Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bännitud liikmed ja miks

Soovitatud postitused

Vabandust kui taoline teema või sektsioon siin juba on, aga äkki oleks mõistlik kõigile hoiatuseks teha bännitud liikmete nimekiri avalikuks ja ühtlasi märkida ka põhjus, miks bänniti ja kui kauaks . Bännida saab ju mingiks ajaperioodiks või eluaegselt ( permanent ban inglise keeles) .

 

Muidu on päris kentsakas lugeda kui umbes veerand või isegi pooled suurematest postitajatest on bännitud . Kusjuures pole nagu mõtet kasutajate eest varjata, miks keegi bännitud on .

 

Loodan, et selle teema eest mina bännitud ei saa või hoiatust . Lihtsalt surfasin täna oma postkastis ja leidsin Vahvli uuesti, sest Vahvel oli mulle saatnud palju õnne sünnipäevaks teate . Kuna agu on mu ainus kasutaja ( mitte pole ma bännitud kasutajana uut teinud), siis huvitav millised argumendid võiksid olla bännitud liikmete nimekirja avalikustamise vastu .

 

Kasutajatunnus ja bännimise põhjus ei tohiks olla salajane - kellegi pärisnime või muude andmete avalikustamine võib olla ja jääda delikaatseks .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust kui taoline teema või sektsioon siin juba on, aga äkki oleks mõistlik kõigile hoiatuseks teha bännitud liikmete nimekiri avalikuks ja ühtlasi märkida ka põhjus, miks bänniti ja kui kauaks . Bännida saab ju mingiks ajaperioodiks või eluaegselt ( permanent ban inglise keeles) .

 

Muidu on päris kentsakas lugeda kui umbes veerand või isegi pooled suurematest postitajatest on bännitud . Kusjuures pole nagu mõtet kasutajate eest varjata, miks keegi bännitud on .

 

Loodan, et selle teema eest mina bännitud ei saa või hoiatust . Lihtsalt surfasin täna oma postkastis ja leidsin Vahvli uuesti, sest Vahvel oli mulle saatnud palju õnne sünnipäevaks teate . Kuna agu on mu ainus kasutaja ( mitte pole ma bännitud kasutajana uut teinud), siis huvitav millised argumendid võiksid olla bännitud liikmete nimekirja avalikustamise vastu .

 

Kasutajatunnus ja bännimise põhjus ei tohiks olla salajane - kellegi pärisnime või muude andmete avalikustamine võib olla ja jääda delikaatseks .

 

Mitte, et ma vastu olen aga mis sul sellest üldse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi lihtsalt selles, et kui mingi hulk inimesi on saanud eluaegse bänni, siis oleks küll vägagi huvitav teada, miks seda tehti . Nõustun mõneti sellega, et äkki mingeid väikseid karistusi poleks vaja avalikuks teha ( lihtsaid hoiatusi näiteks) . Nagu ma esimeses postis mainisin, et foorumis on sedavõrd palju bännitud tegelasi, kes on olnud suured postitajad ning äärmiselt huvitav oleks teada põhjuseid ja ka kohtumõistjaid .

 

Äkki paneb mõni moderaator või keegi kõrgem lihtsalt suvaliselt halva tuju pärast suvalistele õnnetutele bänne . Lihtsalt silma järgi vaadeldes tundub bännitud kasutajate hulk olevat kõrgem või isegi kõige suurem teiste foorumitega võrreldes, kus ma liige olen . Kui on teada bännimiste põhjused ning kohtumõistjad, siis muutuks kindlasti ka aja jooksul postituste kvaliteet .

Algselt postitas Joss12

Tra teeb nii palju topeltposte ja bänni pole saand veel? Ja Meiser sai kohe 3 päevase! Kus on ausus mehed?

Miks oli vaja sellist posti?Sina oled türa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõte sellel oleks? Perm bani saad scami või ilgema spami eest. Kes sul sellist nimekirja ikka teha viitsib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamus banne on spammi, scammi ja topelt kasutajate eest ning paljudel neist pole korralike seletusi. - Kuigi põhjus on olemas.

Seega seda nimekirja ei näe te kunagi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi lihtsalt selles, et kui mingi hulk inimesi on saanud eluaegse bänni, siis oleks küll vägagi huvitav teada, miks seda tehti . Nõustun mõneti sellega, et äkki mingeid väikseid karistusi poleks vaja avalikuks teha ( lihtsaid hoiatusi näiteks) . Nagu ma esimeses postis mainisin, et foorumis on sedavõrd palju bännitud tegelasi, kes on olnud suured postitajad ning äärmiselt huvitav oleks teada põhjuseid ja ka kohtumõistjaid .

