Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võibolla tuuakse tagasi vana wild ja free trade!

Soovitatud postitused

Külaline Feelingless

Millide hinnad on olnud ka 50.- tükk, mingil hetkel läksid nad suvel 25.- peale sest kõik quittisid jne, siis tuli GE ja kõik muu välja.

 

Edit: ainus asi, mis free tradega muutub, on see, et palju rohkem inimesi hakkab mille müüma = konkurents = hinnad lähevad alla. Sythes ennustatakse, et hinnad lähevad/jäävad kuhugi 1$ per milli kanti, vb natuke alla, kuna Eestis on alati sellest natuke kallim olnud ja coincidentally euro ongi dollarist natuke kallim, oleks igati loogiline, kui 1 mil = 1 euro oleks.

 

Minu jaoks igati positiivne, tavaliselt ostan oma kasutajatele a la 10 milli et "alustada", nüüd pean siis 500 krooni asemel nagu vanasti 150 krooni välja käima : D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

On? Pole kunagi välismaalt mille ostnud aga kõigi muude asjadega on sythes ikka kõvasti odavam, selle pärast mõnel vennal ongi msni nimi "Müün runescape kasutajaid" ja personal message "Buying runescape accounts"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvata on ju, et täpselt sama asi ei tule tagasi.

Nad ikkagist natukene muudavad seda, et peatada rwt. Ma usun, et on võimalik tradida cashi ühelt kasutajalt teisele aga mitte nii kergelt nagu 3 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
15 eeku oli milli hind junki vastu, kindlasti 1 mill hakkab mingi 20-25 eeku olema.

 

Kahjuks eeke ei ole olemas enam uuest aastast, seega pole selles suhtes eriti mõtet arutada : D

 

Rooster: http://www.runescape.com/wilderness

* - Unrestricted Free Trade between players

* - Unlimited staking in the Duel Arena

* - The Grand Exchange would remain, but with the lower and upper price limits removed

* - Party Room drop restrictions removed

* - Item Lending still available

* - Assist System still available

* - LootShare and CoinShare still available

 

Ma ei tea mis "Unrestricted Free Trade" juures on, mis sulle arusaamatuks jääb

 

Loomulikult hakkavad nad RWT eest jälle banima, mu main on ka kunagi bani saanud millide ostmise eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui ma ntx annan sõbrale mingi asja tasuta, on võimalik, et saan rwt eest banni?

 

Ühe/paar korda annad siis ei saa. See ongi free trade point, et saaks sõpru aidata ja merchanti elavdamine.

Milli hinnad pigem jäävad enamvähem samasse kanti kus nad on. Sellised pured on ka juba leiva hinnaga millest vanasti unistada võis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun, et alguses on millide hinnad 0.50€ juures, vb isegi vähem. Kuu möödudes or so asi normaliseerub ning hinnad võivad jääda ~1€ juurde per M. Aga see on minu kaks senti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui läbi mitme kasutaja raha kanda, siis on väiksem vöimalus banni saada?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

100% kindel et tuleb tagasi.

Isegi admin kirjutas et tema on poolt et wild tuuakse tagasi ja trade & duel limit võetakse maha.

Kokku lugenud 7x mode vote " JAH " ja 1x admin vote "JAH"

Suht positiivne shit, et tagasi tuleb ju.

Ja pakun ka sellele et ruun saab 10 aastaseks nad võtavad kõik tagasi kindlasti =)

Loodame kõike paremat (Y)(Y)(Y)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.