Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

03.04.2011

Alanud on aprillikuu, mida siin päris paljud ootavad, kuna sellel kuul saab Res Public Installer ühe aastaseks ning seetõttu tahame ka see kuu uue Installeriga valmis saada. Terve kuu vältel hakkab tulema uuendusi, millel saate silma peal hoida, jälgides meie kodulehte. Kindlasti on paljud meie Ventrilo serveri kasutajad märganud, et neid kanaleid on seal lihtsalt liiga kuradima palju. Selle tõttu oleme hakanud arendama ka Ventrilole eraldi lehte, kuhu tuleb raporteerimise süsteem, mille abiga saavad kõik inimesed läbi meie kodulehe meile teada anda ebaaktiivsetest kanalitest, oma kanalisoovidest või unbanni soovidest. Pakume nimi.rps.ee alamdomeene aastase ettemaksuga €3/aasta. Kuu kaupa tellides on hinnaks €0,33/kuu, seega kuu kaupa tellides maksate 1 aasta eest €3,99. Alamdomeenide nimekiri asub teenuste lehel. Püsige lainel ning hoidke ennast sündmustega kursis!

 

Rohkem infot: http://www.rps.ee


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

04.04.2011

Kuna meil on see kuu väga tihe graafik, sest väga palju suuri uuendusi tulekul, siis anname võimaluse kõikidele soovijatele aidata kaasa nende uuenduste tegemisele. Kuna teie küsite kõik meie käest iga päev, millal üks ja teine asi valmis saab, siis nüüdsest on teil omal võimalik aidata kaasa uuenduste kiiremale protsessile. Kõik asjad, mida meie vajame (peamiselt piltide tegemine ja nende töötlus), on kirjas siin: http://avalik.rps.ee/teha.txt

 

Kõik tehtud tööd palume saata meie meilile [email:2piiovwg]info@rps.ee[/email:2piiovwg]. Parimad tööd lähevad kasutusse ja uuenduste lõpus tuleb ka ametlik tänu-uudis koos kõikide abistajate nimedega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eem, kuidas allalaadida seda? olen küll Steam aga sõber tahaks seda ma arvan.

Pole veel väljas. Millalgi aprillis tuleb ilmselt. Me ise ka täpselt ei tea. Aga no seal vaja paar asja ära teha, mis võtavad palju aega, seega eks näis. Kuid me tahame see kuu kindlalt välja lasta selle.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha :D ei ole nii ropp :D kusagil kuulsin roppust , aga ei tea täpselt mis se oli :D

see kõlas hästi, tõmmake nahhui siit pomm plahvatab :D :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
[spoiler=Hehe]suurbanner.png

 

 

Hea töö. :P

 

Kuna Steami oma välja tuleb siis ka? :)

 

Edu :P

 

//

 

Minu browseriga on veidike paigast ära teenuste leht (mõnikord on, mõnikord mitte).

Meil on prioriteet NS, aga üritame Steami ka teha. Kui jõuame, siis tulevad koos välja. Kui mitte, siis NS enne ja siis järgmisena kohe Steam (siis ei lähe enam muidugi kaua aega, sest on vaja lihtsalt veidi süsteeme ümber teha/lisada).

 

Aga teenuste lehe kohta ei oska väga midagi öelda. Mis moodi ta paigast sul on? Äkki järgmine kord, kui näed, siis viitsid screenshoti teha :P


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kuhu Teie installeri vms. link peidetud on? Kõik on tore, loed kirjelduse läbi ja hakkad juba tõmbama aga siis ei leia linki.

 

EDIT: Vabandust, pole ammu Teie lehel käinud, lühikese ajaga nii mõndagi muutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
teenused_viga.PNG
Eks ma uurin seda asja, ja fixin ära mingi hetk :)

Kuhu Teie installeri vms. link peidetud on? Kõik on tore, loed kirjelduse läbi ja hakkad juba tõmbama aga siis ei leia linki.

 

EDIT: Vabandust, pole ammu Teie lehel käinud, lühikese ajaga nii mõndagi muutunud.

Linki polegi hetkel. All isegi kirjas, et Installerit ei saa hetkel tõmmata, sest see pole veel 100% valmis. Panime lihtsalt kerged spoilerid üles, sest mul käib iga päev MSNis 50 inimest küsimas, et kaugel installer on. Nii palju vähemalt saame anda/näidata teile. Viimased ~200 heli on teha veel ja seejärel tuleb veel kõik failid paar korda üle käia igaks juhuks. Aga aprillis ta tuleb. Eks me anname teada, kui kindel launchi kuupäev ja kellaaeg on teada :)

 

//üldjuhul võib vist öelda, et inimestele meeldisid soundid.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

//üldjuhul võib vist öelda, et inimestele meeldisid soundid.

Meeldib, ja kuidas veel :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei haiged soundid ikka :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Headshot - Keegi karjub - PÄHELASK!

Midagi taolist? Või siis tõlgite need "Radio" omad?

Ma vahepeal tahtsin teha roundsounde ka, aga enamus soundid tuleks liiga tardid. Osad saaks väga võimsad teha, aga siis peab terve set olema perfektne. Kasvõi see 'Headshot' sound. Seda ei anna piisavalt normaalselt tõlkida lihtsalt. Võimalik, et ma mõtlen veel midagi välja selle koha pealt, aga eks näis.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Otse pähe kõlaks paremini kui pähe lask .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pirat te ehitate ise neid sounde kokku xD?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina loen neid peale ja nö 'tuunin' neid erinevat pidi jap. Seal osadel kuulda ka raadiosaginat, siis osad on puhtad + nt pantvangide omad on sosinal jms

 

//sessuhtes, et Bitter tegi ainult Installeri programmi :D Ma teen kogu seda CSi ise.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.