Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Julmur tappis kaks kassipoega vaakumkotis [ Rõve ]

Soovitatud postitused

VIP

mina oleksin võinud olla nende kasside asemel....


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra ma lihtsalt ei sa, süda hakkab nagu täiega puperdama kohe kui video tööle panin, ei tahtnud lõpuni vaadata. Aga fakt on see, et ta leitakse üles, ükskõik mis sa teed, keegi ikka leiab sind üles ja siis on ainuke varjant samaga vastada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei hakkanud oma jõule rikkuma ja otsustasin mitte vaadata.

Olgem ausad, see et te nii vihaseks lähete selle peale on teie enda süü - keegi ei ole käskinud teil seda vaadata.

 

Ega minagi ei vaadanud :)

 

jätan halvematesse päevadesse


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no jumal, kasse on maailmas palju, tappis ära 2 pole maailmalõpp

ärge nüüd mõelge, et ma südametu värdjas lihtsalt, ei saa iga 2 kassi surma peale nii närvi minna

ma saan aru, kui te selle debiiliku peale vihased olete, et ta pmst mõrvas need kassid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks vaatab ka mingipäev üle , kuid mitte täna ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal , tra mai saa aru miks selliseid videosi niipalju on ..

Aga noh , mingi venelane vist .. not surprised .

 

Ega see et ta venelane on ei tee teda selliseks nagu ta on, ma pakun arvama, et meie eestlaste seas on oma rahvaarvu kohta rohkem debiilikuid.

Olen näinud kuidas kasse uputatakse , okei mis teha eks. Kuid olen näinud kuidas Rakveres korteripeol lõigati kassile rist otsa ette ja siis võeti sabast kinni tehti rõdul järsk liigutus ja kass kukkus ilma nahata alla.... See oli ikka väga haige asi.. Ja kõik olid seal eestlased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:) Ma lendaks talle hoobilt peale kui ma teda peaksin elus kohtama.

 

---------- Post added 25-12-10 at 09:11 ----------

 

no jumal, kasse on maailmas palju, tappis ära 2 pole maailmalõpp

ärge nüüd mõelge, et ma südametu värdjas lihtsalt, ei saa iga 2 kassi surma peale nii närvi minna

ma saan aru, kui te selle debiiliku peale vihased olete, et ta pmst mõrvas need kassid.

 

Ma saan sinust aru 2 kassi siia sinna Kuid see meetod kuidas ta need kiisud mõrvas..Südametu munn lihtsalt..Sellisele küll läheks ausalt kallale,saabastega ribid puruks peksta.


banned.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
panin korraks tööle , vaatasin kuni ta nad kotti pani , siis enam ei suutnud.

Igasugu PUTSE on ikka maailmas olemas.

Sellised peaks samat moodi tapma.

 

minu meelest nii lihtsast karistusest nagu surm sellisele värdjale ei piisaks. tal tuleks käed maha raiuda ja ratastooli istutada, vaatame kuidas ta siis hakkama saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see et ta venelane on ei tee teda selliseks nagu ta on, ma pakun arvama, et meie eestlaste seas on oma rahvaarvu kohta rohkem debiilikuid.

Olen näinud kuidas kasse uputatakse , okei mis teha eks. Kuid olen näinud kuidas Rakveres korteripeol lõigati kassile rist otsa ette ja siis võeti sabast kinni tehti rõdul järsk liigutus ja kass kukkus ilma nahata alla.... See oli ikka väga haige asi.. Ja kõik olid seal eestlased.

mida tra. vot see on alles haige asi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no jumal, kasse on maailmas palju, tappis ära 2 pole maailmalõpp

ärge nüüd mõelge, et ma südametu värdjas lihtsalt, ei saa iga 2 kassi surma peale nii närvi minna

ma saan aru, kui te selle debiiliku peale vihased olete, et ta pmst mõrvas need kassid.

 

Nüüd pane iga sõna "kass" asemel "inimene" ja sa saad ise ka ehk aru missugust s*tta sa ajad.

