Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Steven bongg@hot.ee

Soovitatud postitused

VIP

Mis see pm siin on ?eelmine kord kui scammis siis ema plekks 2 kuud mulle kinni seda raha....käisime politseis seal võeti kohe tema ema tel ja kõne peale.....enne politseisse minemis kah rääkis et msn hacked ja tema ei tea midagi aga ikka maksis raha ära....miks ta maksis kui tal msn hacked oli?VASTAN ISE:KUTT VALETAS.....

 

 

JA EI MÕTLE SEDA VÄLJA....STENKA JA SEAL OLI VEEL RAHVAST KES RAHA OOTASID

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis see pm siin on ?eelmine kord kui scammis siis ema plekks 2 kuud mulle kinni seda raha....käisime politseis seal võeti kohe tema ema tel ja kõne peale.....enne politseisse minemis kah rääkis et msn hacked ja tema ei tea midagi aga ikka maksis raha ära....miks ta maksis kui tal msn hacked oli?VASTAN ISE:KUTT VALETAS.....

 

 

JA EI MÕTLE SEDA VÄLJA....STENKA JA SEAL OLI VEEL RAHVAST KES RAHA OOTASID

 

Kellest täpsemalt jutt nüüd on? Stevenist või sellest Remyst?


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellest täpsemalt jutt nüüd on? Stevenist või sellest Remyst?

 

Mõlemad on koos....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Msne ei ole kõige raskem häkkida.

 

Siin on viga rohkem teis endis mitte Stevenis, PMi oleks tulnud küsida. Ega Moderaatorid seda PM asja niisama nina alla ei hõõru.

 

Stevenil ei ole selline jama esime kord. Pikka aega tagasi oli täpselt sama kamm, samuti oli tegu Remy Partsiga. Nüüd jälle.. Stevenit usaldati ning anti talle teine võimalus, et kui kord veel juhtub, siis jääb ka banned. Nüüd see siis juhtus. Ning nagu ma aru saanud olen, siis Remy on Steveni sõber vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina kasutan tehingu tegemisel sellsit moodust, et saadan ostjale/müüale PM-i vahvlis mingi lause/sõna/suvaliste tähtedega ja isik peab mulle copyma selle msni-i siis veendun kellega mul tegu on. Soovitan ka seda teile.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina kasutan tehingu tegemisel sellsit moodust, et saadan ostjale/müüale PM-i vahvlis mingi lause/sõna/suvaliste tähtedega ja isik peab mulle copyma selle msni-i siis veendun kellega mul tegu on. Soovitan ka seda teile.

 

Aitäh nõuande eest. Kindlasti kasutan seda, kui mingiks tehinguks läheb. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ffs mida te spämmite? minge käbens menti, ja ajage asi korda siis, kui kindlad olete, et üle lasi teid

--

 

ja tegelt imo see üle laskmine nii lambine teema kuidagi, ise oled loll ju, kelle süü see on?

 

--

ise teinud bongiga äri, saime asjad korda & tip top oli kõik, i'm out

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sixtyfury +1, ise oled nii loll.

 

Idiootsusel pole piire. Loogiline, et inimene käib ette inimesele kellel on 300+ tehingut. Ja siis kui mingi lampi ära keerab ja scammib on enda süü? LOL!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen stevenilt tohhujaa pinne ostnud, ei tahaks eriti uskuda, et üle laseb ja ei tahaks ka uskuda, et ta remyga koostööd teeb

 

aga teeb ja laseb.....mis siin uskuda...on ka rohkem trusted tüübid vahvlis ülelasnud.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
aga teeb ja laseb.....mis siin uskuda...on ka rohkem trusted tüübid vahvlis ülelasnud.....

 

Nagu näiteks kes? Tean, et Rangeboonage vms lasi Supermeest üle aga ta polnud nii trusted.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu näiteks kes? Tean, et Rangeboonage vms lasi Supermeest üle aga ta polnud nii trusted.

 

230 tehingut ja polnud trusted?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

- Delete this post -


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis vahet sellel on palju tal tehinguid on lol? tehke h2h, või võta mingi garantii, et üle ei saaks ffs - oma viga ju, srsly

h2h PINNE? NALI TEED?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.