Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et naerunumber selletõttu, et 14 aastase puhul kes kaalub 70-72kg on suhteliselt ebatõenäoline 100kg tõstmine.

 

Ei tea miks see nii võimatu on?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea miks see nii võimatu on?

 

sa üldse kujutad ette, kui palju on 100kg ? ja Mis tunne on seda rinnalt ülese lükata? ja kui su kehakaal on seal 70 ringis siis 14-15 aastaselt ei ole sul väga seda vanusega tulenevat jõuda...pmst mingi hormoone, sterodie ja muud paska peaks näost sisse ajama. Mingeid kükke ja jalapressi võib tõesti vabalt 100+kg teha ...aga rinnalt ikka vähe teine asi...ja ka see pärast ma ütlesin naljanumber...sest see on ikka väga ebareaalne...aga noh kui sa tõesti suudad, siis minu siirad vabandused...Sain isegi 2p warni selle eest, et avaldasin oma arvamust, valdkonnas, millest ma ikka tean natuke rohkem, kui enamus siinsest vahvli rahvast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa üldse kujutad ette, kui palju on 100kg ? ja Mis tunne on seda rinnalt ülese lükata? ja kui su kehakaal on seal 70 ringis siis 14-15 aastaselt ei ole sul väga seda vanusega tulenevat jõuda...pmst mingi hormoone, sterodie ja muud paska peaks näost sisse ajama. Mingeid kükke ja jalapressi võib tõesti vabalt 100+kg teha ...aga rinnalt ikka vähe teine asi...ja ka see pärast ma ütlesin naljanumber...sest see on ikka väga ebareaalne...aga noh kui sa tõesti suudad, siis minu siirad vabandused...Sain isegi 2p warni selle eest, et avaldasin oma arvamust, valdkonnas, millest ma ikka tean natuke rohkem, kui enamus siinsest vahvli rahvast.

 

Ega need vahvlid muust rääkidagi mõista, kui ainult ruunskeibist.

Ego on sul hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa üldse kujutad ette, kui palju on 100kg ? ja Mis tunne on seda rinnalt ülese lükata? ja kui su kehakaal on seal 70 ringis siis 14-15 aastaselt ei ole sul väga seda vanusega tulenevat jõuda...pmst mingi hormoone, sterodie ja muud paska peaks näost sisse ajama. Mingeid kükke ja jalapressi võib tõesti vabalt 100+kg teha ...aga rinnalt ikka vähe teine asi...ja ka see pärast ma ütlesin naljanumber...sest see on ikka väga ebareaalne...aga noh kui sa tõesti suudad, siis minu siirad vabandused...Sain isegi 2p warni selle eest, et avaldasin oma arvamust, valdkonnas, millest ma ikka tean natuke rohkem, kui enamus siinsest vahvli rahvast.

 

Kuule härra.

Mis sa arvad, et Rustonia ei tea sul jõusaalist midagi? Ma tean teda IRL ning ma julgen ka vabalt väita, et ta teab ikka mida ta räägib. Ja kui sina vaevuksid teemat rohkem lugema siis see vend kellekohta sa naljanumber ütlesid siis ta kirjutas selgesti oma postituses seda, et ta kavatseb sellist raskust tulevikus suruda.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sa üldse kujutad ette, kui palju on 100kg ? ja Mis tunne on seda rinnalt ülese lükata? ja kui su kehakaal on seal 70 ringis siis 14-15 aastaselt ei ole sul väga seda vanusega tulenevat jõuda...pmst mingi hormoone, sterodie ja muud paska peaks näost sisse ajama. Mingeid kükke ja jalapressi võib tõesti vabalt 100+kg teha ...aga rinnalt ikka vähe teine asi...ja ka see pärast ma ütlesin naljanumber...sest see on ikka väga ebareaalne...aga noh kui sa tõesti suudad, siis minu siirad vabandused...Sain isegi 2p warni selle eest, et avaldasin oma arvamust, valdkonnas, millest ma ikka tean natuke rohkem, kui enamus siinsest vahvli rahvast.

 

Ja arvad et mina ei tea sellest valdkonnast midagi we?Mina selle teema üldse alustasin siin ja just sellepärast, et ma tean ka midagi sellest.Mul üks tuttav tuli 14.aastaselt jõusaali kuigi ta polnud ennem kunagi jõmmis käinud lükkas ta kohe 80kg.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja arvad et mina ei tea sellest valdkonnast midagi we?Mina selle teema üldse alustasin siin ja just sellepärast, et ma tean ka midagi sellest.Mul üks tuttav tuli 14.aastaselt jõusaali kuigi ta polnud ennem kunagi jõmmis käinud lükkas ta kohe 80kg.

 

väga palju asju saab lükata, äkki ta lükas mingit palli, mis kaalub 80kg vms ..Aga noh rinnalt igastahes surutakse...ah vahet ei ole ... :D eks ma siis katsun, mitte siis rohkem postitada. :)

Olge tublid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHAHA, 14 aastaselt, kordagi pole käinud ja 80 ! :)

Tere, ma olen george binladen


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule munn,need ei ole naiste liibuvad,need on meeste liibuvad,mine toksi oma cb 120 ja rahune maha.

Soz for offtopic.

tsau, kui need pole naiste püksid, miks sa siis endast nii välja lähed ?

kasva suureks.

 

90% foorumist on naiste liibukatega? Türa mees tõsiselt mine putsi.

