Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Minu kliendid on eranditult kõik rahul.

 

As always, Taavi :P


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JRISETH , ära pane pahaks , et kirjutan siia väikse promoteksti kuna ei tasu veel iseseisvat teemat teha , sest tegu on ühekordse pakkumisega :

 

 

 

CsVps.eu annab tasuta kuuks välja asjalikumale / kiiremale soovijale SA:MP serveri 50 slotiga .

Serveri soovijal palume täita meie kodulehel kontaktivorm: http://csvps.eu/home/main.php?leht=kontakt ning kirjeldada seal oma kogemustest eelnevalt SA:MP serveritega ja miks sina peaksid saama SA:MP serveri .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Vb vale teema, aga äkki keegi oskab öelda, miks mul enamustes servudes mäng kinni jookseb? Just enne mehikese valmisit. Vahel saab task manageriga mängu kinni panna vahel peab koguni resa tegema. Sampi versioon on 0.3d.

 

Väga-väga mööda panid ikka teemaga kuhu sellist asja postitada.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

JRISETH

Oleks tore , kui lisaksid . Saime SAMP serveri testid tehtud...

 

CsVps.eu - MSN / Email: csvps@email.ee

 

50 sloti - 6€ /kuu

100 sloti - 10€ /kuu

150 sloti - 13€ /kuu

200 sloti - 15€ /kuu

 

 

Lisainfo : MySql andmebaas tasuta, halduspaneel [FTP, Start/Stop/Restart]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ootan uusi serveri tellijaid. 7€ = 50 slot

 

kaks päris suurt serverit tellivad minult ja on rahul.

 

?q=279&s=s&bg1=eb8506&bg2=fca83a&t=000&gl=fff&b=000&gbg=000

 

?q=192&s=s&bg1=eb8506&bg2=fca83a&t=000&gl=fff&b=000&gbg=000


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JRISETH

Oleks tore , kui lisaksid . Saime SAMP serveri testid tehtud...

 

CsVps.eu - MSN / Email: csvps@email.ee

 

50 sloti - 6€ /kuu

100 sloti - 10€ /kuu

150 sloti - 13€ /kuu

200 sloti - 15€ /kuu

 

 

Lisainfo : MySql andmebaas tasuta, halduspaneel [FTP, Start/Stop/Restart]

JRISETH ehk on viitsimist ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samp serverid on tegelikult väga probleemsed. Counter-Strike on kergem jälgida ja piirata.

Näiteks kui samp vigane skript on siis juhtub nii..

 

Problemaatiline on tegelikult ainult skripti sisu ja seal ei ole vigasid vaid on halvasti optimiseeritud kood (ilmselt paljudel ka OnPlayerUpdate callback, mis uuendab ennast iga sekundi tagant - kutsutakse esile igale mängijale (näiteks mõni tarkpea salvestab sellega andmeid))


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
JRISETH ehk on viitsimist ;)

 

Olemas


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jriseth, võid meid pakkujate nimekirjast eemaldada. Lõpetasime mänguserveriteenuse pakkumise. Tänud.

 

Mis põhjusel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jriseth, võid meid pakkujate nimekirjast eemaldada. Lõpetasime mänguserveriteenuse pakkumise. Tänud.

 

Kahju, eemaldatud.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

DeepSquare hosting lisada palun..

50slot on 5€ ,

100slot on 9€

150slot on 14€

Tasuta kaasa MYSQL databaas.

kodulehte hetkel ei ole ,tellimiseks ühendust võtta deepsquare@eolithic.eu (MSN)

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
DUST2 HOSTING

SAMP SERVERID 0.08€/slot

Miinimum slotide arv: 50

Maksimum slotide arv: 300

Koduleht: http://46.22.208.199/

Msn: dust2publik@hotmail.com

 

PnPservers rendib ka Samp servereid. Palun lisada teda ka

50 slotti 4.00€

100 slotti 8.00€

150 slotti 12.00€

Tasuta MYSQL Databaas ja aladomeen nimi.pnpservers.eu

Koduleht on teil veel tegemisel tellimine toimub läbi msni.

Pnpservers.eu

 

Kodulehed alla igasuguse normi.. selliseid küll ei lisa.. pealegi esimesel pole domeenigi. Nii see siiski ei käi poisid.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need VPS teenusepakkujad tuleks eemaldada. See pole mingi teenus. Solgitakse turgu vaid. Minge pakkuge või 0.01 senti slot.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need VPS teenusepakkujad tuleks eemaldada. See pole mingi teenus. Solgitakse turgu vaid. Minge pakkuge või 0.01 senti slot.

 

Teenusepakkuja on teenusepakkuja, vahet pole kas vps või serveris!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teenusepakkuja on teenusepakkuja, vahet pole kas vps või serveris!

 

Vahe on suur. Peamine point on see, et see solgib turgu. Kuna nendes ei saa mitte kunagi kindel olla, ei supporti ega muu, kuna 99% pole aimugi mis nad teevad täpsemalt. Käivad minu käest msnis küsimas kuidas piirata kasutajaid ftps ja muid selliseid asju miks peaks olema ammu selged ennem mingit teenuse pakkumist. Viiest pakkujast neli on mu käest küsinud elementaarset abi. Peaks ikka natuke endalegi asja ju selgeks tegema ennem kui miskit korraldad.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vahe on suur. Peamine point on see, et see solgib turgu. Kuna nendes ei saa mitte kunagi kindel olla, ei supporti ega muu, kuna 99% pole aimugi mis nad teevad täpsemalt. Käivad minu käest msnis küsimas kuidas piirata kasutajaid ftps ja muid selliseid asju miks peaks olema ammu selged ennem mingit teenuse pakkumist. Viiest pakkujast neli on mu käest küsinud elementaarset abi. Peaks ikka natuke endalegi asja ju selgeks tegema ennem kui miskit korraldad.

 

Siis kui hakkama ei saa pole jh mõtet aga mina arvan et kes hakkama saab võib teenust pakkuda ning siin nimekirjas olla!

 

Mingid 12-13 aastased ei saa jh hostimisega hakkama seega pole mõtet neile üldse praegu üritadagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahe on suur. Peamine point on see, et see solgib turgu. Kuna nendes ei saa mitte kunagi kindel olla, ei supporti ega muu, kuna 99% pole aimugi mis nad teevad täpsemalt. Käivad minu käest msnis küsimas kuidas piirata kasutajaid ftps ja muid selliseid asju miks peaks olema ammu selged ennem mingit teenuse pakkumist. Viiest pakkujast neli on mu käest küsinud elementaarset abi. Peaks ikka natuke endalegi asja ju selgeks tegema ennem kui miskit korraldad.

 

pole kordagi sinu käest abi küsinud.


cjmowkwcd8kvpk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis kui hakkama ei saa pole jh mõtet aga mina arvan et kes hakkama saab võib teenust pakkuda ning siin nimekirjas olla!

 

Mingid 12-13 aastased ei saa jh hostimisega hakkama seega pole mõtet neile üldse praegu üritadagi..

 

Ise olen hostinud CS serverit mingi 12 aastaselt ja muide oli server mul full. Oleks olnud rohkem raha ja teisi kes mind aitaks siis oleks vist hetkel eesti üks top servereid. Surf server oli ja ca 5 päevaga sai mingi 14 slotti täis kui ma ei eksi ja jäi ka täis (mingi 10 kanti koguaeg sees). Hea pela oli. Lihtsalt nad on ära hellitatud ja ei viitsi tegeleda sellise asjaga ja lihtsalt küsivad kõige lihtsamat asja esimeselt kes ette juhtub mida saaks ka peale 10 sec googledamist kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.