Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tüdruk viskab kutsikad jõkke [16+]

Soovitatud postitused

Haige, annaks isegi tüdrukule sellise asja pärast kere peale, lihtsalt mingi hull tuusab endameelest, kurat viskab enda tellisega/vaiba sees jõkke..... ja filmija ka mingi idioot, et vahele ei astu.

siuke asi ikka tõesti haigem kui inimese piinamine, kuula kuda mingi koer nutab seal vahepeal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina arvan, et seksikas tüdruk on ;o

mitte küll mingi " lets date for 3 years " aga paar nädalat krutiks ära.

 

koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

 

Täielik debiilik , vabandage väga !

Olen koera kasvataja ja on kodus 5 koera ...

Selline suhtumine ajab lihtsalt närvi , kui videot nähes kõvaks läheb ja koeri tähele ei pane on esimene vihje sellest , et sa pole elu sees ühtegi naist saanud !

Iga elus olend on elamist väärt ja teise elusolendi piinamine on debiilsus !

Vabandage , kuid see ei ole normaalne!

 

Ja mõni mees arvab , et on tõeline mees kui on tundetu ja julm .

Ja kasutab sõnu nagu iga teine 12 aastane ja sõimab teisi tattiteks , õpige ära , mis asi on "EMO" ja siis räägime edasi :) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina arvan, et seksikas tüdruk on ;o

mitte küll mingi " lets date for 3 years " aga paar nädalat krutiks ära.

 

koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

 

Vaatasin seda nägu korra...ma näen vist täna õudusunenägusid..räige morda.

 

 

Kutsikatest on kahju..mõnel inimesel pole lihtsalt mõistust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina arvan, et seksikas tüdruk on ;o

mitte küll mingi " lets date for 3 years " aga paar nädalat krutiks ära.

 

koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

 

viskan sind ka jõkke ja ütlen,et poh kas üks vähem / rohkem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina arvan, et seksikas tüdruk on ;o

mitte küll mingi " lets date for 3 years " aga paar nädalat krutiks ära.

 

koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

 

Aga inimesi on ka maamunal sitaks...? Eks viskame sinu ka kaljult alla.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oeh.. tuleb tõdeda, maamunal leidub puudega inimesi. Kutsikatest on tõesti kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina arvan, et seksikas tüdruk on ;o

mitte küll mingi " lets date for 3 years " aga paar nädalat krutiks ära.

 

koertest on küll sügavalt pohhuj .. nad on lihtsalt labased penid, neid niigi maamunal sitaks .. who gives a fuck kas 10 peni rohkem / vähem ?

 

Mingi taun oled ? :O Sinusugused värdjad tuleks kuskile erikooli saata. Seal mine truki oma räämasid tont.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra jumala trukk tydruk juuu ...... Eesti maal iukka siuksed värdjad , Kes viskavad vaeseid loomi Jõkke , kuigi Koerad on ka elusolendid mis sest et, nad on loomad, sellegi poolest ei pea kutsikaid jõkke viskama .. selle tydruku taoksin ära . Koertes jumala kahju ...... juu siis Kristjanil täiesti õigus sul Tähelepanuvajadus puudus sellel tüdrukul . -- Millised elanikud ikka eesti maal on . Ma arvan et, see tüdruk kes seal videos oli see juba kinni või trahv , Heast peast viskab Kutsikaid jõkke. " Niuks " "Sulps" Niuks" Sulps" kahju hakkab kui koerad sellist häält teevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra jumala trukk tydruk juuu ...... Eesti maal iukka siuksed värdjad , Kes viskavad vaeseid loomi Jõkke , kuigi Koerad on ka elusolendid mis sest et, nad on loomad, sellegi poolest ei pea kutsikaid jõkke viskama .. selle tydruku taoksin ära . Koertes jumala kahju ...... juu siis Kristjanil täiesti õigus sul Tähelepanuvajadus puudus sellel tüdrukul . -- Millised elanikud ikka eesti maal on . Ma arvan et, see tüdruk kes seal videos oli see juba kinni või trahv , Heast peast viskab Kutsikaid jõkke. " Niuks " "Sulps" Niuks" Sulps" kahju hakkab kui koerad sellist häält teevad.

 

 

1) See pole Eestis.

2) Naisi ei lööda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean, et juba Eestis on paljudel koera ja kassipoegadel selline saatus, küll aga on väga rõve vaadata, et mingisugune tüdruk lihtsalt teeb sellist asja, kaasaarvatud see filmija kellel samuti nendest koertest arvatavasti kahju ei olnud. Kui pole koeradega midagi teha, miks siis üldse omale koer soetada kes sünnitab? Tekib küsimus kas sellistel inimestel üleüldse aru peas pole? Ise hoian pöialt, et see sama tüdruk saaks oma karistuse ja hiljem ise järele mõtleks mida ta korda saatis. Ülemaailma on levinud loomakaitsjad kes võtavad sellise asja kohe ülesse kui pisemagi vihje saavad, niiet tuleks ikka mõelda ennem kui selline asi avalikkuse ette tuua, et oled loomatapja.

 

Endal oli kunagi selline väike kutsikas, ja me andsime ta ära, ise veel uurides koera vastutjate tausta, et koera elu seal hea oleks. Rohkem ma sellest koerast kelle nimi oli muide Rambo midagi ei tea, kuid loodan, et tal on seal hea elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stenkaaa - Ennem tuleb mõelda ka mida see tüdruk teeb . Pole vaja filmida siukseid asju ja siis pärast avalikku ette tuua . Muide ma tean küll et, tüdrukuid ei lõõda aga kamoon see pole juu normaalne , et Viskab heast peast Kutsikad jõkke .

Sul siis kutsikatest Kahju pole ? Mõtle äkki oled sina kas sulle meeldib kui sind niimoodi visatakse jõkke nagu kutsikaid ? Mis vahet kas eestist või kuskil välismaal Ikka sama ja rõve tunne hakkab kui vaatad seda videot .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.