Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Täna meetodil sooduspakkumine.

Soovitatud postitused

Olen RS24-jas administraator ja kinnitatud sai sealse teise administraatori poolt. Siin foorumis mul eriti tehinguid ei ole, kuid RS24-jas olen 44 tehinguga ning ******.cs-is on neid ka 20-30 ringis (täpselt ei mäleta ning iphone tõttu, ei viitsi järele chekkima ka minna. Juhul kui kinnitust vajate, siis PM RS24, ******.CS vms foorumis. Minu ainus emaili aadress on [email:1l0h1emf]cjharen@hotmail.com[/email:1l0h1emf]

 

Niisiis - müün meetodit, millega teenid iga kord rohkem kui 15 miljonit. Kuidas? Novot, asi on tegelikult väga lihtne, kuid sellel on pisikene aga juures, see meetod ei ole just kõige ausamal viisil raha tegemine, nimelt läheb vastuollu Runescape reeglistikuga. Kuid selle käigus rikub reegleid ka teine osapool ning seega mingit 'reporti' tulla ei tohiks.

 

Teiseks, õpetus ei ole väga laialtlevinud ning mul pole tegelikult õrna aimugi, kas keegi sellise asja peale veel tulnud on. Runescapes mingit raha või algkapitali vaja ei ole, lihtsalt ühte kasutajat ning ei sõltu kas F2P või P2P, kuigi P2P on alati mugavam. Lisaks on vajalik hea inglise keele oskus.

 

Meetodit ma ette ei käi, siin oletada ei ole vaja, mingeid 'vihjeid' ma ei anna. Hinnaks on 50 eurot või 150 miljonit RS-is. Eriti huvitatud millestki muust ei ole, kuid pakkumisi võite ikka teha ning MSN ka teist korda - [email:1l0h1emf]cjharen@hotmail.com[/email:1l0h1emf].

 

Nimi on Kevin, perekonnanime saate siis, kui tehinguks läheb reaalselt ning muid andmeid võin ka läbi MSNi jagada, ei pea vajalikuks kõigile siin enda kontaktandmeid avaldada.

Lisan, et meetodit on keelatud kõigil ostjatel edasi müüa või jagada.

 

AINULT TÄNA ON SOODUSPAKKUMINE, HIND MAAS 50%, OSTA JUBA TÄNA, AINULT 150M RSGP EEST.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, olgu see põrsas, kui tahes uhke, kuid sinul pole seda põrast lubatud laimata, ega?

 

Kui on soovi midagi kirjutada, kuid midagi nagu öelda ei ole, siis kas poleks targem mitte teha notepad lahti ja seal ennast välja elada?

Ennast huvitaks see guide, kui asja paneb küsitlema see, et kaua see veel aktiivne on, enne, kui jagex asja ära lapib?:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No, olgu see põrsas, kui tahes uhke, kuid sinul pole seda põrast lubatud laimata, ega?

 

Kui on soovi midagi kirjutada, kuid midagi nagu öelda ei ole, siis kas poleks targem mitte teha notepad lahti ja seal ennast välja elada?

Ennast huvitaks see guide, kui asja paneb küsitlema see, et kaua see veel aktiivne on, enne, kui jagex asja ära lapib?:/

 

Kui jagex free trade ära ei kaota, siis see ära ei kao. Lihtsalt suur faktor on õpetuse funktsionaalsusel õnnel, kuid kui ma täpselt seda seletama hakkan, kardan, et võin meetodi paljastada.

Kui täpsemalt huvitatud oled, siis MSN pole nende tundide jooksul muutunud :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igakord saab täpselt 15M?

Ja kas peab ise ma mingi raha sisse panema, et seda 15M puhast kasu saada?

Ei küsi seda, et seda meetodit teada saada.

Lihtsalt, kui ma näiteks ostaks 300M guide ära ja mingi 1M jääb alles, aga et see guide töötaks läheb mingi 100m vaja, siis oleks see fail ost :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igakord saab täpselt 15M?

Ja kas peab ise ma mingi raha sisse panema, et seda 15M puhast kasu saada?

Ei küsi seda, et seda meetodit teada saada.

Lihtsalt, kui ma näiteks ostaks 300M guide ära ja mingi 1M jääb alles, aga et see guide töötaks läheb mingi 100m vaja, siis oleks see fail ost :D

lugeda ei oska?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igakord saab täpselt 15M?

Ja kas peab ise ma mingi raha sisse panema, et seda 15M puhast kasu saada?

Ei küsi seda, et seda meetodit teada saada.

Lihtsalt, kui ma näiteks ostaks 300M guide ära ja mingi 1M jääb alles, aga et see guide töötaks läheb mingi 100m vaja, siis oleks see fail ost :D

 

loe, idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oih suured vabandused, jäi kahesilmavahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aga kui küsida tohib siis kui kiiresti see 15m ikkagi tuleb ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

Igakord saab täpselt 15M?

Ja kas peab ise ma mingi raha sisse panema, et seda 15M puhast kasu saada?

Ei küsi seda, et seda meetodit teada saada.

Lihtsalt, kui ma näiteks ostaks 300M guide ära ja mingi 1M jääb alles, aga et see guide töötaks läheb mingi 100m vaja, siis oleks see fail ost :D

 

1. Ebaõnne korral võid jääda tühjade kätega, õnne korral võid jõuda välja paari miljardilise tasuni. Kuid jah, kui piisavalt tajud (ning ma seletan kuidas) peaks iga kord 15 miljonit kindel olema, kui just arvulisi muutusi ei tee.

2. Esimeses postituses on kirjas, et raha ei ole vaja endal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin kinnitada, et tegemist on RS24 administraatori ja usaldusväärse tegelasega :)

 

Mõtlesin ka paar päeva tagasi õpetuse ostu peale, uurin paari asja msnis, eks näis kas saame kokkuleppele.

 

 

 

Soovitan. Võid seda ka free bumpina võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Turvalisuse põhimõttel edit!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna rahva nõudlus on väiksema hinna järgi, siis AINULT TÄNA saate te selle õpetuse 150M RSGP eest.

Pakkumine kehtib ainult tänase õhtuni ning täpsem info läbi MSN-i.

Kokku plaanin teha tänaseks läbimüügiks 3 õpetust, mis jääbki viimaseks õpetuste hunnikuks, mis ma müün, et asi ei saaks väga laialt levinuks ning ostnutel ei ole võimalik muidu raha teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.