Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Viimasle ajal on üldse rahvast foorumis nii vähe:S.Tahaks nagu midagi huvitavat lugeda ja rääkida aga kõik teemad on ennast nii ära ammendanud juba....

 

Just! Miks inimesi on vähe? See on umbes sama, et miks inimesed kolivad. Kolivad, sest nad tüdinevad ära. Uus koht on huvitavam ja põnevam. Samamoodi on foorumis. Uus foorum on palju huvitavam ja haaravam. Oleks viimane aeg foorumi mööblit liigutada, kuulsin, et uus stiil on tulemas. Ega see palju põnevust ei lisa, aga midagigi. Ma ei ütle, et see foorum on jama ja halb, ega ka, et foorum milleski süüdi on, aga siin on kuidagi väga igav, võrreldes varasema ajaga.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuleb oodata talve:D.Siis inimesed käivad vähem õues ja pasundavad rohkem foorumis.Ma ei ole viitsinud ennast teistesse foorumitesse sättida.******is olen ka 2006.aastast vist liige aga see jäi ka viimaseks korraks vist kui seal sees käsisin.Emaile saadavad siiamaani.Vahvel võiks rohkem reklaamida ennast.Peaks ise orgunnima mingi suure plakkati Tallinnase kuskile teeäärde:D.Ega see essugi ei maksa ka ju teglelt:D.Peab vist ise foorumi põnevamaks tegema siis.No vaatad praegu avalehele ja näed seal teemasid, kus viimati vastatud mingi paar päeva tagasi jne...Kahju küll...Jõusaalis alateemas ka kõik jutud juba räägitud ja nüüd loe ainult neid igavaid kavasid seal...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tuleb oodata talve:D.Siis inimesed käivad vähem õues ja pasudavad rohkem foorumis.Ma ei ole viitsinud ennast teistesse foorumitesse sättida.******is olen ka 2006.aastast vist liige aga see jäi ka viimaseks korraks vist kui seal sees käsisin.Emaile saadavad siiamaani.Vahvel võiks rohkem reklaamida ennast.Peaks ise orgunnima mingi suure plakkati Tallinnase kuskile teeäärde:D.Ega see essugi ei maksa ka ju teglelt:D.Peab vist ise foorumi põnevamaks tegema siis.No vaatad praegu avalehele ja näed seal teemasid kust viimati vastatud mingi paar päeva tagasi jne...Kahju küll...

 

Vihmastel ilmadel ei viitsi keegi nii heameelega väljas käia. Mis talve me ikka ootame. Inimesed nagu nii ka ju on arvutis mingi 2-3'ni ja siis mõtlevad välja mineku peale. Või noh mul on nii, et päeval välja, öösel koju. Ma saaks kindlasti väga palju inimesi siia foorumisse kutsuda, aga ma miski pärast ei taha. Siis on kuidagi teine asi, teine mina, ei oska täpselt seletada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei ole ka mitte ühtegi sõpra siia ise kutsunud.Piisab, et saavad facebookis lugeda ja näha minu tegemisi, aga foorum ei ole sellejaoks.Mingid teemad võiks juhtkond juurde teha, aga ei kujuta ette mida praegu.Liikmeid oleks ka kõvasti juurde vaja.Uued inimesed ei too endaga alati mitte ainult halba kaasa.Ma ei tea, tehku kasvõi teema kus saavad ainult annetajad ja vanemad liikmed omavahel rääkida.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtsime DoCki ideed kuulda ja alates tänasest on Meedia -> eraldi alafoorumitena Muusika ja Filmikunst. Hetkel toimub üle kolimine meedia alafoorumist nendesse kahte alafoorumisse.

Selle spordi "Bmxi" kohapealt, palju neid Bmx teemasid ikka siin foorumis on? Bmx-ist saab hetkel ka lihtsalt Sport alafoorumis rääkida, kui koguneb rohkem Bmx või mingi muu spordi teemasid, eks saab ka siis tehtud eraldi alafoorumid neile!

