Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

VIP

4 mode vähemalt juurde ,et oleks peaaegu alati keegi sees,kes banniks neid trolle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sooviksin vahvli juhtkonna poolt, et nad kirjutaksid kirja nendele lapsevanematele, kelle lapsed seda foorumit reostavad ja kui see ka neid vait ei pane siis ma ei tea mida teha:(


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvel.Neti juhtkond ootab veel teiepoolseid pakkumisi!

 

Mis on kindlasti tulekul, muidugi täiendavat informatsiooni anda ei saa.

  • Uus kujundus[/*:m:2gs68x75]
  • Alafoorumite uuendamine[/*:m:2gs68x75]

 

Ootame teie pakkumisi siia teemasse või saatke mulle Privaatsõnum ning kui idee on hea, võtan teema juhtkonnas päevakorda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pakuks välja annetaja süsteemi muutmist. Peaks olema erinevad embleemid vastavalt summale, mis oled annetanud. Isiklikult plaanis annetada, kuna olen Vahvli kaudu korraliku summa juba teeninud ning oleks aeg midagi tagasi anda. Sooviks lihtsalt, et embleemilt saaks välja lugeda palju keegi on annetanud. Idee tuleb sythe-st, kus on see süsteem väga hästi arenenud.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
alafoorumid väga segaselt nüüd, ennem oli hea, kõik olid ühes kohas..

 

+1.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AASTA TIITLID :)

Nagu ennem juba olen maininud.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahaks, et Annetajad saaksid ise enda teemade pealkirju muuta.

Jaa!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See Aasta tiitlite värk tundub päris hea.Ja annetamise summast sõltuv embleem tuleks vahvlile endale ka rahaliselt kasulik.Tean, et paljud tahaksid ikka kekata oma kõige kallima embleemiga ju:D.Ja siis liitumisega võiks ka midagi ette siiski võtta.Ja tahaks, et oleks mingi selline koht kus saavad ainult olla need liikmed, kes on olnud siin foorumis näiteks vähemalt 6 kuud.Oleks hea vestelda vendadega, kes ei trolli ja värki.Viimast värki tahaks eriti veel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorum SUUREMAKS ja laiemaks. Meedia näiteks suur teema, nagu on Meelelahutus. Meedia alla, siis Muusika, Filmid ja Üldine. Just eraldi ja laiemalt. Mul lihtsalt ei ole enam kuhugi postitada. Ei ole enam teemasi sirvida. Kõik on nii vana ja igav, miski ei haara, teemad on eriti vanad. Uusi ja püsivalt põnevaid ei leidu peagu üldse.

 

Ja tahaks, et see teema ei oleks nii unustatud juhtkonna poolt.

http://www.vahvel.net/showthread.php?72797-Bmx-alafoorum-Spordi-laiendamine/page4


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorum SUUREMAKS ja laiemaks. Meedia näiteks suur teema, nagu on Meelelahutus. Meedia alla, siis Muusika, Filmid ja Üldine. Just eraldi ja laiemalt. Mul lihtsalt ei ole enam kuhugi postitada. Ei ole enam teemasi sirvida. Kõik on nii vana ja igav, miski ei haara, teemad on eriti vanad. Uusi ja püsivalt põnevaid ei leidu peagu üldse.

 

Ja tahaks, et see teema ei oleks nii unustatud juhtkonna poolt.

http://www.vahvel.net/showthread.php?72797-Bmx-alafoorum-Spordi-laiendamine/page4

Viimasle ajal on üldse rahvast foorumis nii vähe:S.Tahaks nagu midagi huvitavat lugeda ja rääkida aga kõik teemad on ennast nii ära ammendanud juba....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.