Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võibolla tuuakse tagasi vana wild ja free trade!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Marek idioot, rääkisin votedest. -.-

 

no tra sain valesti aru, ei pea kohe sõimama siin hakkama teinekord ehk kirjutaks midagi täpsemalt, et teised aru saaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks homme 1m ära tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise juba hakkasin puret meisterdama. :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teema lukku, 12-aastased ei suuda erutust piirata ja ma ei jõua 50 lehekülge läbi vaadata, et igale teisele postitajale warn visata.

 

/ Avasin teema TINGIMUSEL, et sellist vaidlust ega spämmi ei tule.

Arutlege lihtsalt, mitte et lähete teistele kallale (sõnadega).

 

TEEN ALGUST:

 

Väga tore et Jagex lõpuks, LÕPUKS sellise uuenduse tõenäoliselt teeb. Hea et nüüdki. Pmst saab rsgp edasi müüa, ainult et RWT eest saab päris kergesti banni kui näiteks lihtsalt üle tradeda 100M teisele, ilma et ta midagigi vastu annaks.

Samas, kui vähemalt mõlemil kasutajal 10M, siis saab duel arenal niimoodi üle kanda raha, nii on võimatu banni saada.

950k votesid juba koos, miljon tuleb läbiajal ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miljon on ilmselt kuskil homme päeval koos ma usun. :)

Ise loodan, et free trade/stake tuleb tagasi jaanuarikuus veel, ei viitsi nagu eriti oodata.

 

Arendate ise ka stakereid praegu? Ma mõtlen endale teha 70-80-60 acci alustuseks. Selline acc sobib põhimõtteliselt kõige jaoks - dds+whip, whip, box jne. (eeldusel, et dung weps+pvp webs saab disableda). Enne eelmist stakemise eemaldamist oli mul a'la 77-77-72 acc ja suht omas küll. :D

Seekord jätan 60 def, sest mõnes mõttes on see väga hea - see on 100% täpselt sama combat kui 45 def + 31 pray. Seega saan öelda lihtsalt, et ma tavaline zerker ja saan +15 def levelit lisaks kasumit (60 def pole hiscores).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Voted !

võiks küll tagasi tulla,siis mängiksin rohkem kah:)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise teen rangeri wildi jaoks ja võibolla stake ka, range ajaks 90+ ja def 70+

Võiks juba tulla, saaks mille üle transferrida oleks kergem treenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miljon on ilmselt kuskil homme päeval koos ma usun. :)

Ise loodan, et free trade/stake tuleb tagasi jaanuarikuus veel, ei viitsi nagu eriti oodata.

 

Arendate ise ka stakereid praegu? Ma mõtlen endale teha 70-80-60 acci alustuseks. Selline acc sobib põhimõtteliselt kõige jaoks - dds+whip, whip, box jne. (eeldusel, et dung weps+pvp webs saab disableda). Enne eelmist stakemise eemaldamist oli mul a'la 77-77-72 acc ja suht omas küll. :D

Seekord jätan 60 def, sest mõnes mõttes on see väga hea - see on 100% täpselt sama combat kui 45 def + 31 pray. Seega saan öelda lihtsalt, et ma tavaline zerker ja saan +15 def levelit lisaks kasumit (60 def pole hiscores).

 

Sa oled teada tuntud arendaja. :D Mis xuminist sai vms?

 

Anyway, ise plaanin Att 60 Str 90 Def 40 Pray 95 + Veng stakeri teha. Ma ei kujuta ette kas see pray oleks mõtekas või mitte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled teada tuntud arendaja. :D Mis xuminist sai vms?

 

Anyway, ise plaanin Att 60 Str 90 Def 40 Pray 95 + Veng stakeri teha. Ma ei kujuta ette kas see pray oleks mõtekas või mitte.

 

pray küll mõttetu teha, keegi ei kakle pray on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled teada tuntud arendaja. :D Mis xuminist sai vms?

 

Anyway, ise plaanin Att 60 Str 90 Def 40 Pray 95 + Veng stakeri teha. Ma ei kujuta ette kas see pray oleks mõtekas või mitte.

 

Ma ei tea, vaikselt meenub, mis kasutaja see Xumnie üldse oli.. Müüsin vist Homm-ile maha selle :D

Prayd ei soovita teha, siis see on lihtsalt pker. Stakemisel ei kasutata kunagi prayd. + 40 def on stakemisel suht jura imo + 60 attack veel sitem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea, vaikselt meenub, mis kasutaja see Xumnie üldse oli.. Müüsin vist Homm-ile maha selle :D

Prayd ei soovita teha, siis see on lihtsalt pker. Stakemisel ei kasutata kunagi prayd. + 40 def on stakemisel suht jura imo + 60 attack veel sitem :D

 

Sellisel juhul teen ma teise acci stakeris, ja preaguse Pkeriks. :)

Kui Rsi satud siis lisa mind. (Legaalne)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul kasutaja valmis :D

Nüüd trade bck ja voilaaa :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.