Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

GameHost.ee otsib SA-MP kliente.

 

Kes on huvitatud 50 sloti - 7,00€/kuu?

Kui soovite rohkem slote, võtke ühendust.

 

email: servers@gamehost.ee

steam: http://steamcommunity.com/id/saitan4eg


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

CsVps.eu serverite tellimusi saab nüüd teha kiirelt ja mugavalt koduleheküljelt http://csvps.eu/home/main.php?leht=tellimine .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kood ei paku enam mänguservereid..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmm väga lahjaks on jäänud see host siin, 2 kohta kust tellida ainult :D Alienservers pidi ka ära lõpetama ?

 

Jep, ning suurte kommuunidega ei lähe ju CsVPsi peale, mitte, et nad pahad oleksid, aga nad pole firma ning ei ole nii usaldusväärsed isikud..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jep, ning suurte kommuunidega ei lähe ju CsVPsi peale, mitte, et nad pahad oleksid, aga nad pole firma ning ei ole nii usaldusväärsed isikud..

Mitu aastat tegevust tekitab sul usaldusväärsuse , kas 1 ei piisa ?:)

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gamehost.ee annab ka vist välja sa-mp servereid?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, ning suurte kommuunidega ei lähe ju CsVPsi peale, mitte, et nad pahad oleksid, aga nad pole firma ning ei ole nii usaldusväärsed isikud..

 

Pigem tellida Torqhostist VPS (Level 1++/Level 2++), siis on odavam kui CsVps. (Saad panna slotte niipalju, kui resursse jagub.)

 

@Squekky, ...

14:11] Kas gamehostist saab rentida SAMP serverit?[14:13] eip

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siiani pakume SAMP mänguservereid , tellimusi on võimalik esitada ikka vanaviisi : http://csvps.eu/home/main.php?leht=tellimine


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Võin välja rentida 100 slotise servu 5€ eest. Kaasa saab dedicated IP ja paneeli, kus saab teha start/stop/restart serverile. Atm hostin nebulose sa-mpi servut ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rendin välja paar sa-mp servut, servul kaasas mysql, ftp, paneel [stop/start/restart/ftp paroolimuutus/mysql paroolimuutus/paneeli paroolimuutus]

 

NB! Mysqlisse pääsemiseks peab kasutama programmi "Mysql Workbench", turvalisuse tagamiseks !; )

Kellel soovi siis stennu127@live.com msnis!

Muudetud liikme AMG'i poolt

Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli cemtyga niuke lugu, olin seal vaevalt 1 kuu, siis teise kuu ajal, kohe oli mingi niiöelda "error" süsteemis. Siis ma olin nagu mis mõttes, kõik töötab ilusti. Ning laksu pealt sulgesid minu SA:MP mänguserveri. Teiste hostidega pole kunagi niukest probleemi. Täielik lont see Rando.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rendin välja paar sa-mp servut, servul kaasas mysql, ftp, paneel [stop/start/restart/ftp paroolimuutus/mysql paroolimuutus/paneeli paroolimuutus]

 

NB! Mysqlisse pääsemiseks peab kasutama programmi "Mysql Workbench", turvalisuse tagamiseks !; )

Kellel soovi siis stennu127@live.com msnis!

 

Hostin 5eur=50slot, samuti ka nüüd võimalik mysqlisse pääseda phpmyadminis.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lisatud üks host juurde.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti enam Eestis normaalseid hoste ei ole? Oleks vaja normaalse op süsteemiga serverit, nt Linux CentOS, Ubuntu, või siis Windows. Linux Debian ei sobi kohe kindlasti, kuna praegu on serveril Debian ja koguaeg crashib. Windowsi või CentOS-ga sellist jama ei olnud, Ubuntut ei ole proovinud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti enam Eestis normaalseid hoste ei ole? Oleks vaja normaalse op süsteemiga serverit, nt Linux CentOS, Ubuntu, või siis Windows. Linux Debian ei sobi kohe kindlasti, kuna praegu on serveril Debian ja koguaeg crashib. Windowsi või CentOS-ga sellist jama ei olnud, Ubuntut ei ole proovinud.

 

Võid vaadata seda teemat: http://vahvel.net/showthread.php?152607-%BB%BB-Lionhost-SA-MP-Hosting-%AB%AB


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas serveri pingiga lood on, kui serverid pidavat asuma füüsiliselt Prantsusmaal nagu hostija väidab.

Test serverit on?

See et sul Debiani peal crashib on su enda viga ilmselt või kes sulle hostib pole korralikult seda teinud, ma rendin praegu välja 5 korralikku servut, mis pole siianii mitte kordagi crashinud.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina Soovitan Sevengaming.eu .

Olen olnud Klient 1.septembrist ja mitte ühtegi probleemi ega muret ei ole .

See ka üks soodsaimaid Hoste . Laggi pole .

Eelmine host (csvps) , oli puhta laggine , pluginaid kasutada ei saanud .

Aga soovitan jah Sevengaming.eu -d


6077139458.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita ise ka Cemty-t, tellisin kunagi veebiserveri paketi ja lambist võeti mul see käest, raha ka ei tagastatud, see Cemty Owner on ka mingi kahtlane, ei soovita. Ise annan ka rendile mänguservereid, kuulsin,et Torq on tõsiselt peast põrunud ja ta ei luba isegi VPSidele peale mänguservereid installida, uus reegel alates 1.jaanuarist peaks olema, kohe võetakse Torqi poolt mul ka vist ära, suht närvi ajab, nahui milleks ta üldse seda hosti siis hoiab, 75% inimestest kasutavad VPSi mänguserverite peale panemiseks, mitte mingiks muuks tööks, ma ei saa sellest vennast aru, pidi kohe VPSi sulgema kellel mänguserverid peal!

Muidu hetkel veel http://www.s-gaming.eu annan ka mõne serveri, täpsem inf on seal, ilmselt vahetan hosti ja IP-d vahetuvad, muidu annan rendile edasi, aga keegi oskaks soovitada TORQ asemel HOSTI?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.