Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Muutsin rps.ee koduka ümber kuni uue versiooni valmis saame. Ütlen niipalju ära, et plaanis on see valmis saada augusti lõpp/septembri algus ja pärast seda ma ise tõmban Eestist järgmise aasta juulini nahui, seega see tuleb epic ;)

 

http://www.rps.ee

 

Ja keda huvitab statistika, siis:

http://statistika.rps.ee

http://counter.zone.ee/stats.php3?rid=71M8huN5&ref=


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Korralik server on, vähe hackireid jne. Soovitan.

 

Mis serverist juttu on :D?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
]t2itsa m6tetu tahtsin rentida vastuseks tuli sulle ei rendi

 

 

Hahahahahaha, sulle ei rendi hahahaha :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakake domeene tasuta andma uuesti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

ma üldse ei sa aru kuidas rpsi saab olla tuleviku kui cs sureb paari aasta jooksul nagunii välja ära, mäletan 2 aastat tagasi oli cs umbes 16k serverit nüüd juba ainult kuskil 9k, mis tuleviku sa ikka toodad siin cs maailmas kui asi langeb ja see serveri arvu see oli maailma selle kokku

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma üldse ei sa aru kuidas rpsi saab olla tuleviku kui cs sureb paari aasta jooksul nagunii välja ära, mäletan 2 aastat tagasi oli cs umbes 16k serverit nüüd juba ainult kuskil 9k, mis tuleviku sa ikka toodad siin cs maailmas kui asi langeb ja see serveri arvu see oli maailma selle kokku

 

Kui neil on hea serveri arvuti , Head sponsorid , Miks ka mitte ?,

Nende 4 serveri peale on 1GB'ne nett , Upload ei kujuta ette , (Palju) Kunagi RPS n2itas pilti kah mulle ,

Usu mind , Nende IPd saavad kunagi ka maailmakuulsaks ;) , Rendin ka kunagi sealt kui vaba server seal on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui neil on hea serveri arvuti , Head sponsorid , Miks ka mitte ?,

Nende 4 serveri peale on 1GB'ne nett , Upload ei kujuta ette , (Palju) Kunagi RPS n2itas pilti kah mulle ,

Usu mind , Nende IPd saavad kunagi ka maailmakuulsaks ;) , Rendin ka kunagi sealt kui vaba server seal on :D

 

Nad ei rendi sulle nagunii. Rendivaid ainult neile, kes osavad minuteada...


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma üldse ei sa aru kuidas rpsi saab olla tuleviku kui cs sureb paari aasta jooksul nagunii välja ära, mäletan 2 aastat tagasi oli cs umbes 16k serverit nüüd juba ainult kuskil 9k, mis tuleviku sa ikka toodad siin cs maailmas kui asi langeb ja see serveri arvu see oli maailma selle kokku

Cs ei sure veel nii pea välja. ta on vähemalt veel 4-5 aastat kuna uusi asju tuleb ju alles juurde cs1.6

Vähemalt minu poolt HD hüppe, realsemad weaponid ja kõike muud.

 

 

Nad ei rendi sulle nagunii. Rendivaid ainult neile, kes osavad minuteada...

See on täitsa aru saadav.

 

Selle peale tuli 1 mõtte mulle et pirat,

Kui soovite servereid veel välja rentida võin mina nende algajate abistaja olla.

Et minu poolt saaksid nad kõik vajaliku abi mis on vaja ( serveri startimisest kuni serveri üles panemisega. )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma üldse ei sa aru kuidas rpsi saab olla tuleviku kui cs sureb paari aasta jooksul nagunii välja ära, mäletan 2 aastat tagasi oli cs umbes 16k serverit nüüd juba ainult kuskil 9k, mis tuleviku sa ikka toodad siin cs maailmas kui asi langeb ja see serveri arvu see oli maailma selle kokku
CS 1.6 võib tõesti välja surra, kuid CS mitte.

Kui neil on hea serveri arvuti , Head sponsorid , Miks ka mitte ?,

Nende 4 serveri peale on 1GB'ne nett , Upload ei kujuta ette , (Palju) Kunagi RPS n2itas pilti kah mulle ,

Usu mind , Nende IPd saavad kunagi ka maailmakuulsaks ;) , Rendin ka kunagi sealt kui vaba server seal on :D

Positiivsus on hea :D

Rendivaid ainult neile, kes osavad minuteada...
Nii see on.

Cs ei sure veel nii pea välja. ta on vähemalt veel 4-5 aastat kuna uusi asju tuleb ju alles juurde cs1.6

Vähemalt minu poolt HD hüppe, realsemad weaponid ja kõike muud.

 

 

 

See on täitsa aru saadav.

 

Selle peale tuli 1 mõtte mulle et pirat,

Kui soovite servereid veel välja rentida võin mina nende algajate abistaja olla.

Et minu poolt saaksid nad kõik vajaliku abi mis on vaja ( serveri startimisest kuni serveri üles panemisega. )

Serverite rentimisega ei hakka me vähemalt aasta aega veel tegelema, kuna mina lähen septembrist aastaks Austraaliasse.

Kodulehele lisatud ka Teamspeak 3e info (ilmselt Pirati lisatud, kuna kui ma lisama tahtsin hakata oli juba lisatud :D)

Nii, et kellel vaja saab sealt kõik vajaliku teada.

Lisasin selle samal ajal, kui foorumitessegi postitasin :D

pirat on tore vana temaga igat asja ajatud nii et kivi kotti :)

sain channeli ka endale

Tänud :D

 

TS3 arvutis? Kliki siia:

connectteamspeak.png

 

Serverid jäävad ilusti üles ning tulekul on veel uuendusi :) Ventrilod ja TeamSpeak 3 server jäävad koos tööle ning mingit kiiret meil millegagi ei ole. Privaatkanalitega Ventrilo serverile peaks veel tulema üsna suur uuendus. Kodulehel on samuti uuendusi tulemas :)


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Sa oled kade, et Zone Media OÜ maksab nendel kõik kinni? :D

 

ei ole kade, sest mu enda projekti maksab ka Zone Media OÜ ja Elion kinni, miks peaks olema kade sellepärast? ja kui tahad nats täpsemalt teada mis mul juba on 3 aastata käsil olnud siis küsi msn sest sa mu mõlemaid msn nagu nii tead

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis viga teil zone media oü maksab teiel kõik kinni
Zone Media OÜ Maksab meil 50% kinni, seega mina olen alati pidanud ülejäänud osa kinni maksma ja teen seda ka edaspidi. Tõmba vitt kurku ja nahui siit, kui sa midagi ei tea ja sellegipoolest plõksima kukud.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Zone Media OÜ Maksab meil 50% kinni, seega mina olen alati pidanud ülejäänud osa kinni maksma ja teen seda ka edaspidi. Tõmba vitt kurku ja nahui siit, kui sa midagi ei tea ja sellegipoolest plõksima kukud.

 

Mees vali oma sõnavara, ausaltöeldes, ise täiskasvanu aga täiega ropp mees oled ma ei arvanudgi rps omanik nii ropp inimene on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.