Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Server | RPS.EE

Soovitatud postitused

VIP

RPS on väga hea!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol we own this now: http://www.rate.ee/clubs/1306

 

lol yh D:


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol we own this now: http://www.rate.ee/clubs/1306

CS 1.6 klubi on juba olemas :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
CS 1.6 klubi on juba olemas :)

 

Nad ostsid endale :). (või said mingil muul viisil)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nad ostsid endale :). (või said mingil muul viisil)

 

Heh, ilus rahvas sul serveris :P


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Me oleme sellest teadlikud. See on kõigest esimene samm pikast protsessist.

 

Soz, panin ise mööda siis :$. (arvasin, et ostsite ära selle eelmise : D)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kutsun kõiki RPS serveritesse mängima!

 

Ja, head suve kõigile : )[/B] !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere.

Selline küsimus rps.ee tiimile.

See teie nonsteam mis teete, mis protocol see on?

Võiks vaikselt teha nii, et nserid ka 48 peale läheks ja kõik server omanikud lõpetaks 47 toetamise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tere.

Selline küsimus rps.ee tiimile.

See teie nonsteam mis teete, mis protocol see on?

Võiks vaikselt teha nii, et nserid ka 48 peale läheks ja kõik server omanikud lõpetaks 47 toetamise.

Seda ei juhtu. Suurem enamus (mis hetkel on non-steamerid), ei osta omale elu sees Steami. Te võite 48 peale minna, aga see muudaks ainult seda, et nendest serveritest, kuhu NS'ga enam sisse ei saa, liiguks rahvas neisse serveritesse, kuhu saab. Meie installer töötab protocol 48 peal, kuid kuna me ei tohi piraatlust tekitada, siis installeriga ei saa kaasa mängu vaid see töötab patchina, mis kirjutab eelnevalt installitud NS CS 1.6 failid üle. Muidugi keegi ei keela meil patchiga kaasa anda infot, kust saada CS 1.6 NS.

 

Asi on selles, et Steamile meie installerit teha ei saa, kuna muudetud failide tõttu ei saa EAC's mängida (mida paraku enamus Steamereid teeb) ning teine takistus on Steami autoupdater, mis segab nii palju, et me peaksime iga Steami updatega ka Installerit updatema.

 

Seega ainuke võimalus on Non-Steam. Mata oma unistused maha :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Avastasime hiljuti Cemtey kaksikvenna (lol, mitte päris kaksikvend), kes juhtumisi omab ftkz.net domeeni. Tema siis on hõivanud koha alamdomeenide müügis. Nüüd ma tahaksingi viia teie tähelepanu 7 põhjusele, miks mitte tellida alamdomeen ftkz.net domeeni omanikult vaid Res Public Serverilt. [spoiler=Põhjus nr 1]Me võidame kogu aeg

charlie-sheen-winning-00-480x443.jpg

[spoiler=Põhjus nr 2]Kui esimesest põhjusest sulle veel ei piisanud, siis peamine põhjus miks meilt alamdomeen tellida on loomulikult HIND.

 

nimi.rps.ee alamdomeen 1 aastaks = 3€

nimi.ftkz.net alamdomeen 1 aastaks kõige odavama moodusega = 10€

7 euroga saan näiteks mina 3-4 päeva söödud...

 

nimi.ftkz.net alamdomeen 1 kuu = 1 euro

nüüd, kui jagada nimi.rps.ee alamdomeeni aastatasu (3 eurot) kuudeks ära, siis tuleb igakuiseks summaks...

 

bammbammmbammmmmmmmmm

 

0,25 eurot / kuu.

 

Winning percent is

[spoiler=Põhjus nr 3]ftkz.net jookseb tantumis.

 

Vaadates tantum.ee'lt hinnakirja võime näha, et igal sealt tellitud domeenil on andmeedastusmaht 500GB. Meil on see juhtumisi PIIRAMATU

 

Anyone? Winning!?

[spoiler=Põhjus nr 4]Ennäe. ftkz.net pakub ka FastDL võimalust. Selle saamiseks pead maksma kõigest 10 eurot aastas (rofl). JUBA OTSIN PANGAKAARTI! Vaadates aga enamuste CS 1.6 serverite maplisti tuleb välja, et üle 100MB väga nagu ei venita see mapide kogumaht. Aga oot wtf. Mul on ainult 3 eurot ja ma tahan kodulehte ja fast downloadi saada... ei saagi!? Saab küll. Tellides taaskord nimi.rps.ee alamdomeeni kõigest 3€ eest aastas, saad kaasa juhendi, kuidas oma alamdomeeni veebiruumile täiesti tasuta FastDL peale panna ja see oma CS 1.6 mänguserveriga ühendada.

 

Oleksid sa praegu ostnud eraldi nimi.ftkz.net alamdomeeni ja fastdli, oleksid sa juba 17 eurot üle maksnud nende asjade õigest väärtusest.

[spoiler=Põhjus nr 5]Tahad ka meili- või MSN-aadressi? ftkz.net seda ei paku.

