Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mobiiltelefoni valimise abi?

Küsimus

SUPERVIP

Ei ostnud toda, keegi oskab soovitada head puutetundlikku telefoni normaalse hinnaga=?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mul on kysimus, milleks sul neid koike mis seal sees vaja? minul endal on sony w200i, ning siemens c60, ma kasutan siemens c60 kuna sellel aku peab.

 

Aga miks mitte? Ise tean, mida vaja on, vms?

Ja ütleme nii, et see telefon ikkagi on üks odavamaid oma võimaluste poolest. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Usu mind, see on täielik kaka. Mul tuttav ostis hiljuti, esimesed jamad mis hakkasid olid softi kokkujooksmised. Peale seda esines veel mõningaid häireid.

Ei soovita. Osta omale Nokia või SonyEricson. Vähemalt mõlemad neist on vastupidavad ja korralikud telefonid. LG on läbi aegade pask olnud. Seda teab iga inimene kes on LG 'd korrakski elus omanud.

 

(See kõik on minu soovitus ja arvamus, kui ei sobi ja ei meeldi siis võid samahästi kui kõrvast sisse ning taaskord välja lasta)

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mina isegi ei ostaks LG'd, see pidi mingi aasta või 2ga p*rse minema, seda ütlesid vähemalt paljud sõpradest, ning vastupidavus pidi ka puuduma.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aitäh ja ma ei ostnudki, sest tagasiside on suht halb :D Otsin edasi..

 

---------- Postitused liidetud 22:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:12 ----------

 

Aga keegi oskab soovitada mõnda head puutetundlikku telefoni normaalse hinnaga=?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel
Usu mind, see on täielik kaka. Mul tuttav ostis hiljuti, esimesed jamad mis hakkasid olid softi kokkujooksmised. Peale seda esines veel mõningaid häireid.

Ei soovita. Osta omale Nokia või SonyEricson. Vähemalt mõlemad neist on vastupidavad ja korralikud telefonid. LG on läbi aegade pask olnud. Seda teab iga inimene kes on LG 'd korrakski elus omanud.

 

(See kõik on minu soovitus ja arvamus, kui ei sobi ja ei meeldi siis võid samahästi kui kõrvast sisse ning taaskord välja lasta)

Aitäh.

 

Usu mind, mul on olnud pm kõikide firmade telefonid/olen kasutanud neid. Ja soovitan kas HTC või LG

Loomulikult on HTC parem, aga HTC aint nutitelefonid :)

 

---------- Postitused liidetud 22:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:54 ----------

 

Kle vaata selle vastupidavus teste, ja räägi uuesti :)

Ise oma lg-d loopind ringi naq mai tea mida, sada korda rulaga kukkund selle peale jne, aint liiv on ekraani veits kriipind :)

Vastupidavus kindlalt parem kui mingi samsung ntx, paljudest nokiatest ka parem, arenale sa võid peale ka hüpata, see ei lülitu isegi välja, ntx nokia akud paisuvad üles nii :D (see on suht kõvv vaatepilt :D:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

 

[/color]Aga keegi oskab soovitada mõnda head puutetundlikku telefoni normaalse hinnaga=?

Teab keegi?

?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ära jumala eest LG-d osta. Vabandust sõnakasutuse pärast, aga see on puhas pask. Ise oman puutetundlikut Samsungi S5230. Päris odav oli ka. Minumeelest on täitsa viis telefon, kui välja jätta paar viga, nagu näiteks see, et telefonile tulevad kergelt kriimud ja wifi puudub, kuid saab ka osta sama versiooni telefonist koos wifiga, mis maksab paarsada krooni rohkem. (kui ma oma telefoni ostsin, siis seda wifiga mudelit polnud väljas veel). Hea on see, et aku on Samsungi kohta üllatavalt hea, ütleks et kõige parem aku, mis mul telefonidel on üldse olnud. Kui ei mängi mänge janii, vaid kasutan rääkimiseks/sõnumite saatmiseks, siis tuleb 3 nädalat sellega ilusti välja. Vahepeal mul oli laadija kadunud ja siis laadisin USB-iga(mis võttis aega mingi 10h) siis kestis aku umbes isegi kuu aega. Nendele kes ei usu mind ja hakkavad vaidlema, siis ma ei viitsi teie lolli möla kuulata ja ei viitsi teiega vaielda. Enda asi, kas usud seda või mitte. Üldsegi, miks ma peaks valetama?

