Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

EAC (easy anti cheat) vajadus ?

Soovite EAC servereid ?  

61 liiget on hääletanud

  1. 1. Soovite EAC servereid ?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tulge siia ja proovige kuidas on tabavus 80.79.115.242:27030 suureks abiks oleks


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin proovimas, kahjuks tabavust ei saanud proovida, polnud inimesi :/

 

Muidu tegin ka katse, servers.ee vs alienservers.

 

Alienserversi serveris on mul ping 30-40 (kõigub)

Servers.ee Kadrina Publicus on mul ping 30-35

 

Huvitav.. kas serveri confi viga või servers.ee lihtsalt parem? (ma ei ole mitte kummagi poolt, ära harva, et üritan halvustada sinu hosti, lihtsalt võrdlesin 2 serverit)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ühendus käib läbi sama koha kuigi erinevad firmad (nendel fiber ja mul wavecom), samas ei tea palju server.ee sys_ticrate on! Täna võivad serverid korra maas olla(15 minutit) kuna panen peale uue biossi ja läbi selle peaks saama parema ticrate!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ka oleneb kliendi interneti ühendusest, minul on Kadrina Publicus alati ~8-12 (Starmani internet). Kuna Elioni kleindid käivad läbi "välismaa", seega ping on kõrgem.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ka oleneb kliendi interneti ühendusest, minul on Kadrina Publicus alati ~8-12 (Starmani internet). Kuna Elioni kleindid käivad läbi "välismaa", seega ping on kõrgem.

 

Täitsa võimalik, ma ju ütlesin, et ma pole kummagi poolt.. ei ürita siin alieni maha teha.. lihtsalt võrdlesin kahte erinevat hosti! :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ka oleneb kliendi interneti ühendusest, minul on Kadrina Publicus alati ~8-12 (Starmani internet). Kuna Elioni kleindid käivad läbi "välismaa", seega ping on kõrgem.

 

Mul OLI ka kadrinas ping 0-15 Elioni Dtv-ga, enam ei ole. Ei tea miks.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulge siia ja proovige kuidas on tabavus 80.79.115.242:27030 suureks abiks oleks

 

 

Anna 1 cw server mulle õhtul ja hommikul ütlen kas tabab või mitte :D, pubis ei saa eriti tabavust hinnata kuna seal on mängustiil hoopis teine ja vastased ka kuna enamasti nsis on kõigil rated paigast on neid ka sittem lasta nii, et jah.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võrrelge ka minu omaga )))

188.92.161.28:27016 - CS 1.6 test non-steam by servers.ee


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Script tõesti, aga miks ta peaks seda jagama ?, teenivad niigi sittaks serveritele pakkumisega, ning kui keegi jääks EACga koodimisega vahele, siis kindlasti väheneks EAC kasutajate arv kuna rahvas arvaks, et sellega saab koodida.

 

EAC serv võiks tõesti tulla, aga serverid peavad tabama ka, ainult EACst ei piisa, et kliente saada.

 

Tegelikult kui natukene googeldada, leiad, et EAC-ile on proofid häkid täitsa müügil, 20 euro eest võid endalegi sellise soetada. Aa ja muide, see kes EAC lõi, tegi ka EAC-le häki, seega kahe otsaga bisness.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult kui natukene googeldada, leiad, et EAC-ile on proofid häkid täitsa müügil, 20 euro eest võid endalegi sellise soetada. Aa ja muide, see kes EAC lõi, tegi ka EAC-le häki, seega kahe otsaga bisness.

 

Kas sa tõesti arvad, et mingi eesti 12a koodioss hakkab maksma 20 eurot, et saaks koodida EACiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult kui natukene googeldada, leiad, et EAC-ile on proofid häkid täitsa müügil, 20 euro eest võid endalegi sellise soetada. Aa ja muide, see kes EAC lõi, tegi ka EAC-le häki, seega kahe otsaga bisness.

 

 

Ma olen ka seda juttu kuulnud, et looja tegi ka häkkid, aga ma ei usu seda.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa tõesti arvad, et mingi eesti 12a koodioss hakkab maksma 20 eurot, et saaks koodida EACiga?

 

12 aastaseid mängivad steamis vähe ning kui non-steamile ostad EAC oled puhta debiilik. Ütleme nii, et ma tean ise päris paari nime, kes on ostnud endale EAC proofi ning julgen öelda, et kui mul krediitkaart olemas oleks, siis mul oleks endal ka EAC proof kood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
12 aastaseid mängivad steamis vähe ning kui non-steamile ostad EAC oled puhta debiilik. Ütleme nii, et ma tean ise päris paari nime, kes on ostnud endale EAC proofi ning julgen öelda, et kui mul krediitkaart olemas oleks, siis mul oleks endal ka EAC proof kood.

 

Non-Steamile ei saa EACi peale panna, need kes seda arvavad on puhta debiilikud....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probleem EAC allalaadimisega.

 

The webpage at http://easyanticheat.net/EasyAntiCheat.exe might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
Error 10 (net::ERR_ACCESS_DENIED): Unknown error.

 

NVM ...Norton huijas.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No preagu on Eestis monopol GH käes. Viimane aeg oleks ka konkurentsi pakkuda, kuigi GH serverid on üldiselt üsna head, on hakanud serverite tase langema imo, lagg ja tabavus pole enam sama mis oli alguses.

Üldiselt peaks jääma sarnaste hindadega nagu on GH'l siis lööks läbi ka, kuid edu.

Ahjaa, SMS-teenus võiks ka olla.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimane aeg oleks ka konkurentsi pakkuda, kuigi GH serverid on üldiselt üsna head, on hakanud serverite tase langema imo, lagg ja tabavus pole enam sama mis oli alguses.

 

Ma arvan alguses oli veel hullem :)

 

Aga viimased uudised siis: kõik meie CW serverid nüüd jooksevad 12 ehk 24 loogilise tuumaga füüsilisel serveril. Jälgime koormust, PPS ja muud parameetrid.

 

Peab ka mainima, et EAC on meie serverile tasuta. Seega ostad CW server ja EAC eest ei maksa midagi.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
No preagu on Eestis monopol GH käes. Viimane aeg oleks ka konkurentsi pakkuda, kuigi GH serverid on üldiselt üsna head, on hakanud serverite tase langema imo, lagg ja tabavus pole enam sama mis oli alguses.

Üldiselt peaks jääma sarnaste hindadega nagu on GH'l siis lööks läbi ka, kuid edu.

Ahjaa, SMS-teenus võiks ka olla.

Vaata eestis pole pointi pakkuda kuna kõik tahavad 0.10 euri slot saada.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata eestis pole pointi pakkuda kuna kõik tahavad 0.10 euri slot saada.

 

0.1 eur/slot o_O liiga kallis ju ma kyll ei rendi kui hostija mulle ei maksa.


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
0.1 eur/slot o_O liiga kallis ju ma kyll ei rendi kui hostija mulle ei maksa.

 

:'( !!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal on palju palju vett merre voolanud aga võtan uuesti tõsiselt plaani hakata pakkuma EAC servereid. Vajan teie arvamust serveri kvaliteedis. EAC serverite jaoks oleks oma masin ja seal oleks vaid EAC serverid mitte midagi muud.

 

Palun minna ja testida serverit, connect luna1.gameservers.ee:27015

 

histo.php?id=156520


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EAC SMS server

b9186be06102e51.png

Muudetud liikme Saitan'i poolt

http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.