 

rps.ee annab selle sulle iga ostetud alamdomeeniga täiesti tasuta kaasa ja endiselt oled vaid 3€ kulutanud...

[spoiler=Põhjus nr 6]suurbanner.png

 

Aga mida toodab ftkz.net?

Vastus: lihtsalt sitta

[spoiler=Põhjus nr 7]Erinevalt ftkz.net'st oleme meie tegelenud alamdomeenide müügiga juba üle aasta aja. Me hostime hetkel üle 100 erineva nimi.rps.ee alamdomeeni. Leidub nii CS 1.6 serverite kodulehti, AMXBanse, foorumeid, kui ka SA-MP kodukaid ja ka täitsa inimeste oma isiklikke veebiruume. Meil on 100% krüpteeritud FTP andmeside ning piiramatu andmeside maht (erinevalt tantumi veebilehtedest).

Paraku AMXBansi meie veel pakkuda ei saa, aga kui keegi tore inimene on nõus meile kirjutama amxbansi scriptid ja saatma meile kõik vajalikud failid koos kasutusjuhendiga, siis me oleme nõus ka seda jagama täiesti tasuta.

 

 

Lõpetuseks tahaks lihtsalt öelda, et ärge makske ühe asja eest rohkem, kui see väärt on.

Kiireim tee sinu alamdomeenini asub siin: http://www.rps.ee/teenused.html


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei uskunud, et sa sellist jama hakkad tootma. Üks asi on mulle algusest peale hakanud silma, uustulnukate pakutavad teenused surutakse kohe maha.

Ühel teisel inimesel, kes pakub amxbanse + scripte on veel kallimad teenused, aga tema vastu pole midagi, imelik.

Arvatavasti Pirat nüüd loodab, et me pakime asjad kokku ja ütleme "GG", aga nii see pole. See, et meid peetakse juba suureks konkurendiks lisab vaid motivatsiooni juurde. :)

Ning mis Tantumisse puutub, siis see on viimase ajaga arenenud. Jah tean, et seal oli probleeme varasemalt (oli ka endal teine domeen seal), aga nüüd pole siiani probleeme olnud, klienditugi on ka hea.

Huvi pärast küsin, mis su serveri andmed on, mille peal mänguserverid jooksevad? Või oot, kas on ikka sul server või on hoopis VPS ?

"Erinevalt ftkz.net'st oleme meie tegelenud alamdomeenide müügiga juba üle aasta aja." Jaa, väga huvitav fakt. Kas siis teised ei võigi alustada alamdomeenide müügiga ? :O Kunagi olite teie ka tegelenud väga vähe aega nende müügiga. Me alles alustasime, kuid tegeleme sellega iga päev ning areneme selles valdkonnas, aga sellise lühikese ajaga oleme andnud tugevat konkurentsi, see on ainult hea. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei uskunud, et sa sellist jama hakkad tootma. Üks asi on mulle algusest peale hakanud silma, uustulnukate pakutavad teenused surutakse kohe maha.

Ühel teisel inimesel, kes pakub amxbanse + scripte on veel kallimad teenused, aga tema vastu pole midagi, imelik.

Arvatavasti Pirat nüüd loodab, et me pakime asjad kokku ja ütleme "GG", aga nii see pole. See, et meid peetakse juba suureks konkurendiks lisab vaid motivatsiooni juurde. :)

Ning mis Tantumisse puutub, siis see on viimase ajaga arenenud. Jah tean, et seal oli probleeme varasemalt (oli ka endal teine domeen seal), aga nüüd pole siiani probleeme olnud, klienditugi on ka hea.

Huvi pärast küsin, mis su serveri andmed on, mille peal mänguserverid jooksevad? Või oot, kas on ikka sul server või on hoopis VPS ?

"Erinevalt ftkz.net'st oleme meie tegelenud alamdomeenide müügiga juba üle aasta aja." Jaa, väga huvitav fakt. Kas siis teised ei võigi alustada alamdomeenide müügiga ? :O Kunagi olite teie ka tegelenud väga vähe aega nende müügiga. Me alles alustasime, kuid tegeleme sellega iga päev ning areneme selles valdkonnas, aga sellise lühikese ajaga oleme andnud tugevat konkurentsi, see on ainult hea. :)

Mis konkurents. Ma vaatasin, et mingi maun petab inimesi siin.

 

Ja see amxbansi äri kukub ka varsti kokku :) Me ei ole raha peal väljas, erinevalt sinust. Meie meeskond on pmst 24h online. Serveri andmed on 4x3,0GHz prosed, 8GB RAM, 1000Mbit/sec download kiirus serveril taga ning 100Mbit/sec upload (sellega sponsoreerib zone meid).

