Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes mängib siis

Soovitatud postitused

Ma olen mänginud cs alatest versioonist 1.1

Mäletan, kuidas peale kooli või isegi kooli asemel kogu klassiga arvutisaali ja 1:1 duelle, et selgitada välja klassi parimaid :D (mina, duuuh)

 

Pmst jah, mängisin suht kaua ja vahelduva eduga, mingi 100 clanni olen vahetanud, midagi tõsist...

 

kui steam tuli välja, ma ei viitsinud osta, niiet pikka aega ei mänginud, või ainult paar korda aastas arvuti saalis...

 

täpselt 1 aasta tagasi ma ei kannatanud välja ja ostsin endale counter strike source, mängin seda nüüd siis :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

CS:Source steam ver. ja mängin Smurflandi serveris ˇˇ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vb mingi 2 kuud kokku mänginud :D ainult CS non steamis, algul TvP servus siis vahepeal Luck3rzis ja nüüd kui see kinni pandi siis harva TvP's


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on oma serv 1.6 ... nimi on moku //Hard Talk// teen ka adminnikis 1.5m eest runes

 

ip siin 80.79.115.131:27018

msn: [email:3gvenqmd]mihkel_karu123@hotmail.com[/email:3gvenqmd]

 

EDIT ::: see on csn serv

 

ja olen mängind 3 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ka seal samas taig publicus ja ma mängun veel ka A O death mathis mis su nimi on

 

AO DeathMatch on aegajalt mõtetu. Nimelt mingil hetkel ronivad terroristid CT spawni juurde ja hakkavad lõputult spawnkillima. PS: Kas seal peale dust2 on teisi mappe ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AO DeathMatch on aegajalt mõtetu. Nimelt mingil hetkel ronivad terroristid CT spawni juurde ja hakkavad lõputult spawnkillima. PS: Kas seal peale dust2 on teisi mappe ka?
Kui sa mõtled WarCraft serverit, siis teise spawni vastase skinis saab 16k eest ainult imo..Anyway, kas mõtled, et kas seal serveris on teisi mape või üldse CSis? ;D Neid on veel palju-palju. Põhimapid: de_dust2, de_nuke, de_inferno, de_train, de_dust, de_prodigy, de_aztec, de_cbble, de_cpl_mill jnejne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa mõtled WarCraft serverit, siis teise spawni vastase skinis saab 16k eest ainult imo..Anyway, kas mõtled, et kas seal serveris on teisi mape või üldse CSis? ;D Neid on veel palju-palju. Põhimapid: de_dust2, de_nuke, de_inferno, de_train, de_dust, de_prodigy, de_aztec, de_cbble, de_cpl_mill jnejne..

 

1.6s olid mu lemmik mapid assault ja militia.

sourceis on nad pisut liiga keeruliseks tehtud, preagu mulle täiega istuvad duest2 ja nuke :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

string on m6tetu servu kuna seal p6hiliselt cheatereid t2is ja , kui admin tuleb ta ei tea kes p2riselt cheater nii et v6ib panna ka sulle banni , ma muidu tavaliselt Funnymaster# ja sBc clan servus.

/CS 1.6 non steami m2ngin/

Lemmik map surf green ja assault


lolzjw2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma enne m2ngisin aga enam mitte nyyd pohiliselt rune aga servut kindalt ei olnd vb venna server ehk cs.kajgana.com


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.6 :D


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui m2ngin siis cs.kajgana.com


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Deeply nimega steami harva pubi


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.