 

ei ole ?

praktiliselt eesti hälvaritest pubekad kannavad kõik neidsamu pederastseid terranova wannabe teksasi ning vansi ruudulisi pusasi.

NÜÜD arvestame, et siin foorumi on healjuhul kokku 10 ? reaalselt täiskasvanud inimest, ning ülejäänud on takoised " jo viskame blondi patsi viru poole vä ? " siis jah, soz baba. eatshitanddie.

 

a muidu saali kohta niipalju, et 14 aastaselt on reaalne 100 tõugata, ei vaidle vastu AGA no anna andeks, geen peab säänemääne olema.

ja päris esimest korda mina ei hakkas 4 aastasena 80nd kilo proovima, kuna .. emme on mulle sünnist saadik õpetanud, et endast 2x suuremate asjade alla ei tasu jääda.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
väga palju asju saab lükata, äkki ta lükas mingit palli, mis kaalub 80kg vms ..Aga noh rinnalt igastahes surutakse...ah vahet ei ole ... :D eks ma siis katsun, mitte siis rohkem postitada. :)

Olge tublid.

Kui sa sellist teksti postitad, siis ära parem postita jah...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, ma tean ise tah toda tonti ju. Vennal on lihtsalt head geenid ja kuttil tuleb areng kah elu kiiresti.

 

Jah, areng võib tõesti olla. :) - aga sellega tuleb ka kaasa omad halvad küljed, suht suure tõenaosusega, tal tulevikus tekib niiöelda "arengu block" vms, nagu sportlastel on (nt Margus Hunt : surus juunioriklassis 160 kilo rinnalt, tõukas kuuli 20 meetrit ja ketast lennutas 60+ meetrit ?) kuid nüüd (vanus ~24) ei tee ta neid asju mitte üldse sama hästi. (:

 

ise surun ikka umbes 70-80 rinnalt ainult. Rebin kuskil 65 ja rinnale võtan 90.

 

Raskustõsteid max 120 kilo, rohkem peale ei pane kui pole seljatuge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jah, areng võib tõesti olla. :) - aga sellega tuleb ka kaasa omad halvad küljed, suht suure tõenaosusega, tal tulevikus tekib niiöelda "arengu block" vms, nagu sportlastel on (nt Margus Hunt : surus juunioriklassis 160 kilo rinnalt, tõukas kuuli 20 meetrit ja ketast lennutas 60+ meetrit ?) kuid nüüd (vanus ~24) ei tee ta neid asju mitte üldse sama hästi. (:

 

ise surun ikka umbes 70-80 rinnalt ainult. Rebin kuskil 65 ja rinnale võtan 90.

 

Raskustõsteid max 120 kilo, rohkem peale ei pane kui pole seljatuge.

 

Margus Hunt ei arene kettas ja kuulis sellepärast, et ta ei tegele enam nendega:P.TA nüüd ju so called Jalgpallur.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väikene bump siis ka.

 

Keegi toorest muna ka joob ja sööb toorjuustu peale trenni? Aitavad ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägin täna Ott Kiivikat suht juhuslikult :)

 

eilne trenn oli mõnus rsk.

Suvine paus tegi oma töö, aga nüüd hakkan jälle vaikselt graafikusse jõudma. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin muidu eile ka eratreeneri juurde aja kinni, et teeks mulle toitumiskava. 9. novembril on aeg aga pole veel päris kindel, et kas tahan :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nägin täna Ott Kiivikat suht juhuslikult :)

 

eilne trenn oli mõnus rsk.

Suvine paus tegi oma töö, aga nüüd hakkan jälle vaikselt graafikusse jõudma. :P

Kus sa jõuksis käid, Lool?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus sa jõuksis käid, Lool?

 

Jep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Indrek .

 

Palju kuu maksab ikka 200 ? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Indrek .

 

Palju kuu maksab ikka 200 ? :D

 

Päris odav jõusaal siis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm hind ju, käin ise jõukas, mis jääb ~230 - 480 eesti valuutas ja kuu, oleneb mis kellast käia ja kas on mingi aja kaardid või mis iganes veel.

Ise olen lasknud rinnalt 70kg, kaalun u. 75kg, 1.83 pikk. Reedel proovib 80kg. Muud polegi öelda


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ole ?

praktiliselt eesti hälvaritest pubekad kannavad kõik neidsamu pederastseid terranova wannabe teksasi ning vansi ruudulisi pusasi.

NÜÜD arvestame, et siin foorumi on healjuhul kokku 10 ? reaalselt täiskasvanud inimest, ning ülejäänud on takoised " jo viskame blondi patsi viru poole vä ? " siis jah, soz baba. eatshitanddie.

 

 

true.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui te kõik "jõmmivennad" siin asjast niipalju räägite, võiksite vähemalt rääkida tegevuste õigetest nimetustest. Lükkamine ja surumine pole sama asi, samamoodi on kükitamise ja kükiga :D

aga teemasse, Surun 72,5 , ei tule surumisel kilosi juurde :D Kükin 100ga 5seid, maksi pole proovinud. Jõutõmmet teen 130ga maksi.

ahjaa, 18 ja 80 kilo.

BTW, kunagi, kui ma veel noorem olin (15 vms) tegin veits klassikat ka, rebimine mingi 60 ja tõukamine 75 või 80.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tegin täna 4 seeriat 80kg'ga 5 korda, rinnalt surumist.

Ja muid harjutusi.

Ei jaksanud palju teha, sest ennem mängisime korvpalli, mis võttis ikka täitsa läbi.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.