Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Läpaka ekraan

Küsimus

Tere, probleem siis selline, et läpaka ekraan ütles ülesse. Lampi lihtsalt läks pilt tumedaks ja nüüd niimoodi ta ongi. Led lambi valguses hädavaevu näeb midagi ja piirjooned nagu oleks topelt. Ja tagatargemaks arvuti ostu tsek on kadunud ja garantii arvatavasti ei kehti ilma selleta. Oskab keegi öelda palju ekraan maksta võib? Läpakas on Samsung R509. Arvuti ise 1,5 aastat vana. Kunagi kuskilt lugesin, et pool arvuti hinda. Kui pool arvuti hinda maksab ekraan, siis arvatavasti on mõistlik uus arvuti osta? Siis juba lauaarvuti, kuna läpakad suht nõrgad (Minule, kui arvutimängude harrastajale :D). Mõni targem võiks sõna võtta, plz. :)

 

Tähh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Ekraan pole ilmselt läbi, kuna sa midagi näed eks, hästi valguses vaata äkki midagi näed kui nii siis on inverter läppari ekraani ja toiteahela vahel läbi, uus maksab ca 200-300 oleneb läppari mudelist.

 

Kui midagi näha pole, siis võid ekraani alles süüdistada, aga mina olen vähemalt 98% kindel, et ekraan terve, kui ta pole sul maha kukkunud ja just et LAMPI see tähendab et inverter ütles ülesse..

 

Osta uus ja vaheta või vii parandusse, pakun et kuskil 500 eeku läheb kuskil.. oleneb firmast

Vahetamine pole väga raske, kui oskad läpparit lahti/kokku panna.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ise arvatavasti lahti ei hakkaks võtma... Paranduses ma eriti küll maksta ei taha. Ostutsek ka kadunud. Kaalun praegu uue arvuti ostmist. Nagu nii poole aasta pärast vaja uuesti viia kuna minu käes läpakad kaua ei seisa. 12 tundi päevas vähemalt. Keskmiselt 15 tundi jookseb jutti. Ja läpakal murdus nupp ka ära. See plastik põhi mis on, kus nupud kinni on, sealt murdus tükike ära ja nuppu tagasi enam ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mu sõbral on täpselt see sama probleem. Pidin tal Format C veel telefoni kaameravälgu abil ära tegema. Aga see selleks. Ta isa mingi suurem IT-spets väitis, et ekraanipirnid on lihtsalt kutud. Nende vahetus pidi maksma minema sellel läpakal 500eek, ei oska öelda, mis sinu mudelil maksma võib minna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

HV'st peaks küll varuosi saama odavalt, samuti inverteri ja ilmselt kui õlleraha annad neile peale teevad vahetuse ka sul ära.

Samas kui uue läppari soov siis isiklikult müüks varuosadeks/komplektina HV's v kuskil osta.ee's jne...

Üldiselt ma arvan, et te kõik mõtlete taustvalguse all inverterit.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Asi ei pruugi olla ainult inverteris. Endal oli ekraaniga sama teema, alguses arvasin et valgustuspaneelid läbi ja pakuti ka inverterit. Tuli välja, et viga hoopis kuskil emaplaadis. Samas välise monitori saab järgi lükata ja koduarvutina kasutada.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Hommik, plaan vist osta uus arvuti. Tahtsin küsida, et kas selline arvuti sobib gaminguks (mõtlen väiksemaid mänge, cs jne).

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/1024B?opendocument&markID=20-20-20

Tal vist ei ole graafikakaart integreeritud? Ja muud andmed tunduvad ka OK, disain meeldib ka ja kui osta siis arvatavasi see samune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Hommik, plaan vist osta uus arvuti. Tahtsin küsida, et kas selline arvuti sobib gaminguks (mõtlen väiksemaid mänge, cs jne).

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/1024B?opendocument&markID=20-20-20

Tal vist ei ole graafikakaart integreeritud? Ja muud andmed tunduvad ka OK, disain meeldib ka ja kui osta siis arvatavasi see samune.

Osta ennem mingi juppidest kokku pandud arvuti,endal odavam


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.