Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võibolla tuuakse tagasi vana wild ja free trade!

Soovitatud postitused

Mina küll ei hakka rõhku panema stakemisele pigem pkimisele:P

Kuna jah stake on ikka enamuselt õnnemäng kuna mõtled küll et sul kõvad stakeri statsid aga jah vastastel on ka, enam vaevalt sinna mingid lambi statsidega vennad lähevad suurte summade peale stakema.

Loodan , et kui vana wild tuleb siis hakkavad jälle toimuma sellised suuremad riikide vahelised warid , endal on hästi meeles eesti vs soome see oli nagu elu lahe elamus kuskilt mängust:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina küll ei hakka rõhku panema stakemisele pigem pkimisele:P

Kuna jah stake on ikka enamuselt õnnemäng kuna mõtled küll et sul kõvad stakeri statsid aga jah vastastel on ka, enam vaevalt sinna mingid lambi statsidega vennad lähevad suurte summade peale stakema.

Loodan , et kui vana wild tuleb siis hakkavad jälle toimuma sellised suuremad riikide vahelised warid , endal on hästi meeles eesti vs soome see oli nagu elu lahe elamus kuskilt mängust:D

 

Justnimelt tuleb, vähemalt alguses, väga suur hulk suvalisi cmb 80-90 maine, kellel on pappi sitaauguni ja kes ei tea stakemisest mitte kui midagi. Nagu lapselt kommi võtmine. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma hakkan Pk'ma algul siis Vallutan duel arena :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
k aga ikkagi

arvad, et igal stakeril on statsid ja raha olemas, et osta endale claws/ ags või teha chaotic wepe?

 

Ei arva et igal, aga suuremal osal küll kellel hea acc olemas.

 

---------- Post added 05-01-11 at 13:50 ----------

 

ma ei hakka ei pkma, stakma ega rwt-ma

 

Hakkad woodcuttingut tegema?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas def 1 on hea stakimisel, või teha 45 pigem ?

 

pray 1, def 99, str vahet pole eriti 80+, att 99.

Selline oleks beast stakemises, box jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pray 1, def 99, str vahet pole eriti 80+, att 99.

Selline oleks beast stakemises, box jms.

 

Nooh, see beast võib olla ka flat 99, vahet pole eriti (cmb 113 siis vist?). Ma ei mäleta selle eestlase nime, kellel oli selline acc. Suht lahe sellisega duel arenal laksida vms?

Enda staker praegu 70-75-60 ja hakkan vaikselt raha peale tegema. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul on suht suva sellest pkst, peaasi, et trade tuleb tagasi, saan paar skilli uppi lasta


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aga palju peab tulema,eks see free trade and wilderness tagasi tuleks?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.