Anyways, ise soovitaksin Sulle ka sama telefoni mis endalgi ja kui natuke rohkem raatsid raisata siis HTC kindlasti, näiteks Desire. Superhea telefon.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Näiteks Nokia 5530 XpressMusic, suhteliselt soodne, väga hea kõlar, Wifi, mälukaardi pesa, täpne puutetundlik ekraan, GPS. Igatahes endal olemas see telefon ja soovitan soojalt. Ahjaa ja aku peab ka päris hästi vastu.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel
Ära jumala eest LG-d osta. Vabandust sõnakasutuse pärast, aga see on puhas pask. Ise oman puutetundlikut Samsungi S5230. Päris odav oli ka. Minumeelest on täitsa viis telefon, kui välja jätta paar viga, nagu näiteks see, et telefonile tulevad kergelt kriimud ja wifi puudub, kuid saab ka osta sama versiooni telefonist koos wifiga, mis maksab paarsada krooni rohkem. (kui ma oma telefoni ostsin, siis seda wifiga mudelit polnud väljas veel). Hea on see, et aku on Samsungi kohta üllatavalt hea, ütleks et kõige parem aku, mis mul telefonidel on üldse olnud. Kui ei mängi mänge janii, vaid kasutan rääkimiseks/sõnumite saatmiseks, siis tuleb 3 nädalat sellega ilusti välja. Vahepeal mul oli laadija kadunud ja siis laadisin USB-iga(mis võttis aega mingi 10h) siis kestis aku umbes isegi kuu aega. Nendele kes ei usu mind ja hakkavad vaidlema, siis ma ei viitsi teie lolli möla kuulata ja ei viitsi teiega vaielda. Enda asi, kas usud seda või mitte. Üldsegi, miks ma peaks valetama?

Anyways, ise soovitaksin Sulle ka sama telefoni mis endalgi ja kui natuke rohkem raatsid raisata siis HTC kindlasti, näiteks Desire. Superhea telefon.

Jälle see Kaspar oma luuludega.

Ah, vahet pole, osta jh see samsung, siis saadki aru et on tark küsida nende käest kes on kasutanud mõlemat ja vaadata netist.

BTW, @kaspar: LG Cookiele tuleb vb varsti Android :) Blackhorn tegeleb sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuulsin, et mõtekas oleks telefon osta Androidiga, sest sellel palju lisasid ja asju.

Muidu vaatasin Samsung GT-S8000, aga sellel pole androidi :D

EDIT// HTC Wildfire ka suht kena :) Aga eelminekord ei saanud HTC-le pihta, keegi teab kus see väljas on, et saaks proovida?

EDIT// HTC Wildfirel eri sitt ekraan, resolutsiooni ma mõtlen...ohh, kolmas telefon juba mida vaatad, et norm ja siis avastad mingid sitad küljed :S :(


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Näiteks Nokia 5530 XpressMusic, suhteliselt soodne, väga hea kõlar, Wifi, mälukaardi pesa, täpne puutetundlik ekraan, GPS. Igatahes endal olemas see telefon ja soovitan soojalt. Ahjaa ja aku peab ka päris hästi vastu.

 

Mul on 5530, kindel, et GPS on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mul on 5530, kindel, et GPS on?

 

5530-nel gps-i kiip puudub. Arvatavasti ajas ta 5230-nega segi millel on gps olemas.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sõber ostis mul HTC desire ja kiidab seda taevani. Vaata, äkki sobib sullegi.

Ostaks küll selle, sest mu sõber kiitis ka seda tavani, aga maksab kliendile 6990.- veits kallis ikka :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Of course tahaks Iphone 4G, aga jahm...Praegu ikka Wildfires kinni.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma ei viitsi kõiki lehti läbi vaadata kuid mul on sulle 1 soovitus.

Osta endale Nokia 5800 XpressMusic. Ise olen väga rahul. Täidab kõik vajadused. Mille üle võiks nuriseda on see, et kaamera võiks parem olla kuid saab ka sellega hakkama. Väga hea on ,et telefoniga saab kohe kaasa 8 GB mälukaardi. On olemas GPS, FM, WIFI ning palju muid ja vajalikke asju. Aku võiks kauem vastu pidada, kuid oleneb täiesti mida sa teed telefoniga.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

http://www.photopoint.ee/et/toode/13806/sonim-xp3-kollane

Kui sul tüdrukute ees muusika ja puutetundliku ekraaniga ässata pole vaja siis kõlbab see kah:)

 

Aga kui eelnevat on ikka vaja teha siis noh...

http://www.photopoint.ee/et/toode/17768/htc-touch-2-hobedane


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
http://www.photopoint.ee/et/toode/13806/sonim-xp3-kollane

Kui sul tüdrukute ees muusika ja puutetundliku ekraaniga ässata pole vaja siis kõlbab see kah:)

 

Aga kui eelnevat on ikka vaja teha siis noh...

http://www.photopoint.ee/et/toode/17768/htc-touch-2-hobedane

See HTC Touch2 on sitem, kui Wildfire :S

Ostsin Wildfire-i ära, väga norm telefon esmapilgul, ülitundlik ja mõnus, netis ka väga hea käija telefoni kohta. :)(H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.