Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman V Martin

Kumb tuleks mode kohast eemaldada?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb tuleks mode kohast eemaldada?



Soovitatud postitused

...

Seal oli kaks varjanti sõbrake. Rahu noo, ega ma ei mõelnud mitte midagi isikliku.

 

 

Ega ma ei võtnudki isiklikult , lihtsalt natukene närviajab , kui postitan ülepikaja jälle , siis kohe olen PC koguja , võibolla ma üritangi tarka mängida teiste arust , aga endaarust küll mitte . Peace man.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hääl suprawomanile


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsigi teile foorumlastele midagi öelda, eks hääletus on hääletus. Aga sellest te kallid inimesed aru ei saa, et kui superman läheb - läheb terve foorum, minusilmis on tema ainus, kes siin midagi veel kontrolli all hoiab.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsigi teile foorumlastele midagi öelda, eks hääletus on hääletus. Aga sellest te kallid inimesed aru ei saa, et kui superman läheb - läheb terve foorum, minusilmis on tema ainus, kes siin midagi veel kontrolli all hoiab.

 

Ei usu et keegi temast puudust tunneb!Mis siis kehvemaks läheb?Midagi....nii et davai tõmba tuld juba superman.

 

---------- Postitused liidetud 23:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:54 ----------

 

:D:D:d


Ei meeldi Superman?Siis ainulaadne võimalus Superman maha hääletada!!Ära lase juhust käest jobust lahti saada http://www.vahvel.net/showthread.php?61384-Superman-V-Martin/page3 :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei usu et keegi temast puudust tunneb!Mis siis kehvemaks läheb?Midagi....nii et davai tõmba tuld juba superman.

 

---------- Postitused liidetud 23:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:54 ----------

 

:D:D:d

 

Arvatavasti sa lihtsalt üks jobu kes sai temalt banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvatavasti sa lihtsalt üks jobu kes sai temalt banni.

 

Eih tema käest ei aga ns jobu....viskab üle....arvab et mingi ässboss siin:D tutkit vasja:D MARTIN häälet kah ikka,kuna superman hääletas sinu vastu...eriti kõva vend on see superman hääletab konkurendi vastu....see näitab kui nõrk ja kardab et ei saa hääli...paras si*tanikerdis see super on

 

 

PALJU HÄÄLI PEAB KOKKU SAAMA ET SUPERMAN MODES ILMAJÄÄB?


Ei meeldi Superman?Siis ainulaadne võimalus Superman maha hääletada!!Ära lase juhust käest jobust lahti saada http://www.vahvel.net/showthread.php?61384-Superman-V-Martin/page3 :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Go Superman


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

superman jätke alles martinist ei tea midagi seega minu hääl läks martinile... superman jäägu alles !!!!! kui läheb superman lähen mina ka....


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

true, kui superman läheb, on foorum surnud.

ning martin, kui sulle midagi ei meeldi, siis tõmba lihtsalt minema vahvlist, pole vaja mingit paska hakata kokku kruvima


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Superman tõesti liiga labane, ta tehti küll modeks kes hakkaks spammima, aga ta on liiale läinud.

Alguses räägiti, et Martin väänab igaasja eest banni. Ma siis hakkasin temaga mölisema meelgega, selliste pisiasjadega ja siiani kõik korras. Martin isegi tätisa norm!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas ma pean Teie kõigiga ükshaaval hüvasti jätma, või saate te ise aru, et kedagi ei koti teie attention "viimased hüvastijätu" postitused? Kui keegi jaksab ja viitsimist on, siis võiksite listi teha neist kõigist kes on lubanud minna, kui mina jään, ning ma võin nad ise ära bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.