Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eurodega harjumine

Soovitatud postitused

VIP

pudel pigem 0,63 . oleks nelipakid, siis oleksid poed tyhjad juba :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile kukkus ühisraha dollari suhtes 0,7 protsendi võrra 1,3321 peale.

GL euro kummardajad.

Eesti liitus, euro langes

http://www.e24.ee/?id=366485

Ära hakka jälle pihta. Oled meile üsna selgeks teinud, et sulle see euro ei istu. Norid ainult tüli siin


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära hakka jälle pihta. Oled meile üsna selgeks teinud, et sulle see euro ei istu. Norid ainult tüli siin

Pole millegiga pihta hakata kõik juba kirja pandud. Lihtsalt ilmus selline uudis ja arvasin ,et teid huvitab aga 13.aastaseid peale csi muu ei huvita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole millegiga pihta hakata kõik juba kirja pandud. Lihtsalt ilmus selline uudis ja arvasin ,et teid huvitab aga 13.aastaseid peale csi muu ei huvita.

Just, me oleme kõik 13 ja pelame cs-i. Aga sina võid oma provokatsioonidega mõnda 'suurte inimeste (nagu sina)' foorumisse minna.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just, me oleme kõik 13 ja pelame cs-i. Aga sina võid oma provokatsioonidega mõnda 'suurte inimeste (nagu sina)' foorumisse minna.

Pole ma üldse suur :( .

Ära seda isiklikult võta aga enamus vahvlist on siiski 13 ja csorid.

Kui sul on edaspidi midagi minu vastu siis saada PM.

Mis kuradi provokatsioonidega too mulle mõni provokatsiooni näide.

Kas see oleks ka provokatsioon kui postitaksin siia,et euro tõusis dollari suhtes nt 0,7% .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole ma üldse suur :( .

Ära seda isiklikult võta aga enamus vahvlist on siiski 13 ja csorid.

Kui sul on edaspidi midagi minu vastu siis saada PM.

Mis kuradi provokatsioonidega too mulle mõni provokatsiooni näide.

Kas see oleks ka provokatsioon kui postitaksin siia,et euro tõusis dollari suhtes nt 0,7% .

 

Ei, aga sa üritad meeleheitlikult meid kõiki uskuma panna, et euro = maailma lõpp

 

Kui sul on edaspidi midagi minu vastu siis saada PM.

.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, aga sa üritad meeleheitlikult meid kõiki uskuma panna, et euro = maailma lõpp

 

Ei ole öelnud ,et euro = maailmalõpp see on teie enda fantaasia. Mina olen lihtsalt kirjutanud sellest, et euro pole midagi nii üllaülla hea raha nagu kõik väidavad vaid ka sellel on kehvad ajad praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulsin, et see aasta tuleb mingi 3x suurem summa kokku maksta Kreekale jne. EU liit on juba aasta jagu alla käinud, sellel puudub täielikult ajalugu, rahakupüürid on lollide poolt tehtud, võiks ng ühes suuruses olla aga Ei.

 

Euro = Naljaasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nahui sa arvutad kui hinnad kroonides juures

 

tra sa põled, igas kohas ka ei ole tra,


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eks ta ole jah imelik, tunnen kroonidest puudust aga eurodel pole ka viga, natuke isegi meeldivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võlad on ainult Kreekal ja Iirimaal. Ei ole eriti kõva kriis.

Im just sayin'.

 

Võlad on Kreekal ja Iirimaal mida hakkavad kõik ühisraha kasutajad kinni maksma.

Majandusteadlased on ennustanud ,et järgmised on Itaalia,Hispaania,Portugal .Ja seda sellel kevadel mis nüüd tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise tahan kroone tagasi :D Imelik on lihtsalt kui sendikõlin on taskus :P. Aga eestimaa oleks võinud eesti kroone maa alla maha matta kuhugi. Et kui tuleb selline olukord, et euro liit kunagi laguneb (ja uskuge mind , see laguneb kunagi kindlasti, nagu nsv-liit ja muud liidud) ,siis kaob ka euro raha, ja kui eestil on kuskil kroone varuks siis saab eesti kohe tegutsema hakata, ja ei pea uuesti kroonide trükkimisega tegelema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võlad on Kreekal ja Iirimaal mida hakkavad kõik ühisraha kasutajad kinni maksma.

Majandusteadlased on ennustanud ,et järgmised on Itaalia,Hispaania,Portugal .Ja seda sellel kevadel mis nüüd tuleb.

 

Ma arvan siiski et need niinimetatud majandusteadlased on ennustanud, et järgnevalt VÕIVAD võlgadesse sattuda Hispaania, Portugal.

Mitte nii, et kui nüüd mina ütlen et 2011 kevadel satuvad Hispaania ja Portugal võlgadesse, siis nii ka on...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, tegelt pole sittagi hullu, kõigega saab hakkama poes aga 2 asja mis jamad.

1. Kõik otsivad oma sente kassas ja poemüüjad arvutavad jne (kaua l2heb aega)

2. Ei tea kas mingi asjal on hind odav või kallis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.