Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ütleks et see on sama kerge kui lihtsalt vip.php - admin.php-ks muutmine : )

Mõtlen nagu just rename

 

Õpetad mingiaeg ehk? :D:D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütleks et see on sama kerge kui lihtsalt vip.php - admin.php-ks muutmine : )

Mõtlen nagu just rename

 

jap.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

võta sms.php lahti

vaata, sa näed iga selle // tagand mis iga lõik tähendab või mida sina seal tegema pead.

On see raske ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kui skripte pole korda tehtud, siis ei soovita neid serveritele, kus saab osta SMSiga mitmeid admini/VIPi pakette. Kui mina tõmbasin, oli nii, et kui saadad SMSi nimega, kes on juba admin, siis tuleb talle teie valitud arv päevi juurde, kuna skript ei vaata, mis õigused mängijal eelnevalt olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui skripte pole korda tehtud, siis ei soovita neid serveritele, kus saab osta SMSiga mitmeid admini/VIPi pakette. Kui mina tõmbasin, oli nii, et kui saadad SMSi nimega, kes on juba admin, siis tuleb talle teie valitud arv päevi juurde, kuna skript ei vaata, mis õigused mängijal eelnevalt olid.
Peab ootama Evolutioni kommentaari, kas ta fixis ära või mitte. Vähemalt ta eile ütles, et see on easy fix suht.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Peab ootama Evolutioni kommentaari, kas ta fixis ära või mitte. Vähemalt ta eile ütles, et see on easy fix suht.

 

Fixin lähima 40 minuti jooksul


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ongi suht kerge fix.

 

Offtopic: Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui AMXBansis on ühe nimega mitu adminit, siis valib ta selle, kumba ID on väiksem. Miks ei võiks siis lisada juurde ühte kirjet, mis lõpeb X päeva pärast esimest kirjet?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SMS Skriptid uuendatud.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Korras ma selle kohta ei ütleks, hetkel on nii, et mingi tüüp tellib ennast immuadminiks, tahan talle s***a keerata siis saadan lihtsalt tema nimega VIP SMSi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Korras ma selle kohta ei ütleks, hetkel on nii, et mingi tüüp tellib ennast immuadminiks, tahan talle s***a keerata siis saadan lihtsalt tema nimega VIP SMSi.

 

No pmst, ei saa ju SMSi mitte vastu võtta kah ju? Kui keegi VIP ja tellib endale immu admini ütleme 2.49E eest, siis läheb see raha ju lihtsalt raisku.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

millal umbes installer valmis saab? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Offtopic: Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui AMXBansis on ühe nimega mitu adminit, siis valib ta selle, kumba ID on väiksem. Miks ei võiks siis lisada juurde ühte kirjet, mis lõpeb X päeva pärast esimest kirjet?

 

Pean 3 märgi võrra pikendama seda :@@ :'(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korras ma selle kohta ei ütleks, hetkel on nii, et mingi tüüp tellib ennast immuadminiks, tahan talle s***a keerata siis saadan lihtsalt tema nimega VIP SMSi.

See suht lihtne fix.

 

Kuna access'i lisab esimesel korral, kui nime databaasis pole siis ei ole vaja enam seda uuendada kui nimi databaasis olemas on, seega peale selle eemaldamist ei saa keegi sulle sitta keerata :)

else // Kui on kehtiv admini staatus
{
	// blablabla
	mysql_query("UPDATE amx_amxadmins SET expired='$kokku2', days='$days' WHERE username='$nimi'") or die($reply_error);
}


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Aga siis saab jälle serveri omanikule s*tta keerata, tellin ennast Immuadminiks ja siis veel paar korda vipiks, pikeneb ikka immuadmini aeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siis on vaja, et script kontrolliks tellitud õigusi ja olemasolevaid õigusi ning pikendaks adminiaega, kui mõlemad õigused kattuvad :) Kui nad erinevad, siis peaks script kontrollima, kas olemasoleval adminil on rohkem või vähem õigusi. Kui vähem, siis uuendatakse kõrgema peale ja kui rohkem, siis ei juhtu midagi ja SMS läheb raisku :)


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga siis saab jälle serveri omanikule s*tta keerata, tellin ennast Immuadminiks ja siis veel paar korda vipiks, pikeneb ikka immuadmini aeg.

 

Tundub, et sul loogilisest mõtlemisest natuke puudu, Pirat seletas ära täpselt kuidas asi toimiks erinevate failidega.

 

Kuna hetkel on ainult tegemist vip'ga siis pole mõtet hoida skriptis seda, et ta uuendaks kasutaja õiguseid, kuna neid pole vaja enam uuendada.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Siis on vaja, et script kontrolliks tellitud õigusi ja olemasolevaid õigusi ning pikendaks adminiaega, kui mõlemad õigused kattuvad :) Kui nad erinevad, siis peaks script kontrollima, kas olemasoleval adminil on rohkem või vähem õigusi. Kui vähem, siis uuendatakse kõrgema peale ja kui rohkem, siis ei juhtu midagi ja SMS läheb raisku :)
+ Nüüd mõeldes, siis viimase variandi puhul ei pea ta raisku minema (miks peaks keegi oma raha tahtma tuulde visata?) vaid tuleks välja arvutada, mitu päeva kõrgema lvli adminiaega see odavam SMS väärt on ning andma nii palju päevi adminiaega juurde. Nii ei kaota keegi.
Kuna installer umbes välja tuleb?
Elame, näeme :D

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Piraat, saad mulle proovimiseks ühe AMXBansi kuhugi peale lasta? Mänguserverit pole vaja, katsetan oma ideed ja kui töötab siis sheerin skripti ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Paistab, et varsti vabaneb 1 CS serverikoht (kui ma temast õigesti aru sain):

217.146.67.82:27015 / rps.ee:27015 (tähtaeg: 25.06.2011) - Evil-Night Zombie server oli/on siin praegu

 

Eelistatud tulevane rentija võiks soovida suurte slotidega serverit ning tajuda SSH süsteeme, kuna paneeli me ei paku. FTP on ka loomulikult. Kõik meie serverid on tickrate 10000 ja fps 995-1000 :)


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu server vabaneb samuti, :27018 port, tähtaeg 05.07.2011 :)

 

Brico Miks? Miks? jail kinni :S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.