Sa ei tapa teist inimest... Kuidas nüüd öelda... See ei ole lihtsalt moraalireeglitele vastav - samamoodi ei tohiks tappa ka teisi loomi (ma mõtlen sellisel viisil nagu seal videos tehti vms). Tõmba endale vaakumkott pähe ja ime sealt tolmuimejaga õhku välja - isegi enesetapuks on seesugune meetod liig. Veel hullem on filmida kuidas elusolend sureb.

Filmitrikid jäägu filmitrikkideks, ärge kodus igasugu lollusi järele proovige, eks.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
STENNUKA MINE V**** , Hea teema mida jõuludeks panna. Sure ära tõesti. Selliseid asju pole mõtet kõigile kuulutada kurat.

Rikud teiste tujud ära, ja kurvastad meelt.

.... Ei soovita kellegil seda vaadata, kui soovite head tuju jätta .....

 

Kuule junnkärakas, keegi ei käsnud sul seda asja lugeda ega ka videot vaadata.

Mina nt. ei hakanud videot vaatama, sest ma tean, et sealt midagi head ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin nata algust ja hakkas juba halb.

Tõesti selliseid värdjaid on maailmas palju,aga mis teha,kui loomad ei meeldi,ega siis sellepärast ei pea tapma,tuleks ära anda lihtsalt minu arvates.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin nata algust ja hakkas juba halb.

Tõesti selliseid värdjaid on maailmas palju,aga mis teha,kui loomad ei meeldi,ega siis sellepärast ei pea tapma,tuleks ära anda lihtsalt minu arvates.

 

Ta tegi seda meelega nagunii.

 

Ise paitab neid, hiljem lämbub neid ära.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idioote ikka leidub... Väga haige.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd pane iga sõna "kass" asemel "inimene" ja sa saad ise ka ehk aru missugust s*tta sa ajad.

Sa ei tapa teist inimest... Kuidas nüüd öelda... See ei ole lihtsalt moraalireeglitele vastav - samamoodi ei tohiks tappa ka teisi loomi (ma mõtlen sellisel viisil nagu seal videos tehti vms). Tõmba endale vaakumkott pähe ja ime sealt tolmuimejaga õhku välja - isegi enesetapuks on seesugune meetod liig. Veel hullem on filmida kuidas elusolend sureb.

Filmitrikid jäägu filmitrikkideks, ärge kodus igasugu lollusi järele proovige, eks.

 

aga kas kassid on inimesed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fak, nunnumeeter oli 100-ga põhjas kuni see munn tuli. Faking lõngus, pole munnigi teha, teistega läbi ei saa ja kõik mõnitavad raudselt teda ja siis tapab väikseid kasse. Sellise vitu paneks mõne suurema kasslasega puuri ja las naudib. Tegelt tahaks ta rõdult alla visata, who's in?


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fak, nunnumeeter oli 100-ga põhjas kuni see munn tuli. Faking lõngus, pole munnigi teha, teistega läbi ei saa ja kõik mõnitavad raudselt teda ja siis tapab väikseid kasse. Sellise vitu paneks mõne suurema kasslasega puuri ja las naudib. Tegelt tahaks ta rõdult alla visata, who's in?

eks tee ta isik kindlaks ja siis räägime

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Possible suspects, all found under ”karlisk” on draugiem.lv > http://i56.tinypic.com/2qdd8yh.jpg

 

2. Gif image of ”Karlisk” from the video > http://i51.tinypic.com/r0t3jo.jpg

 

3. Another picture of ”Karlisk” from his photobucket > http://i53.tinypic.com/214zdw7.jpg

 

4. Photobucket of karlisk > http://s826.photobucket.com/home/karlisk

 

5. media.photobucket.com/image/karlisk/karlisk/th_l_35769858.jpg clearly shows the draugiem.lv watermark at the bottom, so hes from latvia.

 

6.We found his profile on pinkbike.com, which is located here: http://karlisk.pinkbike.com/ Which also shows hes from Lielvarde and which bikes he owns.

 

Name: Karlis K.

City: Lielvarde, Latvia (Only has 6000 inhabitants)

Age:16

Camera : Panasonic lumix

Sheets: can only be bought from amazon.com

He got a ring on the picture and in the vid on his right hand.

Picture of him with his ring: http://i52.tinypic.com/egu0es.jpg

 

Mnjah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.