Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman V Martin

Kumb tuleks mode kohast eemaldada?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb tuleks mode kohast eemaldada?



Soovitatud postitused

alex teretulemast uude vahvlisse.

 

Adminni autoriteet on see mis võiks ja peaks jääma samaks, mis "minu" aegadel.

Kui keegi modedest ei tee oma tööd vastavelt ootustele, siis tuleb teha märkus või eemaldada, mitte kuradi 14 leheküljelisi stseene ja vaidlusi korraldada.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Adminni autoriteet on see mis võiks ja peaks jääma samaks, mis "minu" aegadel.

Kui keegi modedest ei tee oma tööd vastavelt ootustele, siis tuleb teha märkus või eemaldada, mitte kuradi 14 leheküljelisi stseene ja vaidlusi korraldada.

 

St seda, et Martin ei olegi veel suureks saanud. Aega läheb tal sellega natukese, anname andeks. Kuidas me saame talle andeks andmatta jätta? Vaesekene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sunparty ei ole praegu eriti aktiivne vahvliga seoses. Tal on viimane aasta gümnaasiumis ja tähtsad eksamid tulemas. Samuti on tal muid huvisi-hobisid.

Meil on ka teine administraator. Leidke ta ülesse....


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homme on hea päev meile kõigile.

 

Kas sind eemaldatakse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei musike, sina lähed. Ilmselget sa ei tea mis tegelikult toimus ja kuidas asjad on. :)

 

Oma arvamuse avaldamise eest ja küsimuse esitamise eest? Ausalt Martin, sa oled tore poiss aga igal ühel on oma hääl ja see kelle poolt/vastu mina hääletan on minu enda asi. Minu arvates on Erik tore inimene aga, kui Sina, Martin selle teema tegid siia ilma, et oleks asja privaatselt Reigo, Eriku ja kõigi teiste juhtkonna liikmete vahel korda ajanud või kuidas see teil ka ei käinud siis mulle(jällegi minu arvamus mis ei tohiks mitte, kui kedagi riivata) jätad sa küll sellise mulje, et sul oli päris tugev tähelepanu vajadus või mis. Sa teadsid, et suurem osa foorumlasi siin hääletab supermani vastu seega sai see teema siia meelega tehtud? Kes teab? Mina ei tea.

 

E:// Vb on see mingi teie kahe poolt korraldatud jama millest ma aru ei saa, kui nii siis oeh jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahel ikka satun siia foorumisse ja saab siin ikka mõned postitused ka läbi lugeda.

 

Kunagi oli Superman asjalik tegelane. Tegi asjalikke postitusi, kuid mis nüüd toimub? Loe ise ka vahel enda postitused läbi..

 

Igatahes hääletasin supermani vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hääletasin supermani vastu.

 

Kindlasti oled sa normaalne inimene aga moderaatoriks sa ei sobi. Ausalt õeldes mind sinu suhtumine ei huvita. Ütled kõik välja. Good for you,see mind ei kõiguta,aga siiski moderaatorina peaksid sa teisi inimesi aitama mitte neid lihtsalt perse saatma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sunparty ei ole praegu eriti aktiivne vahvliga seoses. Tal on viimane aasta gümnaasiumis ja tähtsad eksamid tulemas. Samuti on tal muid huvisi-hobisid.

Meil on ka teine administraator. Leidke ta ülesse....

 

Amichie või mis too nimi oligi on mitmeid kordi ebaaktiivsem kui Sunparty. Amichie näeb foorumis võib-olla kord kuus kui sedagi(vabandan kui nime valesti kirjutasin).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See teema on mingi nali ju:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andsin siis oma hääle Superkidile. Ja ma ei saa aru mis see teie perset torgib mis Martin tegi Superkidi andmetega? Jutt käib ikkagi foorumist mitte IRL. Tundub jah, et mõni 11 aastane suudab siin ka asjalikumaid postitusi teha kui Superkid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martin, sul on vist rohkem aega, kui mul... Viitsid mingid munnid ära bannida? Kui ei, siis ma teen seda koju jõudes ise:)

 

No millest me räägime...See ei ole ju isegi mitte naljakas...Moderaatori õigused tuleks küll Supermanilt ära võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui keegi veel arupole saanud, siis väike tsitaat .

 

Veel üks asi millest ma tahtsin kirjutada oli tegelikult see väike küsitlus, mis me Martiniga täna õhtul püsti seadsime...

Nimelt on see puhas ja haljas troll ja sellel polnud mitte mingit pistmist sellega, mis tegelikult meie kõigi vahel juhtkonnas toimub.

Mul on natukene kurb meel, et nii vähesed inimesed ei lasknud ennast sellest mõjutada, sest me tegime selle väikese teema rohkem testi mõttes- Me kontrollisime just Teid.

Me postitasime küsitluse, ning ma saime vastused, kuid neid vastuseid vaadates on mul veidikene kurb meel selle pärast, et te üldse julgesite Martinile hääli anda. Ma ei tea kas te andsite need hääled selle pärast, mis ma sinna teemasse kirjutasin, uskudes seda, et ta on midagi vale teinud. Või hääletasite te tema poolt, sest te ei tahtnud minu poolt hääletada? Ma ei tea neid vastuseid oma küsimustele, ning ma ei eeldagi neid saada, kuid see pani natukene mõtlema mind mõne asja üle.

Nimelt, tegelikult pole ju hääletamine kohustuslik, eks? Miks siis ikka hääletasite te just nii nagu te seda tegite?

Kas te tundsite, et kui teie ette on pandud kaks nime, siis üks peab olema õige ja üks peab olema vale? Kas, kui teie ette panna kaks õuna, kas te arvate automaatselt, et te peate sealt ühe võtma? Kas, kui teie ees on kaks tassi kohvi kas te peate kindlasti võtma ühe?

Kui ei ole soovi süüa, siis ei pea õuna ju võtma... Ning, kui te isegi mitte ei joo kohvi, siis ei pea ju üldse isegi mitte seda tassi enda ette nihutama, ega?

Kui teie ees on kaks nime, siis miks peab valima? Kas selle pärast, et teile on öeldud, et valige, või selle pärast, et te reaalselt soovitega nüüd valida kedagi?

Sellega seoses on mul jällegi oma mõte seoses viimasel ajal tekkinud rämpsuga siin foorumis.

Kas peab ütlema iga asja kohta igat asja? Kas see, kui teema on, kas see tähendab, et esimesel võimalusel peab midagi ütlema sinna, isegi siis, kui öeldu ei oma mingit tähtsust? Kas lihtsalt lugemisest ei piisa, ning kas lihtsalt analüüsivõimet ei saa kasutada selliste teemade puhul, kus tegelikult pole palju midagi lisada?

Kas see on jällegi see juhus, kui teie ees on kaks õuna?


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui keegi veel arupole saanud, siis väike tsitaat .

 

Nüüd kuis ma seda lugesin... tunnen ma end täieliku idioodina.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Martin, sul on vist rohkem aega, kui mul... Viitsid mingid munnid ära bannida? Kui ei, siis ma teen seda koju jõudes ise:)

 

Väga hea,bänni ära ennast siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.