 

Äkki paneb mõni moderaator või keegi kõrgem lihtsalt suvaliselt halva tuju pärast suvalistele õnnetutele bänne . Lihtsalt silma järgi vaadeldes tundub bännitud kasutajate hulk olevat kõrgem või isegi kõige suurem teiste foorumitega võrreldes, kus ma liige olen . Kui on teada bännimiste põhjused ning kohtumõistjad, siis muutuks kindlasti ka aja jooksul postituste kvaliteet .

 

No ega niisama ikka keegi sulle bani ei pane, parem pole vaja lihtsalt igas teemas suud avada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noh ja näete - mõtlesin veel foorumile annetada umbes 200 eeku, aga taolise ülbe suhtumisega nagu siin mõned moderaatorid on, mõtlesin ümber .

 

Kus ma seda väitsin, et mind huvitaks absoluutselt kõigi 2100 permanentse ( või lühema ajaga) bänniga liikme bännimise põhjus . Ilmselt sai keegi veidi valesti aru - pidasin silmas seda, et foorumis on kuidagi paljuvõitu suure postiloendiga liikmete arv . Kui on bännitud õiglaselt, siis ei ole ju põhjust häbeneda .

 

Olen ise ka moderaator mitmes foorumis ja isegi administreerin ühte, nii et ausalt öeldes ma tean, et taolise nimekirja koostamine pole üldse keeruline . Moderator või Administrator Control Panel ja edasi on juba lihtne .Nagu ma ka ühes eelmises postis mainisin, et piisaks ainult kasutajanimest, põhjusest miks bänniti ja bännija nimest .

 

Näiteks postituste hulk alates 100 kuni kõige suurema hulga postitustega bännituni . Uskuge mind, et taoline nimekiri mõjub vägagi positiivselt - osad foorumid teevad ka saadud hoiatused avalikuks kõigile kasutajatele, osad mitte . Samuti huvitav, kas moded kardavad mingit hirmsat kättemaksu selle eest, et nad on igavesti palju kasutajaid bänninud või milles asi .

 

Hoiatused ja bännid on sisuliselt ju sama kui mingid trahvid või kohtuotsused . Kui mingi suvaline ametnik hakkab oma õigusi kuritarvitama, siis peatatakse tema õigused trahve välja kirjutada või muid karistusi määrata . Ehk siis kui mingi mode näiteks paneb liiga suvaliselt hoiatusi ja bänne, siis avalik tähelepanu mõjuks ka moderaatori volitustega isikutele kindlasti distsiplineerivalt .

 

( Mis puudutab topeltkasutajaid, siis tuleb loomulikult arvestada kõigil ka sellega, et topeltkasutajaks saab sedasi kui ühe ja sama IP-Aadressi pealt külastab foorumit kaks või rohkem kontot . Ehk siis mitte alati pole topeltkasutaja kellegi pahatahtlik katse spämmida või skämmida, vaid lihtsalt keegi heatahtlik inimene lubas kellegil teisel oma arvutist sisse logida . Üks ja sama IP-aadress ning mitu erinevat kasutajat ( olgu või ühest perekonnast teeb mitu liiget igaüks omale eraldi konto, mida süsteem näitab ühe isiku topeltkontodena hoopis ) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Statistika koostamisel ma ei näe küll mingit mõtet - absurd!

Kui väga soovi, miks sinu hea kuulus sõber siin vahvel.net keskkonnas banni sai, saada mõnele moderaatorile PM ja me võime sind valgustada, kui oskad ilusasti küsida


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jup, kui ilusti paluksite ei jätaks ükski moderaator teile vastamata aga ei, teil on türa siin ja puts seal. Kes seda lugeda tahaks ja veel vähem vastata sooviks?

Nii kuidas küla koerale nii koer külale.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi vist üritab pugeda meil siin :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jup, kui ilusti paluksite ei jätaks ükski moderaator teile vastamata aga ei, teil on türa siin ja puts seal. Kes seda lugeda tahaks ja veel vähem vastata sooviks?

Nii kuidas küla koerale nii koer külale.

Vaevalt peale nende moderaatorite privaatsõnumeid nähes siin julgebki keegi neid saata. Saadetakse kohe perse ju.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kusjuures mina pooldaks seda teemat täielikult.. kuna ikkagi ma tahaks lihtsalt neid põhjuseid lugeda.. keda me petame.. kui sa saad banni ja sulle kirjutatakse seletusse "kõva mees"- no mis bann see on? sitt lugu et sa siis nõrgem oled võid sellest järeldada ju..

suht haiged põhjused et banni panna ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kusjuures mina pooldaks seda teemat täielikult.. kuna ikkagi ma tahaks lihtsalt neid põhjuseid lugeda.. keda me petame.. kui sa saad banni ja sulle kirjutatakse seletusse "kõva mees"- no mis bann see on? sitt lugu et sa siis nõrgem oled võid sellest järeldada ju..

suht haiged põhjused et banni panna ju

 

Mida sa ehitad, saad ise ka banni varsti nii...

 

OT: tegelt pole vajadust selle jaoks küll aga las inimene küsib kui tahab :D


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.