Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aitame Janeku superstaariks teha! Vaadake kindlasti sisse! OoOOooOO!

Soovitatud postitused

VIP

NOTICE: Ärge hetkel hääletage! Palju hääletusi tingib selle, et vahetult enne konkurssi lõppu on raske keskmist hinnet tõsta.

 

Teatavasti sai Janek tele-voorust edasi, kuid veerandfinaali kohtumisel saatus teda ei soosinud; ta ei saanud ennast teist korda tõestadagi, kuna süsteemi dünaamika tõttu ei pidanud ta esinema, vaid vaadati ta videot ja jäeti tema talent nägemata. Needless to say, et Janek läks järgmisesse vooru, uus laul peas ning valmis olema veel tublim kui televoorus.

 

Nüüd on võimalus Janek tagasi suurde mängu viia, nimelt otse finaali. Andke oma hääled, vajutades kolme kohtuniku naerunägude peale (vasak-poolsed).

 

Mina isiklikult arvan, et Janekul on väga hea hääl, tema esitus oli super. Saladuskatte all võin öelda, et seda on märganud ka palju kompetentsemad isikud kui mina ning Janek on pälvinud üsna mitme inimese tähelepanu, kes tahavad tema talenti rahvaga jagada. Üks nendest on MART SANDER, kes pakkus Janekule esinemisvõimalust kontsertil koos kuulsustega.

 

Seega, head inimesed, keevitage nüüd sellele lingile ja hääletage!

 

Kindlasti rääkige oma sõbradele, tuttavatele ka. Kõik hääletama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Done, suht hästi ja :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toetasin ka siis Janekut :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Janekut peab toetama :) .

 

Tehtud


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

janekil palju rohkem talenti, kui mingitel luuletustelugejatel, või mingitel - temast oskan mina isegi paremini laulda, misest et pole mitu aastat muusikaga tegelenudki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lol, ma olin selle luuletuse lugejaga samas eelvoorus. :D Ta on mitmed saates läbi katsetanud oma asjadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teada asi , et Janek laulda oskab, hääletasin tema poolt.:) Loodan, et saab edasi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tohoh, ei teadnudki, et see meie Janek on. Alguses telekas nägin, tundus küll naeruväärne lugu... Loovalik oleks parem võinud olla, aga hääl on tal super! DOne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota, Janek siit foorumist keegi või? :D

Hääletatud muidu :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehtud! Teine kes minuarust väga hästi laulab on Johanna Randmann või miskit sellist oli. Lehtedel on tagapool ta aga see selleks, Janek oskab ka hästi häält teha kui vaja. Tubli!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

done.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.