Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Justin Bieber

Soovitatud postitused

suht imelik on, aga eriti ei koti mis teeb, ei saa inimested ka aru kes teda vihkavad nii hirmsalt, elagu oma elu, ärgu surkige teise elu, suht paljud surgivad sellepärast, et on kadedad, mittemidagi muud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas tal mitte häälemurre ära ei olnud? Kuulsin ka seda, et ta tegi kõik oma laulud ümber..

Ma ei saa aru, vaatake ennem oma soengud üle, kui te teist kritiseerima hakkate.

Tal on naised, raha ja mida kõike veel tahta.

70% siit on kindlalt kadedad tema peale..

 

Ärge arvake nüüd, et ma olen mingi Bieberi fänn. Tema laulud ei istu mulle eriti : (

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jepp tal naised! Aga fakk, kui ikka raha otsas siis jääb 1, Pihu Pille :D Ei ma pole kade vms, nalja peab ka saama.

 

Entz mis su soengus siis viga on et seda sisse hõõrud ? Jooksed segavad sittumist juba (Tänapäevamood)? Ma Paljaspea, ei saa mu soungul midagi viga olla. Mõtle üle enda tekst :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas tal mitte häälemurre ära ei olnud? Kuulsin ka seda, et ta tegi kõik oma laulud ümber..

Ma ei saa aru, vaatake ennem oma soengud üle, kui te teist kritiseerima hakkate.

Tal on naised, raha ja mida kõike veel tahta.

70% siit on kindlalt kadedad tema peale..

 

Ärge arvake nüüd, et ma olen mingi Bieberi fänn. Tema laulud ei istu mulle eriti : (

 

Vaatasin oma soengu yle ja edasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
khm, ma ei hakka kommenteeriuma, kui loll sa ikka oled.

 

Kõigil on õigus enda arvamusele.. kui sulle see ei meeldi siis ole vait?

Ma nagu kirjutasin just vastupidi, et bieber ei meeldi mulle ka, aga tõin ka neutraalse arvamuse ka juurde, et kedagi maha teha tema välimuse pärast on ka veits vale, see vaid näitab kui madala hariduse inimesega on tegemist.

 

Pigem ütleks sulle seda, et sa oled mingi 13 aastane õli, kes väljas käib ainult siis, kui on vaja kooli minna ja koolist koju, et arvutisse saada ja enda runni mängida.

 

Khm, ma olen 18 aastane non-õli, kelle elu eesmärgiks pole ruunis mingi leveli 99 saamine.

Kui rääkida arvamuse avaldamisest, siis ma avaldasingi oma arvamust sinust ja Juust-in-Beaverist.Kõigil on õigus enda arvamusele.. kui sulle see ei meeldi siis ole vait? Viimane lause on otse sinult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

justin bieber is one piece of shit.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
justin bieber is one piece of shit.

 

Minu arust oled seda sina , võiksid suureks kasvada .

 

 

 

huvitav , see kes teda pudeliga pähe viskas oli tüdruk v poiss :D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see oli kommipakk tegelt vist


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust oled seda sina , võiksid suureks kasvada .

 

 

Kle tauno134, võiksid vähemalt kordki oma suu koomale hoida?

 

Btw su username järgi võib juba arvata, et oled mingi 11-13? - Niiet kui keegi peaks suureks kasvama, siis oled see sina. No offence, fatkid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kadedad homod, vähemalt tal on naisi :D

Sa mõtlesid 12 aastaseid pubekaid?? :D

 

aga cmon poiss on veel 16 ja tal on rohkem raha, kui kui siinse foorumi rahval kunagi kokku saab olema.

Nii kindlalt kohe? Tra sa mingi selgeltnägija et siin terve foorumi saatust ette tead? Tead, mine pane põlema end. :torch:

 

DeathRuner has said.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis raudselt hakkab mingit gangsta rapi tegema:P


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.