Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Metal,Punk,Alternative Rock.

Soovitatud postitused

Lemmik Zanr:

Lemmikud bändid:

Lemmikud laulud:

Lisainfo:

 

 

Tekkis huvi kas siin foorumis rocki austajaid ka on? Ise igastahes armastan rocki ning see on ka ainuke muusika stiil mida kuulan. Arvutid,telefonid kõik seda täis ja õnnelik.

 

Zanr: Punk,Alternative Rock.

Lemmikud bändid: Bullet for my valentine, A day to remember, Rise against, Crash, Escape the fate, Dragonforce, Firewind, Guns N roses.

Lemmikud laulud: Toby mac - Ignition

 

A day to remember - Better off this way http://www.youtube.com/watch?v=NlPvAelbsSs

 

Bullet for my valentine - All These Things I Hate (Revolve Around Me) http://www.youtube.com/watch?v=DlxBDI1Otdc

Escape the fate - The flood

 

Lisainfo: Ise ei mängi ühtegi pilli aga vot meeldib muusika jubedalt. Kahetsen siiamaani et ei saanud metallica kontserdile kuigi eriti metallicat ei kuulagi, aga lihtsalt kõva elamus ja muusika stiil.

 

THIS IS NOT A THREAD FOR TROLLS.

 

Lisage videosi ka, et leiaks uusi laule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lemmik stiilideks on ka alt rock, punk, emo jne.

Bändidest lemmikud oleks: bullet for my valentine, 30 sec to mars, celldwellers, P.O.D, Rise against, Avril lavigne, Kerli, Paramore jne.

 

Samas kuulan ka natuke sellist poppi, nagu lady gaga (mingi 1-2 laulu) jne, aga rock on põhiline

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lemmik Zanr: Deathcore, Post-Hardcore, Metalcore, Punk-Rock, Pop-Punk, Rock.(midagi on kindlasti veel, aga hetkel ei tule ette.)

Lemmikud bändid:BlessTheFall, Escape The Fate, Bring Me The Horizon, Bedwetters, Paramore, Avril Lavigne, Rise Against, The Legion Of Doom jnejnejne ei viitsi tervet muusikakogu ette lugeda.

Lemmikud laulud: Kõik eelnevalt välja toodud bandide laulud.

Lisainfo:Ainult Rokkmuusika peal. Oman bandi ka . :) [Olen Vocal] - stiil metalcore

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise kuulan nu metalit ehk korni kõige paremad laulud:falling away from me,make me bad ja right now(video suht rets:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Steel Panther - Asian Hooker

Steel Panther - Community Property

Steel Panther - Party all day

väga ägedad


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kiidan teemat taevani! Metal mõjub väga mu kehale ja hingele. :D

 

Žanritest meeldivad enam power ja heavy metal. Üha rohkem on hinge läinud ballaadi-laadsed lood.

 

Lemmikbänd on Rootsi power-metali bänd Sabaton, keda sai ka novembris kaemas käidud. Üks unistusi täitus tol õhtul ja see kontsert jääb eluks ajaks meelde. Üksikasju võin hiljem kirjeldada.

 

Kitarri mängin; akustilist vähe, kuid elektrikitarri olen juba näppinud 3+ aastat. Olen kirjutanud ka üsna mitmeid laule, kuid nende ellu viimiseks pole aega/initsiatiivi. Kindlasti üritan need laulud aga kunagi reaalseks teha, kuna ennustan üsna mitmele laulule suurt menu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sitaks hea laul ja väga kova video!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.youtube.com/watch?v=x4oJ1_sRFFc

 

Sain valmis kaheksanda loo. Sõnu pole veel peale lindistanud, kuigi need on olemas. Leidsin huvitava video, millele lugu peale panna.

 

Vabandust, et embed ei saanud panna, kuna youtube võttis tänu filmist võetud videole selle maha. Vaatamata sellele olen ma vihjanud lisainfos allikale ning sain ka kirja, et mitte midagi ei juhtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.