Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Apple Ipod Touch 4G.

Soovitatud postitused

VIP

Tervist kallid foorumlased. Nimelt tekkis selle jubina vastu huvi ning on plaan soetada endale see.

Kuid küsimus on selline, et kas on kellelgil kogemusi sellega? On hea/halb? Miks on halb, ehk räägiksite oma kogemustest sellest, oleks suureks abiks.

 

Julla ise selline:

ipod-touch-camera-mic.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See on iPOD mitte iPHONE!

sellega ei saa helistada!

iPOD ehk MP3 mängia :D

 

Allapoole..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

Sry, selgitasin veits valesti. Plaan on proovida ka sellist helistamisappi.

// Ning videokõnesi saab näiteks täitsa teha


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa tahad seda helistamiseks? Igasuguse kõne tegemiseks sellega on sul vaja wifit.. seega suht useless. Pelgalt muusika kuulamiseks on ka selline vidin veidi mõttetu.

 

Aww deem, kui wifit vaja on siis on jama. Aga oskab keegi öelda, palju iphone 4g eesti rahas umbes maksma läheks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
facepalm.png&t=1

Spämmi mujal debiilik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no tra ma ei tea kumba sa osta tahad aga sõbral ipod 4G sitaks hea on mu arust halbu külgi ma sellel kyüll ei näe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no tra ma ei tea kumba sa osta tahad aga sõbral ipod 4G sitaks hea on mu arust halbu külgi ma sellel kyüll ei näe

 

Mõttetu jubin. Näeb välja, kui telefon. 150 appi küljes, kuid 1 oluline asi on puudu - helistamisvõimalus. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see helistamis app ei tööta euroopas, vähemalt ma proovisin mingi 4/5 erinevat, ükski ei töötanud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need klapid mis kaasa saad võib kohe prügimäele teele panna.

Ning kõik 3,5mm otsikuga kõrvaklapid sobivad sinna, ei ole mingit erilist otsikut vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tõesti wifit vaja? miks mitte lihtsalt sim kaart sisestada vms?

 

iPod on meediapleier ja sellel puudub sim kaardi pesa. Endal 4 generatsiooni touch olemas, soovitan igati. Keegi midagi seoses sellega teada tahab siis võin proovida ka vastata.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(eriti ei lugenud eest poolt)

Soovitan minu arust väga hea asi! väga hea kaamera on kui igav siis saab mängida. Ma ei tea kas sellest juba kirjutas keegi aga ipod 4g-l on peal Facetime millega saab tasuta teha videokõnet teisele ipodile või iphonel läbi wifi/interneti. Ise räägin koguaeg sugulasega läbi ipodi kes soomes elab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.