Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Edgar Savisaar . Mida teie arvate?

Kas Edgar Savisaar ohustab Eesti julgeolekut?  

92 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas Edgar Savisaar ohustab Eesti julgeolekut?



Soovitatud postitused

VIP
mis vingute, ega te ise paremini ei jaga poliitikast, endal pole savisaare vastu mitte midagi.. oodake, ja vaadake, kui reformierakond tuleb tallinna juhtima, siis hakkate ise oma mune sõõma, et ellu jääda.

 

Sa võid putsi minna. Lipakas.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa võid putsi minna. Lipakas.

 

Ütle midagi targemat kui Mihkel ja siis ta võib küll jah putsi minna aga praegu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

pole savisaare poolt ega vastu, pole eriti teemasse süvenenud ka, mida ta tegi üldse?

 

üks tark mees ütles kunagi, et ainuke, kes Eesti riigist vähegi hoolib on E. Savisaar.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Putin ütles seda?

 

Ilge rebel oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paras tõbras on, aga jah see praegune teema on valimiseelne mustamine, kuid samas Savisaar on lasnud terve aasta paska Reformierakonnakohta.See, et ta venelasi toetab on jumala pohhh sest venelane on ka inimene nagu eestlane ja.Ta on tegelt ju palju head ka teinud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Savisaar oli kunagi mees kes võis eesti jaoks häid asju korda saata, kuid praegu kindlasti mitte,

see minu arvamus


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah, ei ütleks, et Savisaar meil hea kutt, kuid usun et see "Mõjuagent" on jama. Siin on ju kõik loogiline: varsti on valimised ning keegi tahab rahva mainet rikkuda, et Savisaar siin riigis omale head kohta ei saavutaks. Mis kuradi venemaa mõjuagent, sai anult raha selleks et kiriku üles ehitada, nahhui see Eesti Venemaale vaja on, neid ei huvita isegi see riik.. Liiga väike.

 

aa et venemaa ei taha Eestit? aken euroopase ju Eesti kaudu, Läänemeri ja kõik


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah, ei ütleks, et Savisaar meil hea kutt, kuid usun et see "Mõjuagent" on jama. Siin on ju kõik loogiline: varsti on valimised ning keegi tahab rahva mainet rikkuda, et Savisaar siin riigis omale head kohta ei saavutaks. Mis kuradi venemaa mõjuagent, sai anult raha selleks et kiriku üles ehitada, nahhui see Eesti Venemaale vaja on, neid ei huvita isegi see riik.. Liiga väike.

 

Oleks see vaid nii..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra te munninahad ärplete siin, pole küll savisaare armastaja, aga, kui te pole aru saanud, siis KOHE KOHE on valimised, ja härra ANZIP tahab, et KESKERAKOND laguneks, nagu te siis NÄETE, on KEVADEL valimised, ning, inimesed, kui teiearust keskerakond sakib, keda te siis tallinna valitsema tahate panna? ütelge mulle ära, kes sobiks 13a munninahkasi valitsema siin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra te munninahad ärplete siin, pole küll savisaare armastaja, aga, kui te pole aru saanud, siis KOHE KOHE on valimised, ja härra ANZIP tahab, et KESKERAKOND laguneks, nagu te siis NÄETE, on KEVADEL valimised, ning, inimesed, kui teiearust keskerakond sakib, keda te siis tallinna valitsema tahate panna? ütelge mulle ära, kes sobiks 13a munninahkasi valitsema siin?

 

mina. kaimar kukesoo. vali kaimar kukesoo, number 103

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

te kõik olete siin sellised ajukääbikud, usute kõikke, mis meedia ajab, eriti veel, kui asi toimub enne valimisi.. lapsekesed, te lasete ennast liiga kergelt mõjutada anzipi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mingit tõestust ple, see suvaline laim lihtsalt ja kui te eesti lähiajaloost midagi jagaks siis vaevalt te päris sedasi mõtleks.

 

järelikult oled sa ruzz!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks paras nimbus ta on.

Vihkan seda lohhi.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Idioodi kari...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.