Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

VIP
eeskujulik täitsa toimib ju :P.

 

Eeskujulikke jagatakse siiani, nii kui keegi jääb juhtkonnale silma, arutame asjad läbi, vaatame postitused läbi jms, ning ongi autasustatud embleemiga!

Kui teil on soovitusi, kes sobiks Eeskujuliku embleemi omanikuks veel, saatke Privaatsõnum mulle :)

 

Samuti ootab Vahvel.Net veel mõistlike soovitusi alafoorumite jaotamise/uute alafoorumite ning üleüldse Vahvli arendamise soovituste kohta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eeskujulikke jagatakse siiani, nii kui keegi jääb juhtkonnale silma, arutame asjad läbi, vaatame postitused läbi jms, ning ongi autasustatud embleemiga!

Kui teil on soovitusi, kes sobiks Eeskujuliku embleemi omanikuks veel, saatke Privaatsõnum mulle :)

 

 

Samuti ootab Vahvel.Net veel mõistlike soovitusi alafoorumite jaotamise/uute alafoorumite ning üleüldse Vahvli arendamise soovituste kohta!

Mis ajast sa siin jube tegija oled? Pole ammu vahvlis aktiivne olnud seega ma ei mõista. Kõik käiks nagu läbi sinu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis ajast sa siin jube tegija oled? Pole ammu vahvlis aktiivne olnud seega ma ei mõista. Kõik käiks nagu läbi sinu

 

Jah, ma olen mingi JUBE TEGIJA, aitaksin lihtsalt asjade käiku kiirendada. Issand, kas see on siis tõesti nii halb, kui keegi mulle privaatsõnumi saadab? Irw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, ma olen mingi JUBE TEGIJA, aitaksin lihtsalt asjade käiku kiirendada. Issand, kas see on siis tõesti nii halb, kui keegi mulle privaatsõnumi saadab? Irw.

 

Ma tegelikult midagi halba ei mõelnud, lihtsalt loen erinevaid sinu postitusi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma lihtsalt ei saa aru, mis mõnel kasutaja "Chill(H)" vastu on? Paaris teemas olen näinud, kus temaga lihsalt niiöelda põkitakse. Ta on moderaator, las ta teeb oma tööd...

 

Kui rääkida sellest, mis oleks minu soovid, siis pole minul küll midagi lisada. Praegune foorumi seis on täitsa trimmis.


qpjreu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TAhaks chatboxxi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lihtsalt ei saa aru, mis mõnel kasutaja "Chill(H)" vastu on? Paaris teemas olen näinud, kus temaga lihsalt niiöelda põkitakse. Ta on moderaator, las ta teeb oma tööd...

 

Kui rääkida sellest, mis oleks minu soovid, siis pole minul küll midagi lisada. Praegune foorumi seis on täitsa trimmis.

 

Kui moderaatorit ei vihata siis ta ei tee oma tööd korralikult :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Chill on lihtsalt üks vähestest normaalsetest piffidest siinkandis, kes alles on .. Nii need asjad siin foormuis ongi .. kui sind armastatakse = sa oled ilmselgest tropp.. kui sind vihatakse = tubli kodanik :) sad but true. Mina tahaks foorumile kuradima registreerumiseks IQ testi -.- ausalt, liigapalju maune kokku kogunenud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea, kas on olemas, aga võiks tulla TWC (trade with caution) süsteem. Kõik kelle kasutajat on hackitud või kelle msn-i on hackitud peaks saama endale vastava embleemi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chatbox võiks olla küll :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks teha flash signatuure, kuid vahvlil flash v6imalust ei ole üldse v6i on disabled?


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks mingi omapärase süsteemi välja mõelda, mitte igaltpoolt kopeerida.

Äkki mingi 1o1 chat? Ntx. lähed kellegi ankeedile ja kui ta on online, saadad kutse et räägiks temaga omavahel(ei peaks msni ega midagi lisama). Ja siis automaatselt salvestuksid need tekstid ka Vahvel.net süsteemi, ss vähenevad msni pettused ka.

My point: Vahvli-sisene msn. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks mingi omapärase süsteemi välja mõelda, mitte igaltpoolt kopeerida.

Äkki mingi 1o1 chat? Ntx. lähed kellegi ankeedile ja kui ta on online, saadad kutse et räägiks temaga omavahel(ei peaks msni ega midagi lisama). Ja siis automaatselt salvestuksid need tekstid ka Vahvel.net süsteemi, ss vähenevad msni pettused ka.

My point: Vahvli-sisene msn. :)

 

Poolt igatahes.. :D


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.