tõesti olema, kuid ID-kaart pole kohustuslik, kui on pass olemas.

E: Jutt käib siis 18 ehk täisealisest, alaealisel pole kumbagi vaja, piisab täiesti õpilaspiletist.

 

Teemasse: Ise samuti ei usaldaks foorumi juhtkonnale oma isikukoodi, neid teades on see vaid ajaküsimus millal see välja jagatakse, kui keegi nende sõpradest soovib.

Juhtkond pole siin foorumis küll enda usaldust välja teeninud minu silmis. 18+ peab kindlasti olema, kuid soovituslik oleks näost-näkku kohtuda, lambikaid isiklikult ei võtaks.

 

ma ei tea, kas keegi teab, kuidas eestis dokumente nimetatakse aga Ehk siis ID kaart on kohustuslik isikut tõendav dokument, pass on kahjuks ainult reisidokument.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea kust sinu andmed pärinevad, kuid kindlasti mitte usaldusväärsest allikast.

 

EV piisab täiesti passist või id-kaardist, kui üks nendest on olemas, siis teist pole põhimõtteliselt vaja, ainult siis, kui soov kuskile reisida mis pole EL liikmeriikides.

Üks neist peab tõesti olema, kuid ID-kaart pole kohustuslik, kui on pass olemas.

E: Jutt käib siis 18 ehk täisealisest, alaealisel pole kumbagi vaja, piisab täiesti õpilaspiletist.

 

Teemasse: Ise samuti ei usaldaks foorumi juhtkonnale oma isikukoodi, neid teades on see vaid ajaküsimus millal see välja jagatakse, kui keegi nende sõpradest soovib.

Juhtkond pole siin foorumis küll enda usaldust välja teeninud minu silmis. 18+ peab kindlasti olema, kuid soovituslik oleks näost-näkku kohtuda, lambikaid isiklikult ei võtaks.

 

Mina 100% audentiks ennast id-kaardiga, kui oleks võimalus. Lisab KÕVASTI usaldusväärsust ning muudab tehingud sujuvamaks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina 100% auentiks ennast id-kaardiga, kui oleks võimalus. Lisab KÕVASTI usaldusväärsust ning muudab tehingud sujuvamaks.

 

Sama siin!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selles suhtes poleks probleemi info lekkimisega kui juhtkond sõlmib mingi lepingu... Samas siis peaksid seda tegema ka kõik foorumi kasutajad, ja alaealistel oleks vaja vanema nõusolekut jne jne jne.

Niiet paras nuss oleks.

Ega kõik ei peakski end identifitseerima, ainult müüjad ja teised foorumlased , kes tahavad mingit teatud märki nime juurde, mis muudab nad usaldusväärsetemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega kõik ei peakski end identifitseerima, ainult müüjad ja teised foorumlased , kes tahavad mingit teatud märki nime juurde, mis muudab nad usaldusväärsetemaks.

 

Täpselt nii ...Ja kui tuleb mingi uus kasutaja ja tal reaalselt plaanis müüa kontot, mitte hiljem tagasi võtta, siis inimesed usaldaksid teda rohkem. Kõvasti lihtsam müüa.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.