Ootame siiani teie ideid ja üritame kiirelt need ka juhtkonnas läbi viia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjutasid mu nime valesti, aga ausalt öeldes ma olin väga üllatunud, et seda ideed tõsiselt võeti ning nii kiirelt ära tehti. Väga rahul. :)

 

Vahendaja teemad võiksite sealt peidust välja tuua. Vahendajad ei MM'i ainult Runescape teemalisi asju. Ennegi jutuks tulnud, aga seda on lihtsalt ignoreeritud. Kas poleks mitte parem, kui uued liikmed ei peaks otsima hakkama Vahendaja teemat?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline värk võiks ka olla, et kui keegi sinu juttu tsiteerib siis tuleb nagu mingi teade või midagi.Tihtipeale on nii, et keegi on minu juttu tsiteerinud ja siis avastad alles mingi nädal aega hiljem, et ahh see tüüp vastas midagi mulle või hakkas vaidlema minuga.Ma ei tea, kas saite mu mõtest aru ja kas see üldse teostatav on.

 

Ja siis http://www.vahvel.net/showthread.php?73035-Vahvel-fb-mod.

ja veel http://www.vahvel.net/showthread.php?51209-Asjalikumad-postid

 

Mõlemaid saaks täiendada ka nii, et need ka reaalselt kuidagi töötaksid.Kuidas?Seda me veel muidugi ei tea, aga arvan, et need oleks väärt suuremat arutamist.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida see fb mod tooks head, mitte midagi....


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida see fb mod tooks head, mitte midagi....

Äkki toob mõne liikme juurde?Ja kui kohe ei toogi siis halba ta ei tee ikka ju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõni liige!?!?

Ilma selleta registreerib ka päevas juba liikmeid, mina olen erapooletu.... Ei saa aru miks seda vaja siia on.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõni liige!?!?

Ilma selleta registreerib ka päevas juba liikmeid, mina olen erapooletu.... Ei saa aru miks seda vaja siia on.

Ja siis tuleb ilma selleta registreeruvatele liikmetele ka juurde see mõni, kes fb tuleks.Nüüd oled juba erapooletu?Midagi on vaja siin uuendada ju.Foorumis on nii vähe aktiivseid kasutajaid ja uuendusi lihtsalt on vaja.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on mitu embleemi mõtet:

Usaldusväärne - 40+ Positiivset tehingut.

Õpetaja - Teinud vähemalt 5 kuulsat ja tähtsat õpetust.

Ning ka üks suurem süsteem:

Kriitik - Annavad õpetustele jms. 5 palli süsteemis hinde, ja siis väljast, teemade listist ning teema sees näitab, mis on teema hinne.

Tuntud liige - Liige olnud vähemalt 1 aasta ning 1k+ poste (ei tea kas on see äkki?) :D

 

BTW. ei pea väga tõsiselt võtma seda, veits joogise peaga kirjutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kRuzz Õpetaja on olemas.

Selle nimeks siin foorumis on aktivist : )

 

Usaldusväärne võiks olla 100pluss tehingut nt :)

 

---------- Post added 20-07-11 at 00:31 ----------

 

kRuzz Õpetaja on olemas.

Selle nimeks siin foorumis on aktivist : )

 

Usaldusväärne võiks olla 100pluss tehingut nt :)

Kriitiku oma on hea mõte :) aga peaks ikka head kriitikud olema.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aktivisti kohta ma teadsin, aga ma mõtlesin et Õpetaja võiks eraldi olla, sest aktivistiks saad juba 5 nsm tuntud teemaga ka :)

Kriitikute oma on vist veits raske teostada, aga ega sinna igast lampe vante ka ei võeta, samamoodi nagu moderaatoriteks, ainult head ja korralikud saavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuntud liikme embleem, ja uus kujundus.

 

Ja siis tuleb ilma selleta registreeruvatele liikmetele ka juurde see mõni, kes fb tuleks.Nüüd oled juba erapooletu?Midagi on vaja siin uuendada ju.Foorumis on nii vähe aktiivseid kasutajaid ja uuendusi lihtsalt on vaja.

 

Aktiivseid kasutajaid 1,660 see on vähe sinujaoks??? Igati korralik number ju.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1,660 aktiivset liiget ei näita välja kuna vähesed ju postitavad imo.

uus kujundus võiks tõesti tulla:)

Ja usaldusväärne võiks olla tuntud liige ja vähemalt mingi aeg olnud siis foorumis(paar aastat) ja on tehinguid kah natukene


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks ka selle poolt, et tuntud liige ja veel see eeskujuliku jagamine uuesti.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks jagamine on minu teada olnud ju?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.