 

Ma saan aru su plaanist, et ohhh, tellin tantumist 2eur/kuu domeeni ja müün sitaks alamdomeene ja $$$

 

Me üritame parandada ja tõsta Eesti CS arengut, mitte selle pealt raha teenida. Mänguservereid rendime välja täpselt nii palju, kui on vaja serveri ülalpidamiseks.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilmselt asi on kellaajas, aga ma ei leia kuidas me inimesi petame. :(

Samuti ütleks, et me rendime ainult teatud arv teenuseid välja, et suudaksime kasutajatele pakkuda piisavalt kliendituge. Ja see $$$ jutt on ka jama, viimased kaks päeva oleme serveritele installinud igasugu plugine ja asju tasuta, teie vist seda ei tee? Teid vist üldse ei huvita, kas inimene saab serverisse pluginid pandud või mitte, ei imestaks kui hakkate isegi kliente maunideks ja igasugu asjadeks veel sõimama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ilmselt asi on kellaajas, aga ma ei leia kuidas me inimesi petame. :(

Samuti ütleks, et me rendime ainult teatud arv teenuseid välja, et suudaksime kasutajatele pakkuda piisavalt kliendituge. Ja see $$$ jutt on ka jama, viimased kaks päeva oleme serveritele installinud igasugu plugine ja asju tasuta, teie vist seda ei tee? Teid vist üldse ei huvita, kas inimene saab serverisse pluginid pandud või mitte, ei imestaks kui hakkate isegi kliente maunideks ja igasugu asjadeks veel sõimama.

Siinkohal ma kutsuks igasuguseid meie kliente üles avaldama tagasisidet meie teenuste kohta. Me oleme kuradima teistele servererid nullist valmis teinud, alamdomeene parandanud kell 4 öösel jne. Kogu aeg MSN ja Steam punane, sest me aitame inimesi oma vabast ajast KOGU AEG.

 

Me isegi aitame teiste serverirentide kliente, sest nende enda klienditeenindus neid ei aita. Ja see on pidev.

 

 

Still winning...


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tahaks teada, kuidas me inimesi petame.

Ka meie oleme serveritega tegelenud, teisi pidevalt aidanud ka muude asjadega. Miks arvate, et teie olete maailmanabad ning teised on alamklass ?

Pole arvanudki seda, aga küsida 4x kõrgemat hinda või lausa 7x kõrgemat hinda, pakkudes samal ajal 70% sitemat kvaliteeti on üsna CF.ee if u know what i mean. Ma ei saa aru, kust sa võtad, et me mingi maailmanabad oleme vms. Seni oleme nagu suht low-profile olnud igal pool, aga nüüd viskas küll kopa ette.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatasin, et mingi maun petab inimesi siin.

 

Pole arvanudki seda...

 

Minule isiklikult jäi tunne, et kui mingi uus teenusepakkuja tuleb siis teete ta maatasa ning räägite, et olete kõige paremad jne. Meie peal see ei õnnestu.

 

Milleks vaielda üldse hindade üle? Sa ei lähe ju poodi ega hakka karjuma "Säästumarketis oli leib odavam!"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ilmselt asi on kellaajas, aga ma ei leia kuidas me inimesi petame. :(

Samuti ütleks, et me rendime ainult teatud arv teenuseid välja, et suudaksime kasutajatele pakkuda piisavalt kliendituge. Ja see $$$ jutt on ka jama, viimased kaks päeva oleme serveritele installinud igasugu plugine ja asju tasuta, teie vist seda ei tee? Teid vist üldse ei huvita, kas inimene saab serverisse pluginid pandud või mitte, ei imestaks kui hakkate isegi kliente maunideks ja igasugu asjadeks veel sõimama.

 

Konkurents on teretulnud. Seega GH kiidab ja toetab ftkz.net ja kasutab oma klientide baas, et paljud said teada ftkz.net teenustest.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minule isiklikult jäi tunne, et kui mingi uus teenusepakkuja tuleb siis teete ta maatasa ning räägite, et olete kõige paremad jne. Meie peal see ei õnnestu.

 

Milleks vaielda üldse hindade üle? Sa ei lähe ju poodi ega hakka karjuma "Säästumarketis oli leib odavam!"

Aga näed. Me ei ole nagu säästumarket, kes teeb seda asja raha nimel. Me oleme nagu SL õhtuleht, kes karjubki hindade üle. Nagu ma ütlesin, siis mänguservereid on täpselt nii palju, kui on vaja, seega saavutatud on maksimaalne kvaliteet ning seda ka alamdomeenide juures, mida me pakume ka vaid selleks, et suurendada vaikselt oma fondi, millest edasi arendada kogu kommuuni. Tegemist ei ole mingi äriga, nagu sul.

 

Ning minu arust see kvalifitseerub petmise alla, kui sa annad inimestele võimalikult vähe infot (ma ei näe, et sul oleks kuskil mainitud, et su domeeni läbilaskevõime on kuus 500GB või, et su domeen asub Tantumis. Pmst tegemist on lihtsalt info varjamisega (näitad ainult positiivseid külgi, aga negatiivseid ei mainigi).


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Konkurents on teretulnud. Seega GH kiidab ja toetab ftkz.net ja kasutab oma klientide baas, et paljud said teada ftkz.net teenustest.

Täname toetuse eest. :)

 

Pirat, kui te saate sponsorlust siis miks te ei paku alamdomeene üldse tasuta? Põhimõtteliselt teil polegi ju kulutusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.