Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sixpack

Soovitatud postitused

suht 170cm peab olema ja kõva lihasmass taga

 

sõber on kulturist, 190 cm pikk, 19 aastane

siiski kaalu on tal mingi 85 kg ja sõidab praegu juunioride arvestuses eesti koondise all balti matšile võistlema

 

endal on nüüdseks ainult sakupack, pole pea 2 aastat trenni teinud, varem oli korralik 6pack


rainukaszu9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Misasi see Sakulihas on ? :D

 

Pekk, kuskil maadluses öeldakse, et sakulihas on soovituslik, kõhnad ei saa hakkama, vms.

 

Endal oli sixpack, aga peale lebo laskmist kadus see ära. Kahjuks/Õnneks olen ma kerges alakaalus, nii, et tagasi tegemine ei oleks väga raske ülesanne. Siiateemasse vaadates tuli mul tuju järgi proovida see video mis ees pool postitatud, et kuu pärast annan teada kas töötas, kui just vahepeal alla ei anna.

 

Ma teen seda ,suht läbi võtab. Soovitan !

 

Arvad? :D

Mu kael on rohkem surnud, kui mu kõhulihased.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin ka vahepeal seda, mida Tannur soovitas, aga ei aitanud väga :D

Nüüd jälle lasen oldschooli vahepeal, see võtab natuke rohkem läbi, sest pole pause. Ja kael väsibki alguses ära, aga kui natuke teha, siis ei tunnegi :D

(oldschool) :D

b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hoidke käed rinna peale, mitte kaela peal, siis kaela ei tõmba ka nii valusaks

 

Ise teen ka nii. Pole mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
75kg,:D igati norm kaal, peaks saama kyll ,kui kaua teha,siis norm sixpack valma:)

 

Ma ka 75kg või veidikene rohkem, kuid rasvaprotsent on veidikene suur, et nii välja paistaksid. Muidu väikese rasva all on kõhulihased olemas küll jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ka 75kg, kuid rasvaprotsent on veidikene suur, et nii välja paistaksid. Muidu väikese rasva all on kõhulihased olemas küll jah.

 

aga kui kõhulihased pingule ajad, siis näed?

 

mul endal lõdvalt olles on kõhulihased veidi näha, aga kui pingutada, siis tuleb 6pack

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma olin 13 ma kaalusin 62 kg. Hetkel 14 ja 2 kuud vana ning kaalun 66kg. Ega see ei olene ju vanusest. Pigem rohkem ikka pikkusest.

 

Aga endal 4pack.

 

kaal küll nüüd pikkusest ei olene. ise olen mingi 176 cm (vb rohkem, vanad andmed) pikk ja kaalun 61 kg (hetke seisuga, hommikul vaatasin)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule loeb ikka küll. Kui ta oleks 150 cm pikk ja kaaluks 65 kg siis oleks seda veidi palju 13 aastase kohta. Aga kui ta on 13 ja pikkust 175 ja kaal on 65kg siis võib öelda, et see on täiesti normaalne. Kõik inimesed on erinevad. Kõigil ei hakka puberteet 14 aastaselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.