Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Julmur tappis kaks kassipoega vaakumkotis [ Rõve ]

Soovitatud postitused

VIP
Old news is old...

 

Are*


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei, kuna tal vanust ja värki on ja kui ta ütleb, et teeb midagi, siis ma usun, et teeb ka, mitte ei lahmi "Oi bljaa ma lähen külla talle taon hambad kurku" ja muud sellist sitta.

 

Tsitseeri üks koht kus ma lubasin minna kellelegi külla ja hambad kurku taguda vms.

Ära palun aja mingit paska siin välja wannabe isa.

Riks , nägu käib jutuga kokku , selles ma ei kahtlegi, sina oled ehtne näide :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tsitseeri üks koht kus ma lubasin minna kellelegi külla ja hambad kurku taguda vms.

Ära palun aja mingit paska siin välja wannabe isa.

Riks , nägu käib jutuga kokku , selles ma ei kahtlegi, sina oled ehtne näide :)

 

Ja olen ma väitnud, et just sina lubasid hambad kurku lüüa? Sinu kohta käib see "Muu sitt".


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja olen ma väitnud, et just sina lubasid hambad kurku lüüa? Sinu kohta käib see "Muu sitt".

 

Mine putsi ausalt , türa . Nahhuj sa hakkad lampi paukuma ? Ma pole kedagi ähvardanud ega midagi sellist, türa sa hakkad oma lapse mõistusega siin paukuma e-hero.

See et sina ja su ruunisõbrad siin aega veedate ei tee sinust julma venda, ole vait lihtsalt sellistes teemades, lõpeta oma postcount ära ahv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine putsi ausalt , türa . Nahhuj sa hakkad lampi paukuma ? Ma pole kedagi ähvardanud ega midagi sellist, türa sa hakkad oma lapse mõistusega siin paukuma e-hero.

See et sina ja su ruunisõbrad siin aega veedate ei tee sinust julma venda, ole vait lihtsalt sellistes teemades, lõpeta oma postcount ära ahv.

 

Ära näkku löö issi. :S

 

ma arvan ,et kui oleks minemiseks siis oleksin mina rohkem mineja kui sina

ma ei tea mis revotist vms. sa räägid aga ära palun mind teistega võrdle kui sa mind ei tunne

 

Lätis juba w?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neegrid teevad nalja.

 

jah, alati aja kõik nahavärvi kaela. eelmises videos oli värd valge. valge munn tegi nalja

 

---------- Post added 26-12-10 at 19:52 ----------

 

ah vitt, mingi piff tapab kassi

 

http://craftkevin.com/2010/11/06/women-smash-cat-head/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Are*

 

Debiil, news on erand, see on ALATI ainsuses, kao kooli nolk


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah, alati aja kõik nahavärvi kaela. Eelmises videos oli värd valge. Valge munn tegi nalja

 

---------- post added 26-12-10 at 19:52 ----------

 

ah vitt, mingi piff tapab kassi

 

http://craftkevin.com/2010/11/06/women-smash-cat-head/

 

mine vittu, haigelt kahju ikka :s:s:s:s:s:s

tra kui haiged inimesed on ikka maailmas; tra põletaks selle muti elusast peast ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

retarded shit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah, alati aja kõik nahavärvi kaela. eelmises videos oli värd valge. valge munn tegi nalja

 

---------- Post added 26-12-10 at 19:52 ----------

 

ah vitt, mingi piff tapab kassi

 

http://craftkevin.com/2010/11/06/women-smash-cat-head/

 

Tra see kõige hullem..


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hull teema teil ikka sellega, ma pole hakkanud ühtegi videot siin teemas vaatama, sest tean, et see ei tasu ära.

Nagu ma aru saan siis te oma vabast ajast otsite netist erinevaid videoid kuidas loomi piinatakse?

Edu teile... Teiesuguste tainaste pärast on ka justin bieberil ja lady gagal sittakanti vaatamisi - meelelahutus - üks ja sama.

Ja ma tõesti ei viitsi kuulata kui keegi mölisema hakkab, et "kuidas need bieber ja gaga siia puutuvad" ning "hüppa jõkke" jne.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hull teema teil ikka sellega, ma pole hakkanud ühtegi videot siin teemas vaatama, sest tean, et see ei tasu ära.

Nagu ma aru saan siis te oma vabast ajast otsite netist erinevaid videoid kuidas loomi piinatakse?

Edu teile... Teiesuguste tainaste pärast on ka justin bieberil ja lady gagal sittakanti vaatamisi - meelelahutus - üks ja sama.

Ja ma tõesti ei viitsi kuulata kui keegi mölisema hakkab, et "kuidas need bieber ja gaga siia puutuvad" ning "hüppa jõkke" jne.

 

no antakse leht, vaatad edasi, veel samasugused videod, viskad pilgu epale ja jagad kohe foorumis edasi


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hull teema teil ikka sellega, ma pole hakkanud ühtegi videot siin teemas vaatama, sest tean, et see ei tasu ära.

Nagu ma aru saan siis te oma vabast ajast otsite netist erinevaid videoid kuidas loomi piinatakse?

Edu teile... Teiesuguste tainaste pärast on ka justin bieberil ja lady gagal sittakanti vaatamisi - meelelahutus - üks ja sama.

Ja ma tõesti ei viitsi kuulata kui keegi mölisema hakkab, et "kuidas need bieber ja gaga siia puutuvad" ning "hüppa jõkke" jne.

 

another stupid kid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hull teema teil ikka sellega, ma pole hakkanud ühtegi videot siin teemas vaatama, sest tean, et see ei tasu ära.

Nagu ma aru saan siis te oma vabast ajast otsite netist erinevaid videoid kuidas loomi piinatakse?

Edu teile... Teiesuguste tainaste pärast on ka justin bieberil ja lady gagal sittakanti vaatamisi - meelelahutus - üks ja sama.

Ja ma tõesti ei viitsi kuulata kui keegi mölisema hakkab, et "kuidas need bieber ja gaga siia puutuvad" ning "hüppa jõkke" jne.

 

neela mõõka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hull teema teil ikka sellega, ma pole hakkanud ühtegi videot siin teemas vaatama, sest tean, et see ei tasu ära.

Nagu ma aru saan siis te oma vabast ajast otsite netist erinevaid videoid kuidas loomi piinatakse?

Edu teile... Teiesuguste tainaste pärast on ka justin bieberil ja lady gagal sittakanti vaatamisi - meelelahutus - üks ja sama.

Ja ma tõesti ei viitsi kuulata kui keegi mölisema hakkab, et "kuidas need bieber ja gaga siia puutuvad" ning "hüppa jõkke" jne.

 

Sa endaarust uus targutaja siin vahvlis?

Mine kirjuta enda päevikut edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cloud tahab modeks saada, mis teha >.

 

lolwut , cool story bro

Kahjuks pole see mulle mitte üldse oluline, arvata on et sinusugune 12 aastane mõtleb, et mode on mingi üliinimene keda kõik austavad ja bla bla bla ma ei tea mis iganes. Vahvlis on minuarust päris mitmeid selliseid modesi olnud, kes on alguses väga ausad olnud, aga siis kui mingi 3 kilone deal on olnud siis on üle lasknud.

 

Lightpower või kesiganes teine mode/admin võiks tema offtopic postituse koos minu omaga ära kustutada. Keegi veel midagi öelda tahab siis postkast on olemas.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.