Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hispaania tripi blogi.

Soovitatud postitused

VIP
fucking homos just got pwned

 

Päris hea omang oli jah

 

sarkasm


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahepeal saab raha otsa ja siis järsku on raha jälle sitta kanti.

 

Eee kust need tüübid raha saavad kui ostavad kõike aga tööd ei tee ja rahad otsas?

 

Nagu ennem lugesid, siis tuttavad / sõbrad aitavad ka Eestis neid rahadega ja värki.

 

Ei saa aru, kõik ärrituvad vms sellise asja pärast?Isegi kui ajavad paska, who cares? Rahunege maha, ehk aitab ''000mfgfgfgff, pppppwned pl0ks'' postitustest ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iga järgnev offtopic saab kenasti warnitud + 24h bani niiet watch out.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oleme riias:) tulime mingi tunnike tagasi lennult 22:15 läheb buss tartu:)...Trip läbi ja nendele kes pilte nõudsid oleks võinud juba aru saada kunagi kirjutasin ka , et meil pole fotokat. Ja kõigile neile kes arvavad , et asi fake siis mul tegelikult väga suva , sest mina tean ju mis tegelikult oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga ränk blogi oli ikka küll...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis sellest kolmest kuust siis sai?

 

tööd ei oleks saanud enne 10nendat jaanuari. Mõte oli suvel usasse minna eks vaatab kas sinna ka jõuame ja kas läheb paremini. Hispaanias see ka halb keegi inglise k ei mõista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuradi haiged inimesed 1päevga tagasi 4päev elasime lennujaamas tulime lennukiga riiga ja sealt bussiga tartu lugege eelnevat. ja mul ausalt pohhuj kas te arvate ,et fake või mitte mina ja sõber teame mis päriselt oli teie kes kõik arvate , et fake lööge pihku enda kadeda meelepeale ja ärke uskuge weedi juttu vb tundub , et ülepakutud aga seda ma ei kirjutanud teiepärast vahvelased vb mõnepärast arvake , et fake vägasuva mina käisin olin ja mina tean seda...pohh , et ma segi praegu ja see pole minuasi , et teile ei pakuta weedi niimodi vapsjee eestist võib ka leid weedi ja see rekkajuht sõitis hollandivahet ka. AGA MINA TEAN MIS PÄRISELT OLI NII ,ET USKUGE OR NOT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuradi haiged inimesed 1päevga tagasi 4päev elasime lennujaamas tulime lennukiga riiga ja sealt bussiga tartu lugege eelnevat. ja mul ausalt pohhuj kas te arvate ,et fake või mitte mina ja sõber teame mis päriselt oli teie kes kõik arvate , et fake lööge pihku enda kadeda meelepeale ja ärke uskuge weedi juttu vb tundub , et ülepakutud aga seda ma ei kirjutanud teiepärast vahvelased vb mõnepärast arvake , et fake vägasuva mina käisin olin ja mina tean seda...pohh , et ma segi praegu ja see pole minuasi , et teile ei pakuta weedi niimodi vapsjee eestist võib ka leid weedi ja see rekkajuht sõitis hollandivahet ka. AGA MINA TEAN MIS PÄRISELT OLI NII ,ET USKUGE OR NOT.

 

minu isa on jumal USKUGE VÕI MITTE, mina olen teavas käinud mul poh mis arvate